توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Lancaster University College At Beijing Jiaotong University

Lancaster University College At Beijing Jiaotong University ارائه برنامه های درجه به دانش آموزان چینی و بین المللی است.

Lancaster University College At Beijing Jiaotong University موسسه مشترک است، در همکاری با دانشگاه پکن Jiaotong (BJTU) در چین و دانشگاه لنکستر در انگلستان تاسیس شده است.

این دانشگاه در نزدیکی وایاهی، استان شاندونگ، در سواحل شرقی چین بین پکن و شانگهای واقع شده است.

دوره های ما توسط دانشگاه لنکستر و دانشگاهیان BJTU تدریس می شود. فارغ التحصیلان دارای مدرک تحصیلی از هر دو دانشگاه خواهند بود و همچنین یک رشته علمی مشترک.

111609_pexels-photo-267885.jpegآموزش دادن و یادگیری

در دانشگاه پکن جیوتونگ (LUC در BJTU) در کالج دانشگاه لنکستر (LUC در BJTU) ما اطمینان می دهیم که دانش آموزان به طور فعال در فرایند یادگیری مشارکت دارند، ما مشوق کار در تیم ها هستیم و از اولین فرصت برای کشف روش های مختلف تحقیق استفاده می کنیم.

سبک یادگیری و تدریس ما حاکی از آن است که LUC در فارغ التحصیلان BJTU برای نیازهای اشتغال در مقیاس بین المللی مجهز است، با کمک به دانش آموزان مهارت های مورد نیاز برای اشتغال را توسعه می دهد. ما یادگیری مستقل و خودآموزی را تشویق می کنیم و دانش آموزان را نشان می دهیم که چگونه دانش خود را یاد بگیرند.

دانشجویانی که در LUC در BJTU می توانند انتظار داشته باشند:

  • مهارت های تفکر انتقادی را در یک محیط یادگیری مبتنی بر کار توسعه دهید
  • در کارهایی که برای کمک به ایجاد مهارتهای حل مسئله طراحی شده اند مشارکت کنید
  • ایده های چالش با کشف انواع دیدگاه های دانشگاهی
  • کار بر روی پروژه های گروهی برای توسعه مهارت های مورد نیاز برای کار در تیم
  • تجزیه و تحلیل و ارزیابی اطلاعات از انواع مختلف منابع
  • تحقیق را از طریق روشهای مختلف انجام دهید
  • هدف کلی این است که دانش آموزان را قادر سازند تا زبان آموزان انعکاس دهنده طول عمر را تبدیل کنند.

در طول تحصیل شما توسط متخصصان و محققان از هر دو دانشگاه شریک آموزش خواهید یافت.

شما به زبان انگلیسی خواهید آموخت و در کنار دوره های تحصیلی دانشگاهی شما از ماژول های مخصوص زبان انگلیسی و مهارت های مطالعه ما بهره مند خواهید شد.

دانش آموزان LUC-BJTU همچنین فرصتی برای صرف وقت تحصیلی خود در پکن یا دانشگاه لنکستر در انگلستان خواهند داشت و فارغ التحصیلان ما برای تحصیلات تکمیلی تحصیلات تکمیلی در دانشگاه لنکستر واجد شرایط تحصیلات تکمیلی می باشند.

111464_pexels-photo-1595391.jpegWeihai کجاست؟

واقع در انتهای شرق استان شاندونگ، Weihai در ساحل بین پکن و شانگهای واقع شده است، نزدیک شبه جزیره کره و در سراسر دریای از مجمع الجزایر ژاپن.

شهر باغ وحشی در چین چیده شده است، شهر ساحلی Weihai با کیفیت هوا عالی، آب و هوای معتدل، جنگل های سرسبز و جزایر زیبا مشهور است. جزایر نزدیک آن، بهار داغ، سواحل ساحلی و جاذبه های دیگر معنی این است که مکان های زیادی برای بازدید وجود دارد.

شهر Weihai

Weihai حدود 2.8 میلیون جمعیت و هفت مؤسسات آموزش عالی دارد. این یک شهر اقتصادی با شهرت بسیاری از شرکت های دولتی و خصوصی است. Weihai، چین و Incheon، کره جنوبی منطقه تظاهرات برای همکاری اقتصادی محلی منطقه تجارت آزاد چین کره است.

  • شرکت های مشهور بین المللی در Weihai: سامسونگ الکترونیک (شاندونگ) چاپگرهای دیجیتال آموزشی ویبولیتین، Weihai Daewoo Electronics Co.، Ltd.، شرکت ITOCHU، Howden Products
  • شرکت های مشهور چینی در Weihai: Wego گروه، گروه Triangle، گروه Jinhou، Weihai Guangtai، فرش Haima، گروه شاندونگ Weida، گروه Dishang، گروه Jiajiayue، گروه Beiyang، گروه دارویی Disha

من کجا هستم؟

محوطه دانشگاه ما در ساحل جنوبی شبه جزیره شاندونگ قرار دارد. این همه امکانات مورد نیاز شما را دارا می باشد، با امکانات اقامتی ساخته شده، ورزش، امکانات خرید و ناهار خوری.

تقریبا یک ساعت از مرکز شهر Weihai و 40 دقیقه از فرودگاه Weihai است.

در محوطه دانشگاه، ما در منابع مورد نیاز برای تکمیل دوره خود، با یک کتابخانه به خوبی ذخیره شده و کلاس های مدرن و فضاهای آموزشی سرمایه گذاری کرده اید.

110884_pexels-photo-203237.jpeg

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Lancaster University College At Beijing Jiaotong University

درجه مدیریت کسب و کار ما به شما نشان می دهد که چگونه کسب و کار و مدیران در یک محیط بین المللی کار می کنند. این به شما یک پایه عالی در رشته های اصلی مطالعات مدیریت می دهد. ... [+]

مدیریت بازرگانی BMgt

درجه مدیریت کسب و کار ما به شما نشان می دهد که چگونه کسب و کار و مدیران در یک محیط بین المللی کار می کنند. این به شما یک پایه عالی در رشته های اصلی مطالعات مدیریت می دهد.

ما مفاهیم و نظریه های اصلی مدیریت مدرن در سراسر برنامه را آموزش می دهیم، با انعطاف پذیری به شما اجازه می دهد که زمینه های تخصصی خاص را برای تکمیل انتخاب حرفه های آینده خود انتخاب کنید.

شما مهارت های شخصی مانند انعکاس و تجزیه و تحلیل بحرانی، کار گروهی، نوشتن گزارش و مهارت های ارائه را خواهید داشت.... [-]

چین Weihai
سپتامبر 2019
تمام وقت
4 years
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Lancaster University College At Beijing Jiaotong University

مدرک کارشناسی مهندسی ارتباطات ما طراحی شده است به شما مهارت های مورد نیاز برای کار در صنعت ارتباطات مدرن، پوشش داده های بی سیم، فیبر نوری، تلفن همراه، ماهواره و ارتباطات ... [+]

مهندسی ارتباطات BEng

مدرک کارشناسی مهندسی ارتباطات ما طراحی شده است به شما مهارت های مورد نیاز برای کار در صنعت ارتباطات مدرن، پوشش داده های بی سیم، فیبر نوری، تلفن همراه، ماهواره و ارتباطات حمل و نقل.

این درجه دانش آموزان را با مهارت های مربوط به الکترونیک پیشرفته و ارتباطات با عناصر در آنالوگ تجهیز می کند

البته محتوای مناسب برای کار در صنعت ارتباطات مدرن از جمله بی سیم، فیبر نوری، موبایل، ماهواره و ارتباطات حمل و نقل را پوشش می دهد.... [-]

چین Weihai
سپتامبر 2019
تمام وقت
4 years
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی