Carleton University Undergraduate

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید به دانشگاه کارلتون، دانشگاه پایتخت کانادا!

دانشگاه کارلتون تحصیلات با کیفیت بالا را به بیش از 24،000 دانش آموز کامل و نیمه وقت در دوره های کارشناسی و فارغ التحصیل ارائه می دهد. ما دانشجویان بیش از 140 کشور را به محوطه دانشگاهی گوناگون و فراگیر خود جلب میکنیم و بیش از 153،000 فارغ التحصیل در بیش از 160 کشور جهان را داریم.

22 دوره کارشناسی ارشد، با بیش از 100 رشته، غلظت و تخصص، مهارت ها و دانش را برای حل مشکلات دنیای واقعی فراهم می کنند.

875 کارلتون کارکنان آکادمیک برای کمک هزینه تحصیلی و تحقیقات پیشرفته در بیش از 50 رشته به طور بین المللی شناخته می شوند. دانشجویان کارلتون از رویکرد بین رشته ای، فعال و رو به رو برای تدریس و تحقیق توسط اعضای هیئت علمی بهره می گیرند و از مشارکت های متعدد دانشگاه با دولت فدرال، سایر دانشگاه ها و شرکای بخش خصوصی برخوردار است.

محوطه و شهر ما یک محیط زیبا و استقامتی برای زندگی و تحصیل فراهم می کند. این دانشگاه فقط در جنوب مرکز شهر اتاوا واقع شده و با رودخانه رودو، کانال تاریخی ریدئو و محله های مسکونی دلپذیر قرار دارد. موقعیت ما در پایتخت کشور به شما امکان دسترسی به منابع باور نکردنی خارج از محوطه دانشگاه مانند امکانات دولتی، موزه ها و آرشیوها، سفارتخانه های خارجی، آزمایشگاه های تحقیقاتی پزشکی و علوم زیستی و صنعت پر رونق تکنولوژی پیشرفته می دهد.

بیا و بخشی از این دانشگاه فوق العاده ای باشید!

110034_109890_Riverbuilding.jpg

چه چیزی Carleton را تعریف می کند؟

 • ما برای نوآوری در تحقیق، آموزش و یادگیری تلاش می کنیم.
 • محل ما در اتاوا، پایتخت کشور، ما را به جهان متصل می کند.
 • ما تمرین دستی در کلاس را تشویق می کنیم.
 • ما پشتیبانی دانشجویی استثنایی را ارائه می دهیم.

چه چیزی فارغ التحصیلان ما را تعریف می کند؟

 • آنها روحیه کارآفرینی دارند.
 • آنها برای شغل در بازار کار ما به سرعت در حال تغییر هستند.
 • آنها توسط میل به تغییر جهان هدایت می شوند.
 • آنها 153 هزار نفر هستند.

110035_109891_Carleton1.jpg

اتاوا، پایتخت ملی کانادا

نزدیکی کارلتون به مؤسسات دولتی، کتابخانه ها، رسانه ها و یک اقتصاد دانش فشرده، کارلتون را برای یادگیری و زندگی بهتر جای می دهد.

دانشجویان، کارکنان، اعضای هیات علمی و بازدیدکنندگان دانشگاه کارلتون می توانند از آنچه که در اتاوا در تمام طول سال ارائه می دهند، استفاده کنند: هنر، خارج از منزل، ورزش های حرفه ای، و زندگی هیجان انگیز، پر جنب و جوش و احساس قوی جامعه.

دانشگاه کارلتون نزدیک ساختمانهای مجلس اعظم کانادا، بازار بی نظیر و پارتی زیبا Gatineau است.

خوب است بدانید:

 • اکثر برنامه های کارلتون در مقطع کارشناسی شامل فرصت های کار و تحصیل هستند. دانش آموزان کارآموز کارلتون با بسیاری از کارفرمایان کار می کنند از جمله Blackberry، Bombardier Aerospace، اداره درآمد کانادا، محیط زیست و تغییرات اقلیمی کانادا، اریکسون، هیدرو اتاوا، آی بی ام کانادا، شورای تحقیقات ملی، نوکیا، راس ویدیو، اسکات یانگ و غیره.
 • پس از فارغ التحصیلی از برنامه تحصیلی، دانشجویان بین المللی می توانند برای اجازه کار در کانادا برای مدت 3 سال برای کسب تجربه کار درخواست دهند.
 • کارلتون به شبکه گسترده ای از بیش از 200 باشگاه و جوامع فعال - یک راه عالی برای ملاقات با افراد جدید، کسب مهارت های ارزشمندی و دنبال کردن منافع شما در خارج از کلاس می باشد.

مکان ها

اتاوا

Address
315 Robertson Hall
1125 Colonel By Drive

K1S 5B6 اتاوا, انتاریو, کانادا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید