Ritsumeikan University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا برنامه های انگلیسی کارشناسی ارشد در Ritsumeikan University را انتخاب می کنید؟

برنامه های کارشناسی انگلیسی مبتنی بر انگلیسی امکان دسترسی به انواع دوره های آکادمیک را برای دانش آموزان بدون توانایی و محدودیت زبان ژاپنی فراهم می کند.

پس از ثبت نام، دانشجویان بین المللی فرصت های یادگیری زبان ژاپنی در خارج از برنامه درسی خواهند داشت.

تنوع دانشجویی یکی از جذاب ترین ویژگی های RU است. در سال 2019، دانشجویان خارجی بین المللی 2441 درجه از 66 کشور در برنامه های تحصیلات تکمیلی و کارشناسی تحصیل می کنند. RU همیشه به شما فرصت می دهد تا با دانشجویان سراسر جهان و فرهنگ های مختلف آشنا شوید. تنوع دانشجویی باعث می شود که زندگی دانشگاه شما هیجان انگیز باشد و به فعالیت های تحصیلی پر جنب و جوش خود در ژاپن کمک کند.

Ritsumeikan University دارای چهار پردیس در منطقه کانسی می باشد. برنامه های تحصیلات متوسطه در انگلیس در سه دانشگاه این دانشگاه ارائه می شود. عمده برنامه های مطالعات جهانی و برنامه تحصیلی مشترک در پردیس Kinugasa در شمال غربی شهر کیوتو مستقر هستند. مطالعات جامعه شناسی و سیاست های منطقه ای عمده و هنرهای جهانی لیبرال در پردیس اوزاکا ایباراکی که در سال 2015 در شهر ایبارکی، استان اوساکا افتتاح شد، مستقر هستند. دوره های علوم و مهندسی سیستم های اطلاعاتی در پردیس Biwako - Kusatsu در شهر Kusatsu، ریاست شگیا واقع شده است. این سه شهر در دسترس راحت یکدیگر قرار دارند. کیوتو به Ibaraki (اوزاکا) و Kusatsu (Shiga) طول می کشد فقط 20 تا 30 دقیقه با قطار.

Ritsumeikan University دارای تحصیل در خارج از کشور با بیش از 120 دانشگاه در 32 کشور و مناطق است. دانش آموزان تشویق به شرکت در برنامه های تحصیل در خارج از کشور و یا زمینه های کاری در خارج از کشور با توجه به رشته های تحصیلی و رشته های تحصیلی خود هستند. علاوه بر این، RU برنامه دوره دو ساله (DUDP) را اجرا می کند که در آن دانش آموزان می توانند مدرک کارشناسی را از هر دو دانشگاه RU و دانشگاه های متحد دریافت کنند.

RU برنامه های متعددی مانند فعالیت های داوطلبانه خارج از محوطه دانشگاه، دوره های کارآموزی، فعالیت های حمایت از همکاران دانشگاه و انواع مختلف باشگاه ها و محافل هایی که توسط دانشجویان اجرا می شود، ارائه می دهد. دانشجویان بین المللی که دارای ویزای دانشجویی می باشند می توانند برای کمک هزینه تحصیلی درخواست کمک کنند. اقامت در یک آپارتمان مبله یا خوابگاه دانشگاهی برای دانشجویان بدون تجربه قبلی در ژاپن در دسترس است. این برنامه های کارآموزی زبان انگلیسی را برای دانشجویان فراهم می کند تا محیطی مناسب برای تمرکز بر مطالعه و ارتباط روزمره با دانش آموزان دیگر داشته باشند.

- طرح کاهش هزینه تحصیلی

در زیر اطلاعاتی در مورد برنامه کاهش هزینه تحصیل برای پذیرش سال 2020 وجود دارد.

 • 100٪ تخلیه تحصیلی
 • 50٪ کاهش هزینه تحصیل
 • 20٪ کاهش هزینه تحصیل

کاهش هزینه تحصیل در ابتدا برای یک سال براساس ارزیابی پذیرش دانشجویان ارائه می شود. در سال های دوم و بعد، کاهش هزینه تحصیل بر اساس نمرات دانش آموزان در طول سال تحصیلی گذشته اعطا می شود. این بورس تحصیلی ممکن است تغییر کند و از همان ابتدا ممکن است درخواست شود.

Ritsumeikan University در یک نگاه

 • Ritsumeikan University توسط دولت ژاپن به عنوان یکی از دانشگاه های "پروژه جهانی برتر دانشگاه" در سال 2014 انتخاب شد. دانشگاه های انتخاب شده مورد نیاز برای فعالانه ترویج جهانی شدن در میان دانشگاه های ژاپن.
 • Ritsumeikan در سال 1900 تأسیس شد و سابقه تقریبا 120 سال داشت.
 • RU یک دانشگاه یکپارچه با 16 کالج و 22 مدرسه فارغ التحصیل است.
 • ما 4 پردیس در شهر کیوتو، ریاست کیوتو، شهر کوشاتسو، ریاست شیگا و استان ایباراکی شهر اوزاکا داریم .
 • RU دارای یک شبکه فارغ التحصیل در سراسر جهان با 24 شاخه خارجی است.
 • دانشجویان بین المللی 2441 درجه فارغ التحصیلی از 66 کشور، علاوه بر 180 دانشجوی غیرانتفاعی از 27 کشور.
 • RU برای اکثر اعضای هیات علمی خارجی در یک دانشگاه ژاپن رتبه اول قرار گرفت.
 • RU دارای یک شبکه جهانی از 441 موسسه شریک در سراسر جهان است. ما همچنین با 137 دانشگاه در 30 کشور و منطقه موافقت کرده ایم.
 • 99٪ از دانشجویان بین المللی در برنامه های کارشناسی ارشد انگلیسی که برای کمک هزینه تحصیلی درخواست دریافت کمک مالی می کنند.
 • بیش از 95 درصد فارغ التحصیلان بین المللی موفق به کسب شغل شده اند.
 • RU در رتبه بندی رتبه بندی حرفه ای تحصیلات تکمیلی QS 2015 (Pilot) در میان دانشگاه های خصوصی ژاپن رتبه 3 را کسب کرد.
 • RU دارای 450 باشگاه دانشجویی و محافل مختلفی از جمله ورزش، هنر، فرهنگ ژاپنی و همه چیز در میان است.
 • RU در بخش تحقیقاتی توسط صنایع بخش خصوصی در سطح کشور رتبه اول را در دست داشت.

مکان ها

کیوتو

Address
56-1 Tojiin Kitamachi, Kita Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 603-8577, Japan
کیوتو, بخشدار کیوتو, ژاپن

اوزاکا

Address
اوزاکا, بخشدار اوزاکا, ژاپن

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید