St. Stephen's University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

با افتخار کوچکترین دانشگاه کانادا، St. Stephen's University برتر دانشگاه لیبرال است که هر سال تنها 30 دانش آموز را می پذیرد. اعتقاد بر اینکه آموزش در جامعه ی یادگیری کوچک که در آن همه می توانند کمک کنند، بهتر می شود، استادان زندگی روزمره را با دانش آموزان به اشتراک می گذارند و در واقع آنها را به عنوان دوستان دوست می دانند. در این محیط منحصر به فرد، هر یک از توانایی های ذاتی دانش آموزان می تواند شناخته شده و مورد بررسی قرار گیرد، آنها را آماده برای حرفه ای است که متناسب با آن است.

دانش آموزان در یک هتل سابق در یک شهر کوچک در نیوبرانزویک زندگی می کنند و در آشپزی و تمیز کردن یکدیگر و نیز مطالعه و استراحت شرکت می کنند. و برای دو کل شرایط، آنها جهان را به عنوان یک طبقه سفر می کنند، بازدید از بیش از دوازده کشور در اروپا و آسیا.

در هسته دانشگاه، کارکنان و اعضای هیئت علمی مسیحیان هستند که جامعه را پایه ریزی پذیرفته و انعطاف پذیر می دانند. دانش آموزان از همه زمینه ها، دیدگاه های معنوی و مراحل در سفر زندگی استقبال می شود، بدون نیاز به ورود به مذهب و یا الزامات اجباری. SSU ارزش و لذت بردن از این تنوع و می خواهد جایی که در آن بزرگسالان جوان می تواند که آنها واقعا هستند، و در بلوغ زندگی خود را در زندگی معنوی، معنوی، عملی و رابطه ای خود را رشد می کنند.

SSU در مقطع علوم انسانی، روانشناسی و مطالعات بین المللی ارائه می دهد. تمام رشته ها فارغ التحصیلان را با انعطاف پذیری ذهن، چندین چشم انداز و ظرفیت افزایش نوآوری ارائه می دهند. SSU بر آموزش دانش آموزان در مورد چگونگی فکر کردن، چگونگی ارائه استدلال، چگونگی حل مشکلات و نحوه ارتباط آن با افراد متنوع تمرکز دارد. کارفرمایان این را دوست دارند! تجربه SSU دنیای فرصت هایی را برای تحصیلات تکمیلی و یا شغلی با ارزش فراهم می کند، دانشجویان را برای زندگی و کار آماده می کند و به آنها کمک می کند که آنچه را که می خواهند انجام دهند. فارغ التحصیلان SSU به تحصیل و یا کار در زمینه های متنوعی از جمله موارد زیر پرداخته اند: هنر درمانی، کسب و کار، امداد رسانی، آموزش و پرورش، فیلم، هنرهای زیبا، روزنامه نگاری، قانون، مدیریت، وزارت، پرستاری، سیاست، کار اجتماعی، الهیات و برنامه ریزی شهری.

مکان ها

سنت جان، جان مقدس

St Stephen's University

Address
8 Main Street St. Stephen
E3L 3E2 سنت جان، جان مقدس, نیوبرانزویک, کانادا
وب سایت
تلفن
+1 506-466-1781

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید