توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یک مورد منحصر به فرد در فرانکوفونیک انتاریو


Université de Hearst تنها موسسه دانشگاه در استان است تا برنامه ها را به طور دقیق در فرانسه ارائه دهد. با ما همه چیز ممکن است در جهان که فاصله مهم نیست.


تمام دوره های UdeH در سه هفته ارائه می شود.

شما قادر خواهید بود در یک دوره تمرکز بر روی یک دوره، در نتیجه تسهیل ادغام و تقویت یادگیری خود را.


چرا یک دوره بلوک را انتخاب می کنید؟

خوب، دوره بلوک:

 • غلظت ایده ها را به جای پراکندگی آنها افزایش می دهد.
 • بهینه سازی مدیریت زمان، منابع و کار گروهی.
 • حذف جلسه استرس زایی به پایان می رسد. در همان زمان پنج امتحان را به پایان رساند.
 • تمرکز بر روی سفرهای خارج از حوزه : سفرهایی که می تواند یک روز، یک هفته یا در طول بلوک کامل انجام شود. وای!


چگونه کار می کند؟

برخلاف ترم سنتی که در آن فرد از سپتامبر تا دسامبر به طور همزمان پنج دوره را به طور همزمان انجام می دهد، فرمول دوره بلوک در یک دوره در دوازده جلسه در طی یک دوره سه هفته متوالی یک دوره آموزشی ارائه می دهد.

سال تحصیلی هنوز به جلسات متشکل از پنج دوره بلوک و یک دوره بهار تقسیم می شود. بله، یک هفته از وقت رایگان برای شارژ کردن باتری های شما. به عبارت دیگر، دوره ترم دوره ی بلوک و همچنین تعداد ساعات آموزش هر دوره، همانند قبل یا جاهای دیگر باقی می ماند. فرمول فوق العاده عالی است!


یادگیری با تجربه

انواع رویکردهای آموزشی و فعالیت های یادگیری تجربی برای ساختن دانش خود ضروری است. سفرهای منظم، تورهای شرکت، تجربه های فرهنگی و کنفرانس ها فقط چند فرصت برای غرق شدن در واقعیت های منطقه ای، ملی و بین المللی است.

 • میان رشته ای در پارک دریاچه برتر
 • گشت و گذار در رودخانه موز
 • به پایگاه نظامی Petawawa مراجعه کنید
 • بازدید از شرکت های منطقه
 • سقوط پست جدید
 • حمام سنت هندی


مرکز ادغام آموزش قبلی

مراکز ادغام دانشگاه همچنین به شما اجازه می دهد مهارت های خود و مهارت های عملی خود را در دوره های عملی در زمینه ترجمه، تحقیق و مطالعات آرشیوی تمرین کنید. توسعه اقتصادی و اجتماعی.


کارآموزی در محل کار

مزایای آموزش و تجربیات عملی و بدون گسترش مدت تحصیلات خود را از طریق قرار دادن کار در یک برنامه خاص UdeH متصل کنید. با حمایت هماهنگ کننده کارآموزی، برنامه ریزی خود را در یک بلوک یا دو در یک شرکت یا سازمان اجتماعی برنامه ریزی کنید. توجه داشته باشید که اجازه کار برای کارآموزی مشتریان بین المللی مورد نیاز است.


افتتاحیه در جهان


سفر مطالعه

هر ساله UdeH به عنوان یک سفر آموزشی در یک کشور خارجی مهاجرت می کند. از سال 2005 دانشجویان Université de Hearst از کشورهای اروپایی، مغرب، آمریکای جنوبی و آمریکای مرکزی بازدید کرده اند. مقصد بعدی ما تایلند است.


سفر ممنوع

در سفر مطالعه، فرصت های دیگری برای تحرک دانشجویی وجود دارد. فرمول حجم فراغت به ارائه سفرهای اعتباری کمک می کند: سفرهایی که طی آن یک زبان، یک پدیده اجتماعی یا یک مسئله انسانی مورد مطالعه، مشاهده یا تحلیل قرار می گیرد. یک دوره اسپانیایی در مکزیک می تواند بسیار خوب باشد، بنابراین یک زمینه فرهنگی ایده آل برای یادگیری زبان فراهم می کند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • فرانسوی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Université de Hearst

رفتار انسان شما را جذب می کند به گونه ای که دقیقا توسط روانشناسان مورد مطالعه قرار گیرد؟ تم های روانشناسی معاصر مانند بیوفیزیولوژی، توسعه انسانی، روانپزشکی و ارزیابی و تک ... [+]

رفتار انسان شما را جذب می کند به گونه ای که دقیقا توسط روانشناسان مورد مطالعه قرار گیرد؟ تم های روانشناسی معاصر مانند بیوفیزیولوژی، توسعه انسانی، روانپزشکی و ارزیابی و تکنیک های مشاوره از این تشنگی برای دانش بیدار می شوند؟ برنامه روانشناسی شما را در تمام این ابعاد آموزش جامعی ارائه می دهد.

مشخصات دانشجویی

بدانید که چگونه با گوش دادن و ارتباط با سهولت. نمایش کنجکاوی در مورد رفتار طبیعی و غیر طبیعی انسان. تظاهرات، تفکر انتقادی و باز بودن را نشان دهید.... [-]

کانادا Hearst
سپتامبر 2019
فرانسوی
تمام وقت
3 - 4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Université de Hearst

آیا می خواهید به توسعه سازمان ها در اینجا و سایر نقاط کمک کنید؟ حس کارآفرینی در روح شما زندگی می کند؟ آیا شما به یک تیم مدیریت پیوستید؟ صرف نظر از جاه طلبی های شما، این ب ... [+]

آیا می خواهید به توسعه سازمان ها در اینجا و سایر نقاط کمک کنید؟ حس کارآفرینی در روح شما زندگی می کند؟ آیا شما به یک تیم مدیریت پیوستید؟ صرف نظر از جاه طلبی های شما، این برنامه های مدیریت کسب و کار و مدیریت بر روی درک کلی از زمینه سازمانی و دنیای کسب و کار تمرکز می کنند. آنها برای ایجاد یک فرد اخلاقی، کار سخت و کارآمد طراحی شده اند.

مشخصات دانشجویی

تمایل به توسعه و رهبری. عشق به چالش ها. علاقه مند به مدیریت پروژه باشید اقامت در کنار نوآوری های تکنولوژیک توسط حل مشکل تحریک شود. تمایل قوی برای کار گروهی داشته باشید.... [-]

کانادا Hearst
سپتامبر 2019
فرانسوی
تمام وقت
3 - 4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Université de Hearst

شما در چندین رشته تخصص دارید؟ شما میخواهید محیطی را که شما هستید درک کنید و آن را به دیگر نقاط جهان متصل کنید؟ این مدرک لیسانس به شما آموزش می دهد که متمرکز بر میان رشته ... [+]

شما در چندین رشته تخصص دارید؟ شما میخواهید محیطی را که شما هستید درک کنید و آن را به دیگر نقاط جهان متصل کنید؟ این مدرک لیسانس به شما آموزش می دهد که متمرکز بر میان رشته ای در علوم اجتماعی و علوم انسانی است. این کمک خواهد کرد که شما را یک فرد همه جانبه، تلفن همراه و باز ذهن، خواسته های پس از آن در بازار کار از یک دنیای به سرعت در حال تغییر است.

مشخصات دانشجویی

نمایش کنجکاوی در مورد پیچیدگی تعاملات انسانی و اجتماعی. برای شناخت و درک مبانی و تأثیرات مسائل انسانی و اجتماعی فعلی. یک فرهنگ عمومی داشته باشید و بخواهید آن را گسترش دهید. باز بودن در حال حاضر و یک حس انتقادی.... [-]

کانادا Hearst
سپتامبر 2019
فرانسوی
تمام وقت
3 - 4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی