Vatel Hotel & Tourism Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدیریت هتل را در مدرسه واتل در سوژو چین مطالعه کنید

منحصر به فرد در چین ، واتل سوژو ترکیبی از دوره ها و شیوه های نظری را در هتل ها ، رستوران ها ، استراحتگاه ها و سایر موسسات همکار ارائه می دهد

واتل سوژو دو مدرک (لیسانس در سه سال و MBA در دو سال) و برنامه های کوتاه مدت متناسب برای مدیران و مدیران ارائه می دهد. تمام دوره ها به زبان انگلیسی تدریس می شود تا در معرض دید بین المللی مورد نیاز دانش آموزان خود را برای اجرای در صنعت همیشه مهمان نوازانه مهیا کند. واتل سوژو یکی از پیشرفته ترین هنرهای مهمان نوازی ، "هنر د ویور" فرانسوی را به چین می آورد. واتل سوژو با سه هتل 5 ستاره کمتر از 30 دقیقه دورتر از دانشگاه همکاری می کند تا شیوه های حرفه ای را برگزار کند که در طی آن دانشجویان به طور متناوب در آشپزخانه کار می کنند ، F

کادر آموزشی نقش بسیار مهمی در موفقیت آینده شما دارند. در واتل ، معلمان دانش و نحوه و اشتیاق خود را به شما منتقل می کنند. با تشکر از روشهای آموزشی تعاملی که نزدیک به واقعیت حوزه مهمان نوازی هستند. آنها ابزارهایی را برای توسعه مهارتهای فنی ، مفهومی و تحلیلی خود به عنوان مدیران آینده در اختیار شما قرار می دهند. تعهد ماندگار پرسنل تدریس واتل چه آنها معلمان دانشگاه باشند و چه مدرس مهمانانی که برای پیشرفت در حوزه خاص خود انتخاب شده اند ، در موفقیت شما نقش دارند.

واتل سوژو را انتخاب کنید

به دلیل آموزش های حرفه ای و شخصی خود

در یک اقتصاد جهانی و بسیار رقابتی ، فقط داشتن مدرک دیگر کافی نیست. فارغ التحصیلان اخیر واتل به دلیل خصوصیات انسانی و حرفه ای خود نسبت به دیگران ترجیح داده می شوند.

به دلیل ارزشهای مسئولیت پذیری و همبستگی

Vatel Spirit در ارزشهای مشترک تیم معلمان و دانش آموزان ریشه دارد: در واتل ، همه حق دارند اما مسئولیت هایی نیز دارند ، اما همه به این قدرت رسیده اند که در موفقیت حرفه ای فارغ التحصیل آینده واتل شرکت کنند.

به دلیل برنامه مبادله مارکوپولو

کاندیداها ، ضمن ادامه تحصیل در واتل ، در یک فرهنگ متفاوت غوطه ور هستند ، زبانی متفاوت ، نسبت به دیگران بازتر می شوند ، بهتر است برای داشتن حرفه ای بین المللی آماده باشند.

به دلیل نوآوری هایش

در کنوانسیون بین المللی سالانه ، همه مدیران مدارس واتل قادر به جلسه هستند تا در مورد نوآوری های آموزش در مدارس خود صحبت کنند. بهترین این نوآوری ها سپس در برنامه های آموزش واتل قرار گرفته است.

به دلیل 35000 فارغ التحصیل آن ، شبکه ای که می توانید روی آن حساب کنید

هر یک از 7000 دانش آموز ، هر کجا ممکن است مدرسه میزبان او واقع شده باشد ، می تواند همه را در گروه واتل و 35000 فارغ التحصیل خود که در زیباترین هتل های روی زمین کار می کنند ، حساب کنند. این شبکه از سایر شبکه ها قوی تر است تا به شما در یافتن شغلی متناسب با رویاها و جاه طلبی های شما کمک کند.

به دلیل پشتیبانی از هتل های JHM

هتل های متعددی زیر گروه JHM وجود دارد که کارآموزی و مشاغل رسمی را برای دانشجویان و فارغ التحصیلان ما فراهم می کند. JHM به دانشجویان کمک می کند تا در صنعت میهمان نوازی به یک حرفه موفق تبدیل شوند.

126351_JHM.png

شرکت مدیریت مهمان نوازی Join.ln ، آموزشی ویبولیتین (JHM) سطح بالایی از فرهنگ سازمانی و یک سیستم مدیریت سختگیرانه شرکت با چشم انداز مدیریت جهانی از استانداردهای بین المللی ارائه می دهد. یک تیم بین المللی متشکل از استعداد ارشد مدیریت مهمان نوازی در جایی است تا اطمینان حاصل شود که هر مهمان که از املاک ما بازدید می کند می تواند از بالاترین کیفیت تجربه برخوردار باشد.

نمونه کارها با نام تجاری JHM از هتلهای دارای آپارتمان بالا Tonino Lamborghini تشکیل شده است

هتل واتل برای حمایت از گسترش سریع و اطمینان از در اختیار داشتن استعداد کافی در مورد تعداد فزاینده آن

یک مدرسه مهمان نوازی که از امکانات پیشرفته ای برخوردار است

پردیس جدید و سازگار با محیط زیست با 3500 متر مربع | 14 کلاس درس مجهز به مدرن با پروژکتور ویدئویی و وای فای | کافه واتل برای تمرین کوکتل ها و مهارت های باریستا | یک اتاق هتل را مسخره کنید تا مهارت های نظافت و تنظیم خود را تمرین کنید.

تمرین و کارآموزی در بهترین هتل ها در سوژو و چین در دسترس است

درمجموع ، 2376 اتاق در 7 هتل برای روشهای حرفه ای و کارآموزی برای دانشجویان ما در دسترس است:

 • Suzhou Crowne Plaza: 354 اتاق
 • Suzhou Tonino Lamborghini: 91 اتاق
 • سوژو کمپینسکی: 458 اتاق
 • سوژو هیات: 355 اتاق
 • سوژو نیکو: 469 اتاق
 • Kunshan Tonino Lamborghini: 289 اتاق
 • Huangshi Tonino Lamborghini: 360 اتاق

Cafe Vatel و رستوران Vatel برای دانشجویان ما برای تمرین مهارت های خود در دسترس هستند

 • کافه واتل واقع در محوطه دانشگاه ، بهترین فرصت را برای دانشجویان ما برای تمرین مدیریت کافه فراهم می کند.
 • رستوران واتل واقع در هتل سوژو تینو لامبورگینی ، غذاهای اصیل فرانسوی را به مشتریان محلی ارائه می دهد. در همین حال ، این یک مرکز آموزشی بالا پایان برای دانش آموزان ما فراهم می کند.

125682_125677_1Fduogongnengquxueshenggonggonghuodongquyufu.jpg

از سبک زندگی سوژو لذت ببرید ، سنتی که با مدرن ملاقات کرده است

با داشتن کانال ها و دریاچه های معروف در کل شهر ، سوژو "ونیز شرق" نامیده شده است. این شهر یکی از قدیمی ترین شهرهای چین است ، با سابقه بیش از 2500 سال ، در دلتای رودخانه یانگ تسه واقع شده است.

مارکو پولو از سوژو بازدید کرد و از فرهنگ و صنعت متنوع وی شگفت زده شد.

به عنوان یک شهر توریستی ، سوژو به دلیل داشتن تاریخ ، جاذبه های توریستی و همچنین توسعه اقتصادی مشهور است.

بهشت در بهشت ، سوژو بر روی زمین

به عنوان بهترین شهر زندگی در چینو ، سوژو "سرزمین ماهی و برنج" از منابع طبیعی و کارهای هنری ظریف نامگذاری شده است. از تخصص های مشهور آن می توان به ابریشم سوژو ، گلدوزی سوژو ، فون ، آلات موسیقی سنتی چینی ، فانوس ها ، مبلمان ، حک کردن یشم ، ملیله ابریشم ، چای Biluochun ، خرچنگ های دریاچه و غیره اشاره کرد.

مرکز حمل و نقل

پارک صنعتی سوژو پویاترین و حیاتی ترین پارک صنعتی در چین است که در آن بیش از 3000 شرکت ، ده ها هتل و استراحتگاه با اقامتگاه بالا و بزرگترین مرکز خرید در مرکز آسیا سوژو وجود دارد. سوژو که در مهمترین قطب حمل و نقل واقع شده است با قطار پر سرعت 30 دقیقه تا شانگهای فاصله دارد.

گوهر تاریخی و فرهنگی

این شهر دارای بیش از 60 باغ کلاسیک حفظ شده است که به عنوان میراث فرهنگی جهانی ذکر شده اند ، مانند باغ مدیر ناخوشایند ، باغ طولانی. علاوه بر این ، معروف کوناک اپرا و پینگتان (خوانندگی تصنیف در شماره گیری سوژو) وجود دارد. خیابان ها و مسیرها در منطقه قدیمی شهر از سبک Song-سلسله است. وقت بگذارید و سنتی ترین فرهنگ را در اینجا در سوژو ببینید.

Vater ، شبکه جهانی مدارس مدیریت مهمان نوازی و فارغ التحصیلان

واتل دارای 50 مدرسه مدیریت مهمان نوازی است که در اروپا ، آمریکا ، آسیا و آفریقا واقع شده است. آنها با همان مأموریت مشترکند: آماده سازی نسل های جوان برای ساختن آینده حرفه ای خود در صنایع مهمان نوازی و مدیریت گردشگری بین المللی.

واتل تصمیم گرفته است:

 • آموزش فنون مدیریت مبتنی بر دو قرن سابقه در صنعت میهمان نوازی ، مبتنی بر خدمات با کیفیت بالا و رضایت مشتری. این شامل همه جنبه های فرهنگی مشتری ها ، از کشوری که هتل در آن قرار دارد تا پرسنلی که در آن کار می کنند.
 • هنر مهمان نوازی فرانسه را ، که در سراسر جهان به عنوان نشانه ای از کیفیت ، طعم خوب و تعالی شناخته شده است ، بیان کنید.
 • در همه کشورهای غیر فرانسوی که گروه ما در آن فعالیت می کند ، به زبان فرانسه آموزش دهید.

اکنون 35000 فارغ التحصیل داریم که در سراسر جهان مشغول به کار هستند و مفتخرند که خود را Vateliens بنامند و در زیباترین هتل های روی زمین کار کنند.

واتل بین المللی می رود

در آغاز قرن بیست و یکم ، 20 سال پس از افتتاح اولین مدرسه واتل در فرانسه ، همه عوامل توسعه بین المللی آماده رفتن بودند: مفهوم آموزشی ما ، براساس ترکیبی مترقی و کنترل شده از تئوری و تجربه حرفه ای ، اثبات شده است. پایدار است و آماده پیمایش در خارج از کشور است. از آن زمان ، پردیس های جدید در اروپا ، آسیا ، آمریکا و آفریقا افتتاح شده است.

شبکه مدارس واتل واقع در چهار قاره ، گروه اول مدرسه جهانی تجارت را در مدیریت مهمان نوازی و گردشگری تشکیل می دهد ، که توسط متخصصان به عنوان بهترین مدرسه مدیریت مهمان نوازی انتخاب شده است.

Vatel Spirit ، ارزشهای ماندگاری دارد

موفقیت واتل بر پایه پنج ستون استوار است. در سراسر جهان ، اعضای هیئت علمی ما آموخته اند:

 • با دانش آموزان خود روابط عمیقی دارند.
 • ایجاد شرایط یادگیری پویا.
 • دانش و دانش خود را انتقال دهند.
 • مفهوم رفتار مناسب را در همه شرایط معرفی کنید.
 • با متخصصانی که در موقعیتهای مدیریت هتل و گردشگری کار می کنند ، روابط نزدیکی داشته باشند

تیم های تدریس گروه واتل به طور مساوی از اساتید دانشگاه ها و متخصصانی تشکیل شده اند که در رشته های خود نامی برای خودشان قائل شده اند.

مکان ها

سوژو

Address
No 1. Renai Road Suzhou Industrial Park
سوژو, جیانگ سو, چین

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید