Guangdong Technion Israel Institute Of Technology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

فاکتورهای سریع

موسسه فناوری گوانگدونگ فنون-اسرائیل (GTIIT) یک موسسه آموزشی تعاونی چین و خارج از کشور است که توسط دانشگاه شانتو (STU) و موسسه فناوری فنون (Technion) با وضعیت مستقل حقوقی تاسیس شده است. این دانشگاه در شهر شانتو، استان گوانگدونگ واقع شده است.

وزارت آموزش و پرورش رسمی رسمی GTIIT را در تاریخ 5 دسامبر 2016 تایید کرد. GTIIT بر روی Technion، یک دانشگاه پیشرو در اسرائیل و در سراسر جهان، مدل خواهد شد. چشم انداز GTIIT این است که تبدیل به یک دانشگاه بین المللی دانشگاه جهانی انجام تحقیقات پیشرفته در زمینه علوم و فن آوری است. این تحقیق، کارآفرینی و انتقال تکنولوژی را تقویت خواهد کرد و یک اکوسیستم صنعتی پیشرفته در استان شانتو و گوانگدونگ را تقویت می کند. تأسیس GTIIT توسط دولت خلق استان گوانگدونگ، دولت شهوت شانتو و بنیاد لی کی شینگ (LKSF) پشتیبانی می شود.

زبان انگلیسی آموزش زبان GTIIT خواهد بود. GTIIT خواهد شد از سه واحد تشکیل شده است: کالج مهندسی؛ کالج علم؛ و کالج علم زندگی. هدف این است که در نهایت حدود 5000 دانش آموز داشته باشیم. این موسسه در نهایت به دانشکده فنی فنون در تمام سطوح - لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا می پردازد و استانداردهای علمی عالی تحصیلی، تحقیق و نوآوری را برای آن که محوطه دانشگاه فن فون Haifa مشهور است، حفظ می کند. فارغ التحصیلان گواهی فارغ التحصیلی GTIIT، گواهینامه درجه و گواهینامه Technion را دریافت خواهند کرد.

لوگوی GTIIT نشان دهنده منشاء فرهنگی هر یک از شرکا و همکاری هماهنگ آنها است. نامه عبری "Tet" نشان Technion، گل قرمز برای شانتو و Phoenix برای دانشگاه شانتو است.

چشم انداز

GTIIT یک دانشگاه پیشرفته است که به تحقیقات ابتکاری، حفاظت از محیط زیست و رفاه اجتماعی اختصاص یافته است.

این دانشگاه از استان گوانگدونگ، جمهوری خلق چین، دولت اسرائیل و تمام بشریت پیشبرد خواهد کرد.

ماموریت

یک متفکر Technion - موسسه فناوری اسرائیل، گوانگدونگ تکنون - موسسه فناوری اسرائیل تبدیل به یک دانشگاه علمی و پژوهشی برجسته با استفاده از قدرت کارآفرینی و نوآوری با فرهنگ غنی چین.

گوانگدونگ تکنون - موسسه فناوری اسرائیل بر روی ایجاد رهبران پیشرو و محققان، از طریق ارتباطات نزدیک با صنعت محلی و برنامه های فوق لیسانس فوق لیسانس، کارشناسی ارشد، برنامه های دکترا و دکتری، تمرکز خواهد کرد.

چرا GTIIT؟

· ژنهای یک مدرسه معتبر قدیمی قرن

GTIIT اولین مؤسسه خارجی چینی است که مستقل از حقوق قانونی خود برای ارائه منابع عالی آموزش عالی از اسرائیل در چین است. GTIIT با همکاری Technion و STU، GTIIT به منظور توسعه دانشمندان و استعدادهای تکنولوژیک با نوآوری، بینش جهانی و کیفیت انسانی، با هدف تبدیل شدن به یک موسسه تحقیقاتی در سطح بالا در سطح تحصیلات، تحقیقات علمی و نوآوری در سطح جهانی متعهد است. .

Technion یک موسسه عالی آموزش عالی با سه برنده جایزه نوبل است و در رتبه بندی دانشگاه های جهانی رتبه 50 را دارد. از آنجاییکه در سال 1912 تاسیس شد، Technion متعهد به توسعه تکنولوژی جدید بوده و به عنوان یکی از اکوسیستمهای شروع به کار در جهان شناخته شده است و یک انکوباتور برای کارآفرینان موفق آینده است.

STU به یک شیوه بین المللی و دقیق آموزش و پرورش کمک کرده است که توجه و شناخت خوبی از محافل آموزشی در داخل و خارج کشور به دست آورده است. STU در دو سال گذشته در رتبهبندی دانشگاههای تحصیلات عالی جهان قرار گرفته است. از سال 2016 تا 2017، این رتبه را دارد 22 در میان دانشگاههای اصلی چین در فهرست.

· اساسی موسسه - نوآوری

"مثلث دانش": GTIIT سنت علمی عالی و مزایای Technion را معرفی می کند. معرفی "استراتژی در حال اجرا مدرسه" مثلث دانش "به طور کامل از منافع حاصل از همکاری آموزش، پژوهش و نوآوری بهره می برد. این باعث می شود GTIIT فوق العاده باشد.

شروع دوره های اعتبار: برای تشویق نوآوری و کارآفرینی، تمام دانش آموزان مجبورند دوره اعتبار شروع کار را برای درک مهارت ها و روند نوآوری و کارآفرینی بکار گیرند. از طریق این دوره ها، دانش آموزان نه تنها نحوه ایجاد یک شرکت را یاد خواهند گرفت بلکه چگونه ایده های خود را برای یک محصول یا تکنولوژی جدید به یک شرکت موجود معرفی می کنند.

مرکز بازدید کنندگان و مرکز نوآوری: به ویژه برای فعالیت های مغزی و فعالیت های مربوط به نوآوری دانش آموزان طراحی شده است.

تقویت انتقال تکنیکی: GTIIT یک مکانیزم موثر بر اساس تجربه غنی Technion ایجاد و تشویق محققان به تجاری سازی اکتشافات و اختراعات خود و اعمال حق اختراعات مربوط به اموال هوشمند خواهد شد. به این ترتیب، محصولات جدید و تکنولوژی را می توان کاتالیز و انکوباسیون کرد. با همکاری دولت شهرداری، منطقه همکاری نوآوری علم و فناوری چین و اسرائیل و STU، تلاش های مشترک بر روی این موضوع صورت می گیرد.

· ویژگی آموزش - بین المللی

فقط زبان انگليسي آموزش: زبان انگليسي زبان آموزشي براي دوره هاي بزرگ در GTIIT است. آموزش گسترده ای در زبان انگلیسی برای دانش آموزان دوره های مدرسه ارائه خواهد شد تا آنها را به سطح مورد نیاز دانشگاه های انگلیسی زبان ارائه دهد و به آنها کمک کند تا پایه های محکمی برای مطالعه بیشتر فراهم کنند.

هیات علمی بین المللی: اعضای هیات علمی GTIIT در سراسر جهان استخدام شده اند، از جمله 60٪ از Technion. این افراد ملزم به انجام نقش های قابل توجه در آموزش، تحقیق و نوآوری و بهره برداری از همکاری بین آنها هستند. هیات علمی باید تحقیقاتی انجام دهد و به عنوان الگوهای نقش دانش آموزان در زمینه نوآوری و اختراع عمل کند.

مبادلات بین المللی: GTIIT فرصت های دانشجویی برای شرکت در برنامه های بین المللی را در طول تحصیلات خود در مقطع کارشناسی ارائه می دهد. این برنامه ها شامل دوره های تابستانی در اسرائیل و برنامه های تبادل یکساله در آنجا هستند. محوطه محلی GTIIT همچنین به منظور تقویت دیدگاه جهانی دانشجویان، یک جامعه فراگیر، قوی و پویا است که به دانش آموزان از پیشینه های مختلف اجازه می دهد تا علاقه خود را برای یادگیری و تفکر به اشتراک بگذارند.

· فلسفه تحصیلات - دانشجو گرا

در مطابقت با فلسفه آموزشی GTIIT، دانش آموزان باید در توسعه رشته های اصلی خود شرکت کنند. بنابراین، GTIIT ترویج متد ارتباطی شامل تعامل و تبادل است. این رویکرد هدایت شده و مبتنی بر تحقیق دانش آموزان را قادر می سازد تا نقش اصلی را در فرآیند یادگیری بازی کنند.

GTIIT توانایی یادگیری دانش آموزان و مهارت های رهبری را افزایش می دهد و آنها را قادر می سازد که به طور مستقل و در زمینه های خود بهبود یافته و همچنین محصولات جدید / فن آوری های جدید یا شرکت های خود را بسازند.

· چشم انداز در توسعه شغلی

تمرکز استراتژیک GTIIT بر سه عنصر مرتبط با جامعه و اقتصاد است: حفاظت از محیط زیست و منابع، امنیت غذایی و سلامت انسان. امروزه کل جهان، از جمله چین، چالشهایی مانند درمان آلودگی محیط زیست، توسعه منابع انرژی تجدیدپذیر و استفاده از فناوری بیوتکنولوژی را برای تضمین عرضه غذای کافی در سرتاسر جهان با چالش مواجه کرده است. این منجر به تقاضای زیادی برای استعدادهای مختلف می شود. فارغ التحصیلان GTIIT اول آماده هستند تا به حل این چالش ها کمک کنند.

با بهره گیری از منابع آموزشی تدریجی GTIIT و محیط یادگیری، فارغ التحصیلان ما توانایی رقابتی بالایی خواهند داشت هرچه را که پس از فارغ التحصیلی انتخاب می کنند، برای شروع کار، دنبال مدرک کارشناسی ارشد یا رفتن به خارج برای تحصیل بیشتر.

· یکپارچه سازی اولویت استخدام و استانداردهای دقیق ارزیابی

GTIIT در حال حاضر شروع به استخدام دانش آموزان داخلی و خارجی می کند. با استفاده از ng سیستم تضمین کیفیت آموزش عالی Technion برای مرجع، GTIIT استانداردهای ارزیابی دقیق را برای پذیرش و فارغ التحصیلی تعیین خواهد کرد.

تمام دانش آموختگان GTIIT از یک پایه محکم در علم به دست می آورند تا درک عمیق از تکنولوژی جدید داشته باشند، آن را اعمال کنند و مشکلات جدید را به صورت ابتکاری حل کنند. بنابراین، تمام دانش آموزان کلاس های پایه باید پایه های خود را در علوم و ریاضیات، و نیز اختصاص زمان آزمایش به طراحی، برنامه و تایید تجربی.

دانش آموزانی که به تمام شرایط و با موفقیت از GTIIT فارغ التحصیل می شوند، یک گواهینامه فارغ التحصیلی موسسه فناوری گوانگدونگ فنون اسرائیل، گواهی مدرک انستیتوی فناوری گوانگدونگ تکنون و اسرائیل و گواهینامه مدرک تکنولوژی اسرائیل اهدا خواهد شد.

مکان ها

شانتو

Address
No. 241, Daxue Road
515063 شانتو, گوانگدونگ, چین
وب سایت
تلفن
86-754-88087077

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید