International College of Liberal Arts - Yamanashi Gakuin University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

هنرهای آزاد را انتخاب نمایید. در ژاپن.

دانشگاه بین المللی علوم انسانی در دانشگاه Yamanashi Gakuin 4 سال، کالج های مسکونی، به سبک آمریکایی هنرهای آزاد، با تمام دوره های ارائه شده در زبان انگلیسی است. مطالعات در iCLA منجر به مدرک لیسانس در هنر بین المللی لیبرال. دانش آموزان می توانند از یک آرایه از دوره در رشته های مختلف را انتخاب کنید، و پس از یک سال از دوره های بنیاد، می تواند در یکی از هشت غلظت که iCLA در حال حاضر ارائه می دهد تصمیم می گیرید: اقتصاد, علوم سیاسی, جامعه شناسی, زبان هنر (ادبیات، زبان شناسی), فلسفه و مطالعات مذهبی, MUSIC, فنون، و هنر های نمایشی.

Picturesquely در پای کوه واقع شده فوجی، در قلب آن چه که در زمان قرون وسطی به عنوان کای کشور شناخته شده بود، پردیس YGU Sakaori خانه را به iCLA پیچیده (سالن های مسکونی و کلاس درس ساختمان) است. iCLA است تنها 90 دقیقه غرب توکیو، ارائه می دهد دانش آموزان فرصت منحصر به فرد به خود را در جوهر و ماهیت ژاپن و فرهنگ آن غوطه ور است.

هشت دلیل

 1. لیبرال واقعی هنر آموزش و پرورش: نامزدی میان رشته ایدانش آموزان در بسیاری از افراد درگیر، به دنبال یک وسعت دانش در طیف وسیعی از حوزه های. مادام العمر را: این رویکرد انسان با عمق و بینش پرورش. دانش آموزان دوره که مفروضات، احساسات روشن شدن چالش را انتخاب کنید، و آتش رویاها.
 2. کلاس هایی که به زبان انگلیسی: هیئت علمی بین المللی اکثریت بزرگی از اعضای هیئت علمی iCLA شهروندان کشورهای دیگر از ژاپن و تقریبا همه از کلاس ها در زبان انگلیسی با به استثنای برخی از دوره های هنرهای سنتی ژاپنی را آموزش داده، می باشد. آموزش و پرورش در iCLA با استانداردهای بین المللی.
 3. EAE برنامه انگلیسی فشرده: انگلیسی برای پیشرفت علمیانگلیسی ما برای برنامه های عالی دانشگاهی (EAE) یک جزء دانشگاهی انگلیسی زبان فشرده که کشت خواندن، گوش دادن، صحبت کردن، و نوشتن با هدف پرورش تسلط کافی به ثبت نام در دوره های تحصیلی دقیق در زبان انگلیسی است. بسته به مهارت، همه با زبان مادری غیر از انگلیسی ممکن است نیاز به ثبت نام در برنامه در طول سال اول خود را از تحصیل در iCLA.
 4. یک سال از تحصیل در خارج از کشور: جهان از گزینه هایiCLA یک شبکه با ده ها تن از دانشگاه در سه قاره در آن دانش آموزان ممکن است در طول سال اجباری خود را از مطالعه خارج تحصیل ایجاد کرده است.
 5. کلاس های کوچک و نسبت پایین دانشکده دانشجو: ارتباط مستقیم با مدرسانکلاس های تعاملی کوچک در هسته رویکرد آموزشی ما هستند. نسبت اعضای هیئت علمی به دانش آموز کم پرورش ارتباط نزدیک بین اساتید و دانشجویان، و افزایش ارتباط و همکاری میان دانش آموزان خود را.
 6. انتقادی، خلاق، مستقل، و جهانی تفکر: تفکر CCIGبرنامه درسی iCLA به پرورش تفکر انتقادی، خلاق، مستقل، و جهانی طراحی شده است. دانش آموزان iCLA یاد بگیرند که چگونه برای به دست آوردن و تجزیه و تحلیل دانش به منظور ایجاد پاسخ های خود را به یک سؤال قدیمی.
 7. نوشتن در سراسر برنامه درسی (WAC): مهارت های گسترشدر چهار سال جزء دانشگاهی WAC، دانش آموزان ارسال یک سری از مقالات بر محور یک موضوع واحد به انتخاب خود انتخاب از یک لیست از مشکلات مربوط به جهان معاصر است.
 8. زندگی بین فرهنگی در امکانات پیشرفته و نوآورانه: خوابگاه بین المللیبه محض ورود در iCLA، تمام دانش آموزان سال اول باید در خوابگاه حداقل یک سال زندگی می کنند. خوابگاه خاص جنسیتی دارند تک اتاق در واحدهای بزرگتر با یک جمعیت دانشجویی بین المللی مخلوط سازمان یافته است.

تجربه کالج جهانی. در پای کوه فوجی.

کلاس های کوچک و مدرسان بسیار آموزش دیده:

گروه های ورودی در 80 دانش آموز پوش و اندازه استاندارد از هر کلاس داده شده کمتر از 20 است. دانشکده ما دارای مدرک پیشرفته از مؤسسات نخبه و تگرگ از سراسر جهان است. اندازه کلاس کوچک ما و استادان با تجربه قرار می دهد حق بیمه در آموزش دانشجو محور - پایه و اساس آموزش و پرورش در iCLA.

ماموریت ما این است که برای ایجاد محیطی که در آن دانش آموزان کشف که در آن احساسات خود را دراز می کشید. تقاطع استعداد، شور و شوق، و دانش به اطلاع ادامه مطالعات خود را در iCLA. مدرسان منجر کلاس از طریق بحث، پرورش مشارکت دانش آموز فعال است.

برنامه درسی میان رشته ای در امکانات دولت از هنر،

برنامه درسی iCLA ارائه می دهد طیف گسترده ای از دوره های پایه، پوشش علوم انسانی، علوم اجتماعی، استدلال کمی، بهداشت و تربیت بدنی و علوم طبیعی. علاوه بر هشت غلظت ما ارائه می دهیم - اقتصاد، علوم سیاسی، جامعه شناسی، فلسفه و مطالعات مذهبی، هنر، موسیقی، هنر زبان (ادبیات، زبانشناسی)، هنرهای نمایشی - iCLA نیز ارائه می دهد برنامه مطالعات ژاپن منحصر به فرد، ترکیب سخنرانی علمی با دست کارگاه -ON. از طریق دوم، دانش آموزان مهارت ها و دانش دیگر مانند نواختن آلات سنتی ژاپنی و یا یادگیری ساختار هماهنگ از مراسم چای را به دست آورد به راحتی در دسترس. با تجربه چه iCLA را ارائه کرده است، دانش آموزان شکافهای بین دانش، مهارت، غریزه و چشم انداز را پیدا

ساختمان iCLA و خوابگاه های مشهور جهان، برنده جایزه پریتزکر معماری تویو ایتو طراحی شده اند و با آخرین تجهیزات فنی برای آموزش دانشگاهی مبله. خوابگاه نیز مدرن و زیبا می باشد. درجه به دنبال دانش آموزان ژاپنی و بین المللی، و همچنین دانش آموزان مبادله، در خوابگاه هم زندگی می کنند، در حالی که کافه تریا طبقه اول نشان دهنده فضای ایده آل برای گفتگو و اشتراک.

در سطح جهانی زبان ژاپنی و مطالعات ژاپن برنامه

برنامه مطالعات ژاپن شامل برنامه مطالعات منطقه ژاپن و برنامه زبان ژاپنی است. دوره های ژاپن مطالعات منطقه در داخل برنامه درسی علوم انسانی تعبیه شده برای اطمینان از آنها پایگاه علمی قوی که از آن برای آموزش دانش آموزان در مورد ژاپن از تعدادی از جنبه های مختلف. برنامه مطالعات منطقه ژاپن مفتخر به میزبانی تعدادی از کارگاه های آموزشی در سنت ژاپنی و هنرهای رزمی آموزش داده شده توسط کارشناسان است. در میان کسانی که، دانش آموزان ما می توانید تئاتر نو، کوتو (چنگ ژاپنی) و شاکواچی (فلوت بامبو)، ذن بودیسم، shodō (خوشنویسی)، سدو (مراسم چای)، KADO (گل ها)، و همچنین به عنوان آیکیدو، جودو، و تجربه کاراته، به نام چند. این برنامه به زبان ژاپنی ارائه می دهد تمام سطوح دوره های زبان، از جمله نوشتن حرفه ای ژاپنی، خواندن روزنامه و صحبت های عمومی. مرکز یادگیری زبان یک سرویس میز تحریر ژاپنی به حمایت از دانشجویان ژاپنی و بین المللی کامل مهارت های نوشتن خود را.

4yicla

سال اول

در طول سال اول تحصیل در iCLA، دانش آموزان در زبان انگلیسی یا توسعه زبان ژاپنی (برای کسانی که به آن نیاز دارید) و همچنین در دوره های پایه و اساس تمرکز می کنند.

یک مرکز بین المللی تبادل

دانش آموزانی که به iCLA پذیرفته عضو انجمن با در نظر گرفتن اقامت در خوابگاه های دانشجویی است. خوابگاه خانه ما یک گروه التقاطی - درجه به دنبال دانش آموزان ژاپنی و بین المللی، و همچنین دانش آموزان مبادله - ایجاد یک محیط جهانی است که به ترویج ارز بین المللی است. این محیط بین المللی فرصت های بسیاری برای تمرین مهارت های زبان خارجی، چه ژاپنی یا انگلیسی ارائه می کند.

سال دوم

در سال دوم، دانش آموزان باید به غلظت از بین موارد زیر را انتخاب در حال حاضر ارائه می گردد: اقتصاد، علوم سیاسی، جامعه شناسی، فلسفه و مطالعات مذهبی، هنر، موسیقی، هنر زبان (ادبیات، زبانشناسی)، و هنرهای نمایشی.

نوشتن در سراسر برنامه درسی

بخشی از این دوره آموزشی iCLA، نوشتن در سراسر برنامه درسی (WAC) جزء در این اعتقاد ریشه دارد که آموزش و پرورش کل شخص مستلزم، در میان دیگران، توانایی بیان موضوع پژوهش پیچیده در نوشتن در سراسر رشته و تخصص است. چالش های دانش آموزان جزء به توسعه نوشتن و مهارت های تفکر بود، و آنها را تشویق به سنتز حوزه های مختلف دانش مواجه می شوند در سراسر مطالعات کارشناسی است.

سال سوم

در سال سوم، دانش آموزان انتظار می رود به شایستگی سنتز دانش به دست آورد و آماده به توسعه مواضع خود را در رابطه با غلظت آنها و موضوع انتخاب از پژوهش. این مطالعه در خارج از کشور مقصد، نقش مهمی در پرورش فرصت های آموزشی به طور فزاینده پیچیده ایفا می کند.

انتخاب مقصد، تحصیل در خارج

همه دانش آموزان iCLA مورد نیاز برای تحصیل در خارج دو ترم. آنها ممکن است بررسی اجزای در خارج از کشور خود را در طول سال دوم یا سوم خود را از مطالعه شروع و انتخاب یک موسسه میزبان از 45 دانشگاه طرف ما در 33 کشور که در آن آنها بیشتر می توانید توسعه دانش و تجربه ای که در منطقه خود را از غلظت به مطالعات خود را کمک خواهد کرد. همانطور که همه خارج از کشور برنامه مطالعه iCLA در توافقات چشم پوشی شهریه متقابل، دانش آموزان ما دسترسی آسان به دانشگاه های برتر در سراسر جهان.

چهارمین سال

در سال چهارم، دانش آموزان الزامات نهایی دوره های پایه و اساس خود و همچنین به عنوان یک پروژه فارغ التحصیلی در غلظت آنها کامل است.

پروژه تحقیقاتی فارغ التحصیلی

پس از اتمام اعتبار غلظت آنها و جمع آوری در مجموع 124 واحد، زبان ژاپنی، تحصیل در خارج و تمام نیازهای علمی دیگر، دانش آموزان نوشتن یک پایان نامه که با هم به ارمغان می آورد آنچه که در طول چهار سال خود را از مطالعه تحت هدایت دقیق از مشاور خود آموخته اند. راهنمایی شخصی بر روی گزینه پس از فارغ التحصیلی نیز برای هر دانش آموز در دسترس است. فارغ التحصیلان iCLA خواهد کارشناسی هنر (BA) در رشته هنر بین المللی لیبرال دریافت خواهید کرد.

نحوه درخواست

برای درخواست پذیرش، متقاضیان باید شرایط زیر باشند: 1. متقاضیان اتباع خارجی و یا ژاپنی با تابعیت دوگانه هستند.

 1. متقاضیان نگه دارید و یا انتظار می رود برای برگزاری یک دیپلم دبیرستان، و یا می توان علمی معادل یک ارشد فارغ التحصیل دبیرستان ژاپنی طبق ماده 150 از فرمان برای اجرای قانون آموزش و پرورش مدرسه نشان می دهد.
 2. (قابل اجرا فقط به دانش آموزان از غیر کشورهای انگلیسی زبان) متقاضیانی که می توانید مهارت در زبان انگلیسی با نمره تافل iBT از 76، نمره تافل PBT از 540، و یا یک نمره IELTS 5.5 به منظور گذراندن دوره iCLA در زبان انگلیسی نشان می دهد.

روش کاربرد:

 1. ثبت نام و تکمیل فرم درخواست آنلاین در https://ygu.applyjapan.com/.
 2. ارسال تمام مدارک مورد نیاز (اسناد رسمی و کپی گواهی).
 3. پرداخت هزینه غربالگری از طریق سیستم نرم افزار آنلاین. (غربالگری هزینه برای دانشجویان بین المللی: 10،000JPY)

غربالگری روش:

برنامه های کاربردی بر اساس یک بررسی جامع از تمام اسناد، از جمله مقاله (خلاصه ای از اهداف)، و مصاحبه ارزیابی شده است.

اعلام نتایج: متقاضیان خواهد شد به صورت جداگانه توسط ایمیل در مورد پذیرش و بورس تحصیلی نتایج تماس گرفت. برای جزئیات بیشتر، لطفا دستورالعمل های برنامه ما (2016-2017) زیر را ببینید: https://www.icla.jp/news_data/09292016FINAL.pdf

مکان ها

کوفو

Yamanashi Gakuin University

Address
Yamanashi Prefecture, Japan
کوفو, بخشدار یاماناشی, ژاپن