Canadian Mennonite University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

داستان CMU

منونیت برادران کالج کتاب مقدس / کالج کنکورد (EST: دانشگاه منونایت کانادا در نتیجه ادغام سه کالج است. 1944)؛ منونایت کالج کتاب مقدس کانادا (EST. 1947)، و Menno کالج سیمونز (EST. 1989).

ریشه های CMU بازگشت به اوایل 1990s زمانی که مردم از جامعه کسب و کار و از چهار دانشکده منونایت در مانیتوبا-CMBC، کالج کنکورد، کالج کتاب مقدس استاینباخ و Menno سیمونز کالج ملاقات کرد تا در مورد Inter-منونایت همکاری صحبت در آموزش عالی . این منجر به بحث های رسمی میان کالج، در آغاز سال 1995 است. کالج کتاب مقدس استاینباخ در سال 1996 از روند کناره گیری کرد.

در ماه اوت، سال 1998، دولت مانیتوبا منشور برای ایجاد یک سطح دانشگاه، فارغ التحصیل از کالج فدراسیون منونایت اعلام کرد. در 18 نوامبر سال 1998، سه کالج امضا تفاهم نامه را، به این مفهوم تصویب نهایی برای ایجاد فدراسیون. در 1999 مه 4، توافق برای خرید 500 شافتسبری منعقد شد. فدراسیون کالج منونایت شروع به ارائه، برنامه های جدید خود را به طور مشترک با حمایت علمی در ماه سپتامبر، 1999. در ماه سپتامبر، 2000، CMBC و کالج کنکورد با هم در یک دانشگاه مشترک در 500/600 بلوار شافتسبری واقع شده است. (Menno کالج سیمونز در مرکز شهر وینیپگ به عنوان دانشگاه CMU در دانشگاه وینیپگ باقی مانده است.) در ماه اکتبر، سال 2008، CMU یک عضو از انجمن دانشگاه ها و کالج کانادا (حال حاضر به عنوان دانشگاه کانادا شناخته می شود) تبدیل شد.

هر یک از کالج موسس است داستان خود را. با این حال، از همان آغاز، داستان منحصر به فرد اغلب قطع و در حال حاضر بخشی از یک داستان یک داستان مشترک چگونه خداوند آنها را باعث شده است که با هم کار کنند در یک ماموریت آموزشی مشترک به نام CMU.

بیانیه ماموریت

CMU یک دانشگاه مسیحی نوآورانه، ریشه در سنت آناباپتیست منونایت، نقل مکان کرد و با زندگی و تعالیم عیسی مسیح تبدیل شده است. از طریق آموزش، پژوهش و خدمات CMU الهام بخش و مجهز زنان و مردان برای زندگی از خدمات، رهبری و آشتی در کلیسا و جامعه است.

بیانیه ماموریت CMU، همچون هر سازمان است، مانند یک سیم پیچ پر بسته بندی شده با پتانسیل و تعهد به بهار زندگی در یک آرایه پر جنب و جوش از برنامه ها و پروژه ها، مکالمات و تعهدات. بیانیه ماموریت CMU را در صف مقابل و خارج وجود دارد در خاص خود است. وفاداری به داستان ایجاد و تبدیل کار خدا از طریق عیسی مسیح ضربان قلب، به تمرکز حواس و ضربه انگیزه برای خدمات، رهبری و آشتی که از طریق آن CMU شرکت در کلیسا و جامعه است.

در CMU، آشتی کار علمی با تمام انواع اجتماعی، شخصی، کلامی، بین فردی، هنری، فیزیکی و زیست محیطی است ابعاد به نام چند. آشتی، مانند آموزش و پرورش است، همیشه در مورد "درک ساختمان." و "درک ساختمان" است که همیشه در مورد درگیر شدن در هر دو دانش و روابط، راه دیدن، جذاب و به اشتراک گذاری در جهان است که شگرف، که مشکل، و این که همیشه نیاز به مراقبت و بهترین تصور ما است.

عبارت "ریشه در سنت آناباپتیست منونایت" شاید بهترین طریق شهادت دانش آموزان CMU نزدیک است. انسجام و تطابق بین آنچه استادان در کلاس آموزش و چگونه این "معلمان از زندگی" بروید و در مورد زندگی روزمره چه جلب در ذهن خود و قلب آنها در یک بار است. اعتقادات قوی نسبت به آشتی و صداقت در زندگی و ایمان در خط مقدم ظهور آناباپتیست در قرن شانزدهم بود. ادغام از عمل و اعتراف به ادامه حیاتی امروز، به عنوان انجام شیوه های تشخیص جامعه در بازداشت چه چیزی درست است. به این اعتقادات پیشنهاد یک آسیب پذیری جسورانه و آزادی پویا، و این فرم عمیق و تنها از طریق روابط اعتماد. آن را در درون روابط اعتماد و بصیرت جامعه است که CMU خود را درک می کند یک دانشگاه مربوط به کلیسا است، ارائه یک انجمن برای گفت و گو در حال انجام در مورد چگونه ما با هم نامیده می شوند به صحبت می کنند فضل و تصویب آشتی در کلیسا، در جامعه و در جهان به عنوان ما میدانم.

از جریان این ماموریت، CMU ایجاد کرده است چهار تعهدات که مشخص کار خود را در تمام برنامه ها و فعالیت های آن:

آموزش برای صلح و عدالت

تعهد به آموزش برای صلح و عدالت رنگ تمام برنامه های ما و زندگی نهادی ما را به عنوان یک کل و به طور صریح در برخی از برنامه های امضا و در این کار از چند موسسات ما (به عنوان مثال، مدرسه کانادایی صلح) ارائه شده است.

یادگیری از طریق اندیشه و کار

تجزیه و تحلیل علمی است یادگیری تجربی به شیوه ای است که شکل هر دو تفکر و زندگی، به ویژه از طریق PRACTICA ما، Outtatown، تعاونی، و برنامه های کارآموزی تکمیل شده است.

مهمان نوازی سخاوتمندانه ... رادیکال گفتگو

CMU استقبال به عنوان آن را پرورش گفت و گو در سراسر chasms مذهبی، اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، قومی، ملی، و فرهنگی است که تقسیم بشریت، در شمال امریکا و بین المللی.

مدلسازی دعوتی انجمن

طبع CMU فردگرایی زمان ما با مدل سازی و پرورش جوامع دعوتی که متنوع هستند و در عین حال یادگیری با هم، که در آن مردم حمایت از یکدیگر، و شفقت فاستر و نشان دهنده امید به کسانی که در آنها و فراتر از آن.

مکان ها

وینیپگ

Canadian Mennonite University

Address
North Shaftesbury (Primary Mailing Address)
500 Shaftesbury Blvd.
Winnipeg, MB R3P 2N2

وینیپگ, مانیتوبا, کانادا
وب سایت
تلفن
+1 204-487-3300

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید