University of Alberta

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده کینزیولوژی ، ورزش و تفریح در University of Alberta یکی از دانشکده های برتر در نوع خود است. ما مفتخریم به تعالی در آموزش و پژوهش بپردازیم - که هر دو اخیراً در رده بندی دانشگاه های جهانی QS توسط سوژه ای که دانشکده در رده های 2017 ، 2018 و 2019 رتبه برتر جهان در موضوعات مرتبط با ورزش بود ، شناخته شده اند.

قدرت ما در تحقیق و تدریس ، تنوع ما در این زمینه ها است. تعالی ما در زمینه تحقیق و آموزش شامل کارهایی است که در زمینه های ورزشی ، ورزش ، فعالیت بدنی ، بهداشت ، گردشگری ، توانبخشی ورزشی ، تفریحی ، مدیریت ورزش و موارد دیگر انجام می دهیم. تنوع ما به جنبه مناطق مورد مطالعه گسترش می یابد - بیولوژیکی ، مکانیکی ، رفتاری و فرهنگی اجتماعی.

با تحقیق ، تدریس و سلاح های مختلف خدماتی در دانشکده ، ما افتخار می کنیم که بیش از 50 سال است که از طریق فعالیت بدنی ، ورزش و تفریحی به ارتقاء کیفیت زندگی و سلامت جوامع خود اختصاص می یابیم.

دانشگاهی و بین رشته ای

KSR با 37 عضو هیئت علمی در هیئت مدیره ، 16 مربی ورزشی ، بیش از 1000 دانشجوی کارشناسی ارشد و 140 دانشجوی کارشناسی ارشد و بیش از 450 دانش آموز-ورزشکار ، فضایی متنوع از نظر دانشگاهی ، تحقیقات بین رشته ای ، فرصت های برجسته تدریس و آموزشی را ارائه می دهد.

علایق تدریس و تحقیقات دانشکده از دیدگاههای بیومکانیکی ، تاریخی ، عصبی حرکتی ، آموزشی ، فلسفی ، فیزیولوژیکی ، روانشناختی و اجتماعی فرهنگی از جنبش انسانی ، فعالیت بدنی و ورزش استفاده می شود.

مکان ها

South Central Edmonton

Address
T6G 2R3 South Central Edmonton, آلبرتا, کانادا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها