NUCB

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Nagoya Japan - قلب آسیای شرقی

ژاپن در قلب شرق آسیا مستقر است و از چهار جزیره اصلی با جمعیت بیش از 126 میلیون نفر تشکیل شده است. ژاپن دارای بالاترین تعداد برندگان جایزه نوبل هر کشور آسیایی و بالاترین رتبه از هر کشور از سال 2000 است. ژاپن سومین کشور بزرگ اقتصادی در جهان است. بزرگترین ناگویا، مرکز تولید صنایع دستی است. ، تولید سالانه تقریبا 1٪ از تولید ناخالص داخلی جهان. به عنوان سومین شهر بزرگ ژاپن، ناگویا بین توکیو و کیوتو واقع شده است و به خاطر نزدیک بودن آن به جاذبه های دیدنی و جاذبه های طبیعی بسیار مشهور است و محل خوبی برای مطالعه و لذت بردن از وقت شما در ژاپن است.

یک تجربه فراموش نشدنی در ژاپن

تحصیل در ژاپن تجربه ای جذاب برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد که به شما کمک می کند تا به عنوان یک فرد توسعه یابید و چیزها را از دیدگاه های جدید ببینید. ژاپن یکی از امن ترین کشورهای جهان است و آموزش های جهانی در سطح بین المللی را در زمینه نوآوری شناخته است. در اطراف زمین طبیعی نفس گیر، چهار فصل متمایز خیره کننده، فرهنگ غنی و غذاهای برجسته می توانید مطمئن باشید که وقت خود را در این مکان به یاد ماندنی خواهد بود. با بیش از 250،000 دانشجوی بین المللی و افزایش، ژاپن یکی از محبوب ترین دانشجویان بین المللی است.

محوطه دانشگاه

یکی از ویژگی های مهم دانشگاه پردیس نیسین این است که امکانات آموزشی و امکانات ورزشی در یک محوطه دانشگاهی است که منجر به زندگی دانشجویی فعال می شود. محوطه اصلی تقریبا 1.5 برابر اندازه توکیو دیزنی لند است و طبیعت زیبای آن احاطه شده است.

استخدام

ما موفقیت آمیز 99.2 درصد از اشتغال را با یک تیم اختصاصی برای کمک به دانش آموزان برای پیدا کردن شغل خود داریم. ما همچنین گزینه ها را داریم

از سال 2017، NUCB در حال حاضر مشارکت با دانشجویان را با 130 مدرسه بازرگانی پیشرو در 54 کشور آغاز کرده است. تحت برنامه تبادل دانش آموزان، دانش آموزان می توانند بعد جدیدی از پیشرفت حرفه ای را اضافه کنند. هزینه های تحصیل در مدارس شریک می شود و دانشجویان با شرایط عالی تحصیلی واجد شرایط برای کمک هزینه های اضافی برای پوشش هزینه های سفر و زندگی می باشند.

مکان ها

ناگویا

Address
470-0193 ناگویا, بخشدار آچی, ژاپن

اعتیار سنجی ها