توضیحات رسمی را مطالعه کنید

نگاهی به جهان با شگفتی

شما می توانید فرد دیگری باشید که جهان را فتح می کند

The University Of Aizu اولین دانشگاه ژاپن است که تنها به علوم کامپیوتر و مهندسی اختصاص دارد. علم کامپیوتر و مهندسی یک رشته پروتکل امیدوار کننده و پیشرفته با کاربردهای گسترده است و در حال تبدیل شدن به یک هسته برای فن آوری در زمینه تولید دانش است. با اصل پایه گذاری، "شروع از جوامع محلی به جهان" و "پیشرفت دانش برای بشریت" (دستیابی به پیشرفتهایی که به صلح و رفاه بشری کمک می کند)، The University Of Aizu تحقیقات و آموزش در علوم رایانه و مهندسی را انجام داده است از زمان افتتاح دانشگاه دانشگاهی با تعداد بیشتری از اعضای هیئت علمی غیر ژاپنی که دستاوردهای برجسته تحقیقاتی را نسبت به هر دانشگاه دیگری در ژاپن به دست آورده اند.

درباره UoA

  1. پرورش استعدادهایی است که رهبری را در جامعه مبتنی بر دانش انجام خواهد داد.
  2. دانشمندان کامپیوتر و مهندسان کامپیوتر با مهارت بالا را پرورش می دهد که دانش را برای عصر جدید ایجاد و بهره برداری خواهند کرد.
  3. دارای اعضای هیات علمی درجه یک از تقریبا بیست کشور در سراسر جهان است.
  4. فراهم می کند یک محیط کامپیوتری برجسته و بی نظیر توسط دانشگاه های دیگر.
  5. مدرسه فارغ التحصیلی را به دنیا معرفی کرد که زبان انگلیسی آن به عنوان زبان مشترک مورد استفاده قرار می گیرد.
  6. ترویج خلاقیت بی حد و حصر دانش آموزان را با تمرین تفکر انتقادی و قدردانی از کنجکاوی خود، بدون ایده های پیش بینی شده.

111560_UoA.jpg

اهداف سازماني

به پیشرفت دانش برای بشریت ماموریت The University Of Aizu "پیشرفت دانش برای بشریت است" یا به عبارت دیگر، کشف و اختراع هایی که به صلح و رفاه مردم کمک خواهد کرد. The University Of Aizu وعده داده است که اولا دانش آموزان ما را تحویل بگیرند و دستاوردها را به ارمغان بیاورند که در دانشگاه ها بسیار با ارزش است و نوآوری هایی برای رشد پایدار استان فوکوشیما، ژاپن و جهان خواهد بود. شعار دانشگاه "درخشش به عنوان پیشگامان" با کنجکاوی، رویایی و یک روحیه چالش برانگیز است.

ویژگی های منحصر به فرد

آموزش و پرورش علوم کامپیوتر پیشرو

The University Of Aizu یک سیستم مبتنی بر یونیکس مانند مک، لینوکس و سولاریس را برای محیط کامپیوتری پایه خود تطبیق داده است تا اطمینان از مشاهده اطلاعات مربوط به عملیات داخلی و عملکرد کلی بالا، از جمله جریان شبکه، و ایجاد یک محیط آموزشی پایدار و یادگیری را فراهم کند. ماشین آلات و تجهیزات مورد استفاده در کارگاه های کامپیوتر و اتاق های سخت افزاری هر سه سال یکبار جایگزین می شوند. اکثر آزمایشگاه ها و کامپیوترها 24 ساعت در روز، 7 روز در هفته در دسترس هستند.

111556_PC1.jpg 111557_PC2.jpg

محیط بین المللی

دانشکده جهانی و سطح بالا استخدام شده از سراسر جهان

در نتیجه بین المللی سازی که از زمان تأسیس آن در The University Of Aizu شده، افراد برجسته ای از ژاپن و خارج از کشور را استخدام کردیم و از طریق بررسی دقیق از دستاوردهای خود در معاونت های خود، با ارزیابی دقیق از دانش آموزان برجسته، دانشکده غیر ژاپنی است. ما همچنین تحقیقات مشترک را با دانشگاه های خارج از کشور ترویج کرده ایم. توافقات با بیش از 80 دانشگاه و موسسات تحقیقاتی در سراسر جهان به پایان رسیده است.

111559_faculty.gif 111555_foreignFaculty.jpg

نرخ اشتغال بالا

میانگین اشتغال نزدیک به 100٪ است

فارغ التحصیلان ما در هر سال حدود 100 درصد استخدام می شوند. بسیاری از دانش آموزان ما، ژاپنی و بین المللی، پیشنهادات شغلی و کار در شرکت های معروف ژاپنی در زمینه های مختلف، به ویژه توسعه نرم افزار، الکترونیک و ارتباطات و خدمات شبکه، ارائه می دهند. کارکنان ما می توانند آموزش شخص به فرد را در زمینه توسعه حرفه ای، و همچنین مهارت های شکار شغلی به دانش آموزان. علاوه بر این، افرادی که مسئول استخدام شرکت های پیشرو و متخصصین مربوطه از مجلات اشتغال هستند، به جلسات رهنمایی استخدامی دعوت می شوند.

111554_counselor.jpg

ورود به جهان

ویژگی های بین المللی دانشگاه ما نه تنها به محققان بین المللی ما بلکه همچنین به فرصت های فراوانی برای دانش آموزان برای انجام بازی های پیشرو در جهان است. دانشجویان فرصت های کسب دانش عملی را با شرکت در دوره های کارآموزی در شرکت های ژاپنی و خارج از کشور، مسابقات و رقابت ها فراهم می کنند.

110559_SVintership.jpg

وب سایت The University Of Aizu

http://www.u-aizu.ac.jp/

برنامه جهانی پیشرفته ICT

http://www.u-aizu.ac.jp/sgu/program/freshman/index.html

مقدمه ای بر غرور آیزو

https://www.youtube.com/watch؟v=iy6NGm9awEw

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

The University Of Aizu

این برنامه به دنبال نوآوری و توسعه در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات است و دارای طیف گسترده ای از دانش و مهندسی کامپیوتر است. علاوه بر این، موضوعاتی مانند دوره های زبان ... [+]

دانشگاه برتر جهان در ژاپنما اولین دانشگاهی در ژاپن هستیم که تنها به علوم کامپیوتری و مهندسی اختصاص دارد.ما از طریق آموزش های بنیادین محتوا، انتخاب جامع از حوزه های اصلی و روش های پیشرفته تدریس، کارشناسان ICT را تقویت می کنیم.ما افتخار استاد برجسته ای داریم که کارشناسان در رشته های تخصصی خود هستند. تقریبا 40 درصد از اعضای هیئت علمی ملی خارجی هستند که محیط آموزش و تحقیق در سطح جهانی را ایجاد می کنند.فارغ التحصیلان ما در هر سال حدود 100 درصد استخدام می شوند.... [-]
ژاپن تقلید
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Location address
Aizu-Wakamatsu
Fukushima Pref.

Iitate, بخشدار فوکوشیما, 965-8580 JP
Social Media