Sun Yat-Sen University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

سون یات سن دانشگاه، در اصل به عنوان شناخته شده دانشگاه گوانگدونگ، در سال 1924 توسط دکتر سون یات سن (خورشید Zhongshan است نیز نامیده می شود)، یک رهبر انقلابی دموکراتیک بزرگ از قرن 20th تاسیس شد. این دانشگاه در واقع استان گوانگدونگ، منطقه همسایه هنگ کنگ و ماکائو، است که در خط مقدم اصلاح چین و باز کردن. که یکی از دانشگاه های پیشرو در جمهوری خلق چین, سون یات سن دانشگاه یک دانشگاه چند رشته جامع، از جمله علوم انسانی، علوم اجتماعی، علوم طبیعی، علوم فنی، علوم پزشکی، داروشناسی، و علوم مدیریت است.

آن را تا حدود 82384 دانش آموزان مطالعه در چهار پردیس در و Zhuhai به. با بهره گیری از محل آن نزدیک هنگ کنگ و ماکائو و مزیت های منطقه ای باز و توسعه اقتصادی، دانشگاه تبدیل شده است یک پایگاه مهم برای استعدادهای آموزش سطح بالا، پژوهش های علمی، ارائه خدمات به جامعه و به ارث بردن سنت های فرهنگی.

دانشگاه نیز با موفقیت همکاری و تبادل روابط بین المللی با بسیاری از دانشگاه های برتر در جهان ساخته شده است. با توجه به دانشگاه های جهان بار آموزش عالی رتبه بندی برای 2010-2011، سون یات سن دانشگاه در 200 بالا در جهان قرار گرفت. الان، سون یات سن دانشگاه را پوشش می دهد به مساحت 5.972 کیلومتر مربع دارای 4 دانشگاه ها و: پردیس گوانگژو جنوبی, پردیس گوانگژو شمالی, پردیس گوانگژو شرق، و پردیس Zhuhai به.

مکان ها

گوانگژو

Address
Guangzhou South Campus,
No. 135, Xingang Xi Road

510275 گوانگژو, گوانگدونگ, چین

گوانگژو

Address
Guangzhou North Campus,
No. 74, Zhongshan Er Road

510085 گوانگژو, گوانگدونگ, چین

Zhuhai

Address
Zhuhai Campus,
Tang Jia Wan

519082 Zhuhai, گوانگدونگ, چین

گوانگژو

Address
Guangzhou East Campus,
Xiaoguwei Island, Panyu District

510006 گوانگژو, گوانگدونگ, چین

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید