Miguel Torga Institute of Higher Education (ISMT)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

که ما که هستیم؟

یکی از قدیمی ترین مؤسسات دانشگاه عالی آموزش عالی خصوصی در پرتغال ، با بیش از هفت دهه وجود دارد. ما یازده دوره دوره اول (فارغ التحصیلی) در کار اجتماعی ، روانشناسی ، اطلاعات روزنامه نگاری ، ارتباطات تجاری ، علوم کامپیوتر با تجارت ، علوم رایانه ، چندرسانه ای ، طراحی ارتباطات ، مدیریت ، مدیریت منابع انسانی و حسابداری و حسابرسی را وزیر امور خارجه می کنیم.

121099_EdificiosISMTbanner_1185x350_a.jpg

درمورد دوره های دوره 2 (کارشناسی ارشد) مجاز به کارگیری موارد زیر است: روانشناسی بالینی (با سه شاخه تخصصی) ، مدیریت منابع انسانی و رفتار سازمانی ، روانشناسی اجتماعی بهداشت ، کار اجتماعی ، ژئرولوژی اجتماعی ، مدیریت شبکه و انفورماتیک سیستم ها (با همکاری ISPGAYA). علاوه بر این دوره ها ، ISMT دوره های تحصیلات تکمیلی (مدرک غیر آکادمیک) را نیز فراتر از آموزش های کوتاه که توسط مرکز آموزش نخست انجام می شود (نتیجه همکاری بین موسسه و PROFIFORMA ، دفتر مشاوره و آموزش ، آموزشی ویبولیتین) ارائه می دهد ، که شامل می شود: در میان دیگران ، دوره های آموزش معلم.

ISMT ، تحت پروتکل های همکاری ، در مطالعات دکتری مانند دوره دکتری همکاری می کند. در روانشناسی (با توافق با دانشگاه Extremeadura - اسپانیا). ما همچنین یک مؤسسه آموزشی هستیم که توسط DGERT (مدیرکل اشتغال و روابط کار) و شورای واحد آموزش علمی و آموزشی نیز معتبر هستیم.

چند نفریم؟

حدود 30 نفر کارمند و 100 مدرس / همکار و نزدیک به 1400 دانشجو ، که یک هیات علمی و دانشجویی را تشکیل می دهد که خلاق ، نوآور و مهم است.

121097_interiores.jpg

ما چطوریم؟

تقاضا در ساختن حال و بی تاب برای آینده.

چرا ما؟

زیرا ما می خواهیم به ایجاد یک توده مهم کمک کنیم و می خواهیم پروژه ای از تدریس نوآورانه را اثبات کنیم. و چون هزاره جدید مبتنی بر کیفیتی است که شرط بزرگ ماست. ما مطمئن هستیم که ISMT جایی است که آینده از قبل آغاز شده است. کارلوس امارال دیاس کارگردان

مکان ها

کویمبرا

Instituto Superior Miguel Torga (ISMT)

Address
Largo da Cruz de Celas, 1
3000-132 کویمبرا, منطقه کویمبرا, پرتغال
وب سایت
تلفن
+351 239 488 030