توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

به عنوان یک مبتکر پیشرو در آموزش و پرورش جهانی، Fairleigh دانشگاه دیکنسون به دنبال راه های جدید برای ارائه فرصت های یادگیری منحصر به فرد آن را به دانش آموزان سراسر جهان است. جدیدترین پردیس دانشگاه در سال 2007 در باز ونکوور، بریتیش کلمبیا. واقع در غرب کانادا در نزدیکی مرز آمریکا، ونکوور یکی از بسیاری از شهرستانها منظره، جهان وطنی و چند فرهنگی در جهان است.

پردیس ونکوور ارائه می دهد دانش آموزان یکی از معدود فرصت هایی برای کسب مدرک کالج آمریکایی در حالی که تحصیل در کانادا است. کلیه رشته های ارائه شده در دانشگاه ونکوور توسط وزارت آموزش و پرورش بریتیش کلمبیا و جوی پیشرفته مجاز شده است. Fairleigh دانشگاه دیکنسون - ونکوور دانش آموزان استقبال از سراسر جهان برای ایجاد یک محیط یادگیری از فرهنگ های گوناگون. ونکوور ارائه می دهد منابع به دانش آموزانی که نیاز به پشتیبانی های اضافی در حال توسعه مهارت های انگلیسی زبان خود را قبل از شروع مطالعات درجه.

چرا Fairleigh دیکنسون؟ Fairleigh دانشگاه دیکنسون یک مرکز عالی دانشگاهی اختصاص داده شده به آماده سازی شهروندان جهان از طریق آموزش جهانی است. دانشگاه تلاش برای ارائه به دانش آموزان با درک چند رشته ای، فرهنگی و اخلاقی لازم برای شرکت، سرب و رونق در بازار جهانی از ایده ها، تجارت و فرهنگ است.

در سال 1942 تاسیس شد، FDU بزرگترین دانشگاه خصوصی نیوجرسی است، خدمت به نزدیک به 12،000 های کارشناسی و کارشناسی دانش آموزان، از جمله بیش از 1000 دانشجوی بین المللی از سراسر جهان است. دو دانشگاه های آمریکا دانشگاه در شمال نیوجرسی، در نزدیکی شهر نیویورک است. علاوه بر پردیس ونکوور، دانشگاه صاحب و عمل یک پردیس دانشگاهی در Wroxton، انگلستان.

پردیس ونکوور است که از طریق Fairleigh دانشگاه دیکنسون بریتیش کلمبیا بنیاد است، که یک نهاد غیر انتفاعی در بریتیش کلمبیا، کانادا اداره می شود.

اعتبارنامه و آیین دانشگاه است که توسط کمیسیون ایالات میانه در آموزش عالی معتبر و دارای مجوز توسط دولت از کمیسیون نیوجرسی در آموزش عالی. کالج سیلبرمن FDU مدیریت بازرگانی دارای مجوز رسمی معتبر توسط AACSB بین المللی - انجمن برای پیشبرد دانشگاهی مدارس کسب و کار. بسیاری از برنامه های مدرک تحصیلی فرد دانشگاه توسط سازمانهای حرفه ای و آموزشی مناسب معتبر.

اصطلاح "دانشگاه" تحت اجازه کتبی از وزارت آموزش و پرورش بریتیش کلمبیا و جوی پیشرفته موثر 2006 مه 8 استفاده می شود، از تحمل یک فرایند ارزیابی کیفیت و برای دیدار با معیارهای ایجاد شده توسط وزارت یافت شده است. Fairleigh دانشگاه دیکنسون اولین موسسه غیر کانادایی به دست آوردن تایید تحت استانداردهای سختگیرانه توسط بریتیش کلمبیا در سال 2003 به تصویب رسید.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BA)

Fairleigh Dickinson University, Vancouver Campus

منطقه ونکوور یکی از کانادا مقصدهای گردشگری محبوب ترین است و به عنوان یک نتیجه یک محل غنی با فرصت های شغلی برای افرادی که به دنبال اشتغال در مهمان نوازی و گردشگری صنعت. کا ... [+]

تخصصی در مهمان نوازی و گردشگری مدیریت آموزش و پرورش قدرتمند برنامه برای شما برای کسب اعتبار شما نیاز به شروع و یا پیشرفت در زندگی حرفه ای خود را در صنعت سرعت در حال رشد در جهان است.

منطقه ونکوور یکی از کانادا مقصدهای گردشگری محبوب ترین است و به عنوان یک نتیجه یک محل غنی با فرصت های شغلی برای افرادی که به دنبال اشتغال در مهمان نوازی و گردشگری صنعت. کارشناسی هنر در مطالعات فردی (BAIS) برنامه یک فرصت ایده آل برای افراد مایل به خود را برای یک حرفه ای در مهمان نوازی و گردشگری صنعت آماده به صورت محلی و یا بین المللی فراهم می کند، و برای کسانی که در حال حاضر در صنعت کار که مایل به دست آوردن مدرک کارشناسی برای پیشرفت در حرفه خود. در FDU ونکوور، شما می توانید مدارک آموزشی مورد نیاز برای یک شغل با ارزش در صنعت مهمان نوازی از طریق این برنامه تخصصی ارائه شده توسط مدرسه بین المللی دانشگاه از مهمان نوازی و مدیریت گردشگری به دست آورند.... [-]

کانادا Vancouver
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
120 ساعت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی(BSc)

Fairleigh Dickinson University, Vancouver Campus

کارشناسی برنامه علوم پایه (BS) در فناوری اطلاعات (IT) ارائه می دهد یک برنامه درسی میان رشته ای با تمرکز بر فناوری اطلاعات و علوم کامپیوتر. علاوه بر این، برنامه که در آن ا ... [+]

کارشناسی برنامه علوم پایه (BS) در فناوری اطلاعات (IT) ارائه می دهد یک برنامه درسی میان رشته ای با تمرکز بر فناوری اطلاعات و علوم کامپیوتر. علاوه بر این، برنامه که در آن ادغام موضوعات سنتی دانشگاهی با لبه پیشرو و شیوه های فعلی IT و تکنولوژی منحصر به فرد است.

هدف کلی از این برنامه است برای آماده سازی دانش آموزان با گسترده، دانش یکپارچه IT از جمله ارتباطات، شبکه های کامپیوتری، سیستم های مبتنی بر کامپیوتر، مدیریت پایگاه داده، توسعه نرم افزار، توسعه وب سایت، رسانه های دیجیتال و نشر الکترونیکی است. دانش آموزان یاد بگیرند که چگونه به ارزیابی فن آوری های فعلی و در حال ظهور؛ شناسایی نیازهای کاربران. طراحی کاربر پسند رابط. اعمال می شود، پیکربندی و مدیریت فن آوری؛ و ارزیابی تاثیر فن آوری بر روی افراد، سازمان ها و جامعه است.... [-]

کانادا Vancouver
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
122 ساعت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Fairleigh Dickinson University, Vancouver Campus

غلظت بین المللی کسب و کار آماده دانش آموزان به درک و به طور موثر در مدیریت شرکت های تجاری فعال در یک محیط چند ملیتی شرکت کنند. دوره های بررسی در عمق نظریه ها و مفاهیم مر ... [+]

غلظت بین المللی کسب و کار آماده دانش آموزان به درک و به طور موثر در مدیریت شرکت های تجاری فعال در یک محیط چند ملیتی شرکت کنند. دوره های بررسی در عمق نظریه ها و مفاهیم مربوط به انجام کسب و کار در عرصه رقابتی جهانی اعمال می شود. دوره های کسب و کار بین المللی عبارتند از: بین المللی کسب و کار، مدیریت بین المللی بازاریابی بین المللی، و تجارت بین المللی.

کسب و کار نکات برجسته برنامه فرصت های کارآموزی ... [-]
کانادا Vancouver
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
150 ساعت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Fairleigh Dickinson University Vancouver
Address
842 Cambie St Vancouver, BC V6B 2P6 Canada
V6B 2P6 Vancouver, British Columbia, کانادا
وب سایت
تلفن
+1 604-682-8112