The Chinese University of Hong Kong - Shenzhen

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آموزش صرفاً انتقال دانش و مهارت نیست.

به عنوان یک دانشگاه جوان و پر جنب و جوش ، CUHK شنژن متعهد به پرورش نسل جدیدی از رهبران است. امیدواریم که از طریق تعالی در امر تدریس ، تحقیق و انتقال دانش ، در جهان بتوانیم با به دست آوردن نسلهای آینده بین المللی ، در رشته های بین المللی ، در رشته های خود آموخته ، شخصیتی قائم و متعهد به خدمت به نیازهای جامعه در سطح جهانی کمک کنیم. ما از دانش آموزانی که از سراسر دنیا با موفقیت برخوردار هستند ، به سفری استقبال می کنیم که هر دو چالش قابل توجهی را ایجاد می کند ، اما همچنین از فرصت هایی که در هیچ جای دنیا وجود ندارد ، استقبال می کنیم.

133771_TeachingBuildingsLongxiangBlvd2.jpg

© The Chinese University of Hong Kong - Shenzhen

چرا شنژن CUHK؟

با وجود جوانی ، بنیادی محکم ایجاد کرده ایم و نشان داده ایم که چه چیزی در آینده می توانیم به دست بیاوریم. استانداردهای نخبه و دیدگاه بین المللی ما اطمینان حاصل می کند که فارغ التحصیلان با کارفرمایان تقاضای زیادی دارند و به دوره های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه های برتر دنیا می پردازند. کادر آموزشی ما درجه اول دانشگاهیانی هستند که در سطح جهان استخدام می شوند ، از جمله برندگان جایزه نوبل. آنها در حال توسعه زمینه های مطالعاتی هستند که در حاشیه دانش بشری آماده شده اند. کلیه دوره ها ، دوره ها و مطالب به زبان انگلیسی تحویل داده می شود. سیستم دانشگاهی و دوره های آموزش عمومی به توسعه همه جانبه دانش آموزان کمک می کند ، در حالی که موقعیت مکانی ما در یکی از شهرهای با سرعت در حال توسعه و پویا چین فرصت هایی را در اختیار شما قرار می دهد که در هیچ کجای دنیا وجود ندارد.

پژوهش

دانشگاه چین در هنگ کنگ ، شنژن در راه است تا یکی از موسسات تحقیقاتی برجسته جهان شود. در طول تحصیلات ، می توانید از دانش خود در یکی از امکانات تحقیقاتی در سطح جهانی استفاده کنید: روبات و ساخت پیشرفته ، داده ها و آمارهای بزرگ ، رایانه و فناوری اطلاعات ، امور مالی و اقتصادی ، لجستیک و زنجیره تأمین ، زیست پزشکی و بیوانفورماتیک ، علم مواد و علوم و مهندسی انرژی جدید. این مؤسسات توسط برندگان جایزه نوبل ، برندگان جایزه تورینگ و سایر دانشگاهیان مشهور که در این دانشگاه نیز تدریس می کنند ، هدایت می شوند.

سبک زندگی

شن CUHK در زمین های زیبا واقع شده است. به زیبایی محوطه ای که با تپه های پوشیده از درخت و پوشیده از دریاچه احاطه شده است ، برای حمایت از تلاشهای دانشگاهی شما ، در عین حال امکانات تفریحی بسیار خوبی را برای استراحت ، آرامش و اشتیاق خارج از برنامه فراهم می کند. این که آیا شما مایل به شرکت در برنامه مداوم رویدادها یا زمان با دوستان منتخب هستید ، بیشتر از حد کافی برای سرگرمی شما در دانشگاه وجود دارد

شنژن

شنژن در بین 10 شهر برتر Lonely Planet که در سال 2019 برای بازدید از آن قرار دارد ، در رده دوم قرار دارد ، شنژن یک کلان شهر مدرن جهان و ساحلی است و دارای یک فضای تجاری پررونق است. این مرکز به یک مرکز مالی بزرگ در جنوب چین تبدیل شده و مقر بسیاری از شرکتهای پیشرفته مانند هواوی ، ZTC ، Tencent و TCL است. شخصیت این شهر با دانشگاه مطابقت دارد ، به عنوان یک شیوه زندگی سرگرمی فعال مراکز خرید ، رستوران ها ، سینما ها ، کافه ها ، بارها و کلوپ ها با قدردانی کامل از فضای بیرون از خانه مطابقت دارد. این یکی از سبزترین شهرها در چین است و با مجموعه ای خارق العاده از سواحل و خط ساحلی احاطه شده است. دسترسی با فرودگاه بین المللی خود علاوه بر سایر فرودگاه های بین المللی مهم در گوانگژو و هنگ کنگ آسان است ، که هر دو با قطار پر سرعت به هم متصل می شوند.

اقدام به شنژن CUHK

نحوه درخواست

مراحل درخواست تا چهار مرحله شامل موارد زیر است:

  1. برنامه - یک برنامه آنلاین را در http://admissionions.cuhk.edu.cn/en تکمیل کنید. شما باید یک نسخه از صفحه عکس گذرنامه خود ، رونوشت های دانشگاهی ، اثبات تسلط به زبان انگلیسی ، دو نامه توصیه و یک اظهارنامه شخصی را درج کنید. تاریخ اختتامیه برنامه ها 15 ژوئن 2020 است.
  2. مصاحبه - متقاضیانی که برای بورس تحصیلی مناسب تلقی می شوند برای مصاحبه آنلاین دعوت می شوند. کارمندان دانشگاهی ، اعتبارنامه های دانشگاهی شما را به طور انتقادی تحلیل می کنند و شایستگی شما برای تحصیل در دانشگاه ما را تعیین می کنند.
  3. این پیشنهاد - اگر شرایط ما را برآورده کنید ، یک پیشنهاد مشروط یا غیرقانونی دریافت خواهید کرد. اگر قبل از در دسترس بودن نمرات نهایی خود درخواست کنید ، یک پیشنهاد مشروط دریافت خواهید کرد. این بدان معنی است که ما موقعیتی را ارائه می دهیم و شاید بورسیه ای نیز ارائه دهیم ، اما پیشنهاد بستگی به شرایط خاص شما دارد (مانند حداقل امتیازات در یک آزمون). وقتی بتوانید اثبات کنید که شرایط پیشنهاد و بورس تحصیلی را کسب کرده اید ، به شما یک پیشنهاد بی قید و شرط برای شما ارسال می شود.

شرایط ورود

چه کسی می تواند درخواست کند؟

متقاضیان باید حداقل برای چهار سال گذرنامه از کشور یا منطقه دیگری به غیر از سرزمین اصلی چین ، هنگ کنگ ، ماکائو یا تایوان داشته باشند. متقاضیان موفق موفقیت های دانشگاهی و توانایی های زبانی مورد نیاز برای تحصیل در شن CUHK را نشان می دهند. (این جمله آخر با سایر جزئیات اضافه شده غیر ضروری به نظر می رسد)

چه مدارکی لازم است؟

متقاضیان شنژن CUHK باید یک ارزیابی بین المللی استاندارد و استاندارد را بپذیرند که برای پذیرش دانشگاه پذیرفته شده است.

حداقل میزان ورود به چه میزان است؟

دانشگاه چین در هنگ کنگ ، شنژن به دنبال دانشجویان با کیفیت بالا است. حداقل شرایط ورود ما ، بر اساس مدارک شناخته شده ذکر شده در بالا ، عبارتند از:

  • نمره کلی در 15٪ برتر ،
  • موضوعات اصلی (ریاضیات ، انگلیسی و موضوعاتی که مستقیماً مربوط به رشته اصلی شما هستند) نیز در 15٪ برتر قرار دارند.
  • مهارت انگلیسی: معادل IELTS 6.0 (برای یک لیست کامل به http://admissionions.cuhk.edu.cn/en مراجعه کنید).

بورس تحصیلی

شنژن CUHK بورس های تحصیلی زیادی را برای حمایت از دانشجویان بین المللی که مایل به تحصیل در اینجا هستند ارائه می دهد.

  1. بورس های تحصیلی ورودی: کلیه دانشجویان متقاضی بطور خودکار برای بورس تحصیلی در نظر گرفته می شوند که مدت تحصیل آنها را پوشش می دهد. این بورسیه ها به اندازه شهریه کامل ، اقامت کامل و کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان نخبه می رود.
  2. بورس های تحصیلی عملکرد تحصیلی: هر سال ، دانشجویان دارای عملکرد تحصیلی برجسته برای جوایز بورس تحصیلی دیگر اعم از 20،000-80،000 RMB در سال در نظر گرفته می شوند.
  3. بورسیه های دولتی: هم دولت های محلی و هم استان ها برای جذب دانشجویان برجسته بین المللی بورسیه های تحصیلی ارائه داده اند. این بورس های تحصیلی بین 10،000-40،000 RMB در سال است.

نشانی

دانشگاه چین در هنگ کنگ ، شنژن
2001 بلوار Longxiang ، منطقه Longgang
شنژن ، گوانگدونگ ، روابط عمومی چین
کد پستی: 518172

ایمیل: intladmissions@cuhk.edu.cn
وب سایت: http://www.cuhk.edu.cn/fa
تلفن: + 86-755-8427-3284

مکان ها

شنژن

Address
The Chinese University of Hong Kong, Shenzhen
2001 Longxiang Blvd, Longgang District

518172 شنژن, گوانگدونگ, چین

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید