Institute for Tourism Studies, Macau

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در سال 2017 مؤسسه مطالعات گردشگری (IFT) موفق به دریافت یک بازخورد کیفیت بین المللی (IQR) از آژانس تضمین کیفیت انگلستان برای تحصیلات عالی (QAA) شده است و IFT را تبدیل به اولین موسسه آموزش عالی جهان برای دریافت این شناخت بین المللی کرده است. IFT توسط "رتبه بندی جهانی دانشگاه QS توسط موضوع 2017" به عنوان دومین موسسه عالی آموزشی در آسیا در زمینه مدیریت مهمان نوازی و مدیریت تفریحی و 18 مؤسسات آموزشی عالی در این زمینه در جهان رتبه بندی شده است.

موسسه مطالعات گردشگری، ماکائو (IFT)، تاسیس در سال 1995، یک موسسه عمومی آموزش عالی است که تحت حکومت وزیر امور اجتماعی و فرهنگی اداره منطقه ویژه اداری ماکائو، جمهوری خلق چین قرار دارد. IFT ارائه می دهد برنامه های درجه و حرفه ای در طیف گسترده ای از رشته های مربوط به گردشگری مانند مهمان نوازی، کسب و کار گردشگری، میراث، حوادث، خرده فروشی و بازاریابی، اوقات فراغت و سرگرمی، ورزش و تفریح، مطالعات خلاق و فرهنگی، و هنرهای آشپزی. IFT همچنین برنامه های مختلفی را در سطح اجرایی در مشارکت با مدرسه های گردشگری پیشرو در جهان ارائه می دهد. موسسه توسط مقامات محلی مسئولیت دارد تا تحقیقات مربوط به سیاستگذاری مربوط به برنامه ریزی و توسعه گردشگری انجام دهد.

ماموریت از IFT است که تبدیل به یک موسسه عالی بین المللی انتخاب برای مطالعات صنعت گردشگری و خدمات. نه تنها برای مزایای ماکائو، بلکه برای منطقه آسیا اقیانوس آرام، دانش آموزان را با دانش حرفه ای و مهارت های فنی در آماده سازی مسئولیت های رهبری آینده خود در صنعت آموزش می دهد. به منظور انجام مأموریت فوق، موسسه دارای سه ویژگی زیر است:

  1. هویت منحصر به فرد - موسسه مستقل عمل می کند، متخصص در ارائه آموزش عالی و آموزش حرفه ای در مدیریت گردشگری و صنعت خدمات است.
  2. یکپارچگی - این بهترین راه ها برای توسعه تحصیلی و آموزش حرفه ای است.
  3. بین المللی سازی - این تلاش برای همکاری دو جانبه مفید با موسسات مشابه در خارج از کشور، فعالانه ترویج تجربه یادگیری بین بین دانش آموزان و دانش آموزان است.

در سال 1997، شبکه آموزشی موسسات آموزشی و آموزش گردشگری آسیا و اقیانوس اطلس در گردشگری (APETIT)، بدن که به طور کامل توسط کمیسیون اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل متحد برای آسیا و اقیانوس آرام (UNESCAP) پشتیبانی می شود، IFT را "مرکز آموزش مربی" آموزش و مشاوره برای اعضای APETIT در منطقه آسیا اقیانوس آرام. در همان سال، IFT از انجمن آسیا سفر آسیا (PATA) دریافت جایزه طلا در "آموزش و پرورش"، که محتوای و کیفیت برنامه های IFT را تایید کرد. در سال 2002، IFT نیز با همان جایزه برای ایجاد سیستم "شناخت مهارت های شغلی ماکائو" (MORS) برای صنعت گردشگری و خدمات محلی، با همکاری اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) ارائه شد.

در سال 1999، در همکاری با اتحادیه اروپا، مرکز مكاشپا اروپا برای مطالعات پیشرفته گردشگری (ME-CATS) در موسسه تاسیس شد كه مفاهیم جدید اروپایی مدیریت گردشگری و خدمات خدمات را در توسعه گردشگری منطقه آسیا و اقیانوس آرام بنا نهاد. این مرکز با هدف تبدیل شدن به یک پایگاه آموزشی و آموزش در منطقه آسیا اقیانوس آرام است. این ترویج تبادل دانش و تجربه بین موسسات آموزش عالی در اروپا و منطقه است.

در سال 2000، IFT اولین موسسه آموزشی بود که به آن اعطا شد گواهینامه TedQual توسط سازمان جهانی گردشگری سازمان ملل (UNWTO). این استاندارد بین المللی و کیفیت IFT در آموزش و پرورش را تایید کرد. در سال 2003، IFT توسط سازمان علمی و فرهنگی سازمان ملل متحد (یونسکو) و مرکز بین المللی مطالعه حفاظت و احیای دارایی های فرهنگی (ICCROM) به عنوان عضو مؤسسه آکادمی آسیا برای مدیریت میراث (AAHM ) این شبکه های کنسرسیومی موسسات آموزش عالی در سراسر منطقه آسیا و اقیانوس آرام هستند که در تحقیق و تدریس حفاظت از میراث و مدیریت موسسات فرهنگی فعالیت می کنند.

"جشن سال 2008 مدال مدال و عنوان افتخار دولت ماکائو SAR، جمهوری خلق چین" در تاریخ 16 ژانویه 2009 برگزار شد. چهل نفر از افراد و سازمانها به خاطر دستاوردهای شخصی خود، افتخارات و جوایز اهدا کردند، مشارکت قابل توجه در SARA ماکائو و خدمات اختصاصی عمومی و عمومی آن. موسسه مطالعات گردشگری به عنوان مدال افتخار برای گردشگری به رسمیت شناختن سهم قابل توجه خود در پیشرفت توسعه گردشگری محلی اهدا شد.

IFT ادامه تلاش خود را در تلاش برای یادگیری و نوآوری آموزشی، پرورش حرفه ای و کمک به توسعه گردشگری ماکائو و منطقه آسیا و اقیانوس آرام ادامه خواهد داد.

مکان ها

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید