Donghua University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Donghua University (DHU) یکی از دانشگاه های اصلی چین است. این شهر در شانگهای ، قلب اقتصادی و اقتصادی چین واقع شده است. DHU به عنوان بخشی از پروژه 211 این کشور برای آموزش عالی مستقیماً تحت نظارت وزارت آموزش و پرورش چین قرار دارد. DHU از دو دانشگاه تشکیل شده است: پردیس جاده یانان در مرکز شهر و پردیس سونجیانگ در گهواره تاریخی این شهر.

DHU حداقل 52 برنامه کارشناسی برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد. همچنین ، 26 برنامه مدرک دکترا و 53 برنامه کارشناسی ارشد را ارائه می دهد.

بیش از 2700 نفر از اعضای هیات علمی و بیش از 30،000 دانشجو ثبت نام شده وجود دارد.

رشته های برتر این دانشگاه پارچه ، مد ، مواد و تجارت است. علوم و مهندسی نساجی ، رشته اصلی دولتی ، رتبه 1 را در ارزیابی انضباط سطح اول اعلام شده توسط مقاطع دانشگاهی چین و مرکز توسعه تحصیلات تکمیلی (CDGDC) دارد. از سال 2005 ، تعداد مقالات تحقیقاتی DHU که در SCI ، EI و ISTP انتزاع شده اند ، از 9 موسسه نساجی معروف دیگر در سراسر جهان بیشتر است.

علاوه بر این ، بسیاری از دستاوردهای تحقیقاتی کاربردهایی در زمینه های هواپیمایی و هوافضا ، ارتش ، ساخت و ساز ، حفاظت از محیط زیست و مواد جدید پیدا کرده اند. کمکهای ویژه ای به پروژه های فضایی Manned China مانند Shenzhou V ، Shenzhou VI و Shenzhou VII شده است.

DHU برای همکاری و مبادلات بین المللی ارزش قائل است. این اتحادیه با بیش از 100 دانشگاه مشهور ، مراکز تحقیقاتی و شرکتهای مختلف در سراسر جهان همکاری برقرار کرده است.

از سال 1995 ، آن را با موفقیت میزبان انجمن بین المللی مد در جشنواره بین المللی فرهنگ مد شانگهای بود. به غیر از 83مین کنفرانس جهانی نساجی ، DHU بسیاری از کنفرانس های بین المللی سطح بالا از قبیل انجمن علمی بین المللی برای دکتری برگزار کرده است. دانشجویان رشته علوم و مهندسی نساجی ، بیست و پنجمین کنفرانس بین المللی مهندسی داده ، کنفرانس جامعه فیبر آمریکا و کنفرانس بین المللی علوم و فناوری محیط زیست.

از اوایل سال 1954 ، Donghua University در حال ثبت نام دانشجویان بین المللی است. این باعث می شود DHU در بین اولین دانشگاه های چین این کار را انجام دهد. این تصمیم توسط دولت شهرداری شانگهای برای پذیرش دانشجویان بین المللی با بورس تحصیلی دولت شانگهای تعیین شده است.

در سال 2002 ، مدرسه بین المللی تبادل فرهنگی با مسئولیت های کامل در استخدام ، تزکیه و مدیریت دانش آموزان بین المللی تأسیس شد. پس از آن ، تحصیلات بین المللی دانشجویی با جهش و مرزهایی توسعه یافته و برای چندین سال متوالی ، رشد مقیاس آن در بین موسسات آموزش عالی سراسر کشور قرار دارد. در سال 2019 ، 4907 دانشجوی بین المللی از 136 کشور در Donghua University .

مکان ها

شانگهای

Address
West Yan’An Road Campus, Donghua University
Shanghai شانگهای, شانگهای, چین

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید