University of Calgary

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

داستان ما

UCalgary - مانند شهر میزبان ما - یک مقصد برای افرادی با روحیه بلند پروازانه و گریم ضروری برای انجام آنها است.

هدف ما

UCalgary به دانشجویان یک تجربه آموزشی با کیفیت عالی ارائه می دهد که آنها را برای موفقیت در زندگی آماده می کند و همچنین تحقیقاتی که به چالش های ماندگار جامعه می پردازد. خلقت و انتقال دانش ما هر روز به مزیت رقابتی جهانی کشور کمک می کند و جهان را به جایگاهی بهتر می برد.

ما این کار را در کالگری انجام می دهیم - شهر پر انگیزه و پرطرفدار کانادا که در آن روحیه غربی، احساس خانواده و انرژی جوان، نفوذ همه چیز را به ما می دهد. ما پیشگامان قلب، نوآوران با ضرورت و میل، سازندگان جامعه به دلیل آن است که در DNA ما. ما پتانسیل را در جایی که دیگران به چالش می کشند می بینیم و می دانیم که چگونه با همکاری "git'er" انجام می شود.

ارزش های ما

ما برای ما مهم است و چه دانشگاهی و چه مردم - ما تلاش می کنیم.

تعادل

ما تحقیق، یادگیری و محیط کار را با فضاهای اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و تفریحی، خدمات و برنامه هایی برای ارتقاء یک جامعه سالم تکمیل می کنیم.

همکاری

ما از طریق ارتباطات فعال بین افراد، بین تیم ها، بین گروه ها و دانشکده ها، و سایر سازمان ها در جامعه، با یکپارچگی و شفافیت، پل می سازیم.

کنجکاوی

ما توسط ناشناخته و غیر منتظره تحریک می شویم و بر آن اکتشاف و نوآوری را تحریک می کنیم.

تعالی

ما انتظار بهترین از همه کسانی که در University of Calgary کار می کنند و می University of Calgary . ما از دستاوردهای همه اعضای جامعه حمایت می کنیم و به یکدیگر کمک می کنیم و به یکدیگر کمک می کنیم که بالاترین آرزوهای ما را بدست آوریم.

جهانی شدن

ما فکر می کنیم و با یک ذهنیت جهانی رفتار می کنیم، با پذیرش فراگیر بودن ارتباطات در سراسر جهان، آگاه شدن از پیشرفت های جهانی و اقدام بر روی فرصت هایی برای بهره مند شدن از جهان که در خدمت هستیم، عمل می کنیم.

حمایت کردن

ما به افرادی که با شیوه های فراگیر و محترم با دیگران ارتباط برقرار می کنند ارزش می گذاریم. ما برنامه ها و خدمات با کیفیت بالا را برای ارتقاء سلامت و ایمنی، ایجاد روحیه جامعه و برآورده ساختن نیازهای گوناگون همه ما خدمت می کنیم.

پایداری

ما متعهد به رهبری در راه های پایدار زندگی، کار و یادگیری می باشیم. ما از محیط فیزیکی، طبیعی و اجتماعی مراقبت می کنیم. ما بودجه متعادل، روابط مثبت اجتماعی و سلامت سیاره ما را تامین می کنیم.

ماموریت ما

بدانید که دلیل ما برای بودن و دستورالعملهایی است که ما در آن کار میکنیم.

انتظاراتی که برای زندگی وجود دارد

انتظار میرود University of Calgary به نتایج متمرکز دست یابد که حمایت و تشویق تعامل، رونق اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را داشته باشد و برای همه آلبرتان ارزشمند باشد.

هر بهار، University of Calgary به روزرسانی و ارائه برنامه جامع University of Calgary خود (CIP)، یک سند برنامه ریزی یکپارچه سه ساله را که مورد نیاز قانونی توصیف شده در قانون یادگیری پس از متوسطه و قانون برنامه ریزی مالی و شفافیت است، ارائه می کند.

هر سقوط، دانشگاه در گزارش مربوط به این طرح با گزارش سالانه به دولت گزارش می دهد که شامل صورتهای مالی ما است.

ما همچنین این اعلان های رسمی را با گزارش جامعه ارائه می دهیم که نشان دهنده پیشرفتی است که ما در طول سال گذشته داشته ایم.

تاریخ ما

داستان این است که چگونه ما خودمان را به جای خود کشیدیم و این نهاد عالی را ساختیم.

مانند بسیاری از داستان های موفقیت کالگری، ما یک شروع روحانی، یک رشد بی سابقه رشد و یک آینده امیدوار کننده داریم.

حتی قبل از اینکه آلبرتا در سپتامبر 1905 به یک استان تبدیل شد، شهروندان کالگری بسیار جوان تصمیمی گرفتند که یک موسسه پس از آن را به عنوان بخشی از ساختن یک شهر بزرگ برگزار کنند.

در سال 1906، مدرسه عادی آلبرتا (که بعدها به مدرسه آموزش وپرورش ما تبدیل شد) عملیات آغاز شد و جریان مداوم مربیان را برای یک استان جدید مشتاق رشد و پیشرفت سریع فراهم کرد.

هنگامی که دانشگاه آلبرتا در سال 1908 در Strathcona (که در حال حاضر بخشی از ادمونتون بود) تاسیس شد، کالگرایی ها با مفهوم "شاخه کارخانه" ناامید شدند که برای چندین دهه برای یک نهاد مستقل از خودشان لابی کردند. دانش آموزان، اعضای هیات علمی، کارکنان، فارغ التحصیلان، اهدا کنندگان و داوطلبان برای حمایت از علم، با شور و اشتیاق فراوان، متحد می شوند.

در 29 آوریل 1966، زمانی که University of Calgary به استقلال اعطا شد، تعهد آنها به پایان رسید. از آنجا، رشد سریع و خشمگین بود، به عنوان یک محوطه جدید شکل گرفت و مربیان نوپا از کلگری به کلگری آمدند.

در سال 2016-17، University of Calgary 50 سالگی خود را به عنوان یک موسسه مستقل معرفی کرد.

مردم ما

ملاقات و پیوستن به دانشجویان، دانشگاهیان و کارکنان که جامعه ما را تشکیل می دهند و ما را به دانشگاه افتخار می کنند.

دانش آموزان

دانش آموزان ما برخی از کنجکاو ترین، کنجکاو و مدنی در مورد سیاره هستند. آنها از سراسر آلبرتا و کانادا و از سراسر جهان می آیند و یک جامعه دانشگاهی متنوعی را ایجاد می کنند که کالغاری را به جایگاه ویژه ای می رساند.

کارکنان علمی

با تلاش برای تبدیل شدن به یکی از دانشگاه های برتر آموزش و تحقیق در کانادا، ما به دنبال جذب کارکنان با استعداد ترین و کارآموز دانشگاهی هستیم که بتوانیم آن را پیدا کنیم و محیطی را ایجاد کنیم که در آن آنها بتوانند آزمایش و موفقیت کنند، دانش آموزان را برای دستیابی به توانایی های دانشگاهی خود هدایت کنند تحقیق سرزمین سرچشمه.

محققان پس از دکترا

آیا در حال تغییر جهان کار می کنید، به عنوان کمک به ترجمه اکتشافات پژوهشی به برنامه هایی که به نفع جامعه در سراسر جهان است. ما یک برنامه تحقیق قوی و متمرکز داریم و از همکارانمان از سراسر جهان استقبال می کنیم.

مدیریت و کارکنان

کار در UCalgary به این معنی است که در یادگیری و خوش بینی جوانان غوطه ور شده و تغییرات واقعی در زندگی دیگران هر روز ایجاد شده است. از دستیاران پژوهشی به مشاوران دانشجویی، زمینداران به مدیران، مدیران برای افسران توسعه - آنها همه برای موفقیت دانشگاه ما حیاتی هستند.

فارغ التحصیلان

بیش از 163000 فارغ التحصیل UCalgary به جوامع خود در بیش از 150 کشور کمک می کنند. هر سال حدود 6000 فارغ التحصیل جدید در این خانواده گسترده از changemakers، فعالانه ساخت شهرستان ما (دو سوم از اقامت ما فارغ التحصیلان در منطقه کلگری) و شکل دادن جامعه ما در سراسر جهان است.

اعضای شورای حکام

هیئت مدیره مسئول نظارت دانشگاه از طرف مردم آلبرتا است. اعضای هیئت مدیره به عنوان فرماندار / امدادرسانی خدمت می کنند. ترکیب هیئت مدیره توسط قانون یادگیری پس از متوسطه آلبرتا مجاز است. اعضا از طریق سفارش در شورا یا دستور وزیر منصوب می شوند.

سناتورها

سناتورها داوطلبان هستند که از تحصیل، پژوهش و نوآوری پرشور هستند - سفیران فعال که علاقمند هستند نقش برجسته ای در University of Calgary در شهر پر جنب و جوش خود ایفا کنند. هر سقوط، ما برای موقعیت های مجلس سنا استخدام می کنیم.

حامیان جامعه

دهها هزار نفر از مردم و سازمان ها از زمان University of Calgary ، زمان، استعداد و گنجینه خود حمایت می کنند. آنها تغییر دگرگونی را فعال می کنند و اجازه می دهند که دانشگاهیان ما بر روی کارهای زیر تمرکز کنند: ارائه بهترین آموزش ممکن برای دانش آموزان ما و ایجاد اکتشاف هایی که زندگی ما را برای بهتر شدن تغییر می دهد.

روح ما

75 میلیون سال پیش، آلبرتا یکی از ثروتمندترین زیستگاه های دایناسوری در این سیاره بود. چشم انداز مناطق غربی گرمسیری در اطراف کالگری، با قدمتی از خزندگان وحشی، رعد و برق شد. امروزه، Dinos UCalgary کانال همان جنجالی را نشان می دهد، رهبری در دادگاه ها، زمینه ها، یخ و امواج ورزش بین المللی و در پی یافتن دانش و نوآوری جدید برای جامعه همانطور که ما آن را می دانیم. همه ما دینو هستیم

آمار و ارقام

UCalgary توسط اعداد

University of Calgary در سال 1966 تاسیس شد و با 14 دانشکده ارائه بیش از 250 برنامه دانشگاهی و بیش از 50 موسسه تحقیقاتی و مراکز تحقیقاتی، تاسیس شد. UCalgary به عنوان یکی از بزرگترین دانشگاه های تحقیقاتی جامع کانادا، بهترین سنت دانشگاه را با انرژی و تنوع پر جنب و جوش شهرستان کالگری ترکیب می کند. محوطه اصلی ما با منظره ای از کوه های راکی کوه آلبرتا اشغال می کند و بیش از 200 هکتار را پوشش می دهد. این منطقه بزرگتر از کل شهر کلگری است.

دانشگاه ما
 • بنیانگذاری 1966، با ریشه در اوایل 1900s
 • رنگ: قرمز و طلا
 • شعار: Mo shùile togam suas (Gaelic) - من چشمانم را بلند خواهم کرد
 • 5 پردیس: 4 در منطقه کالگری و 1 در دوحه، قطر
 • 14 دانشکده
 • 1800 نفر از کارکنان دانشگاهی فعالانه در تحقیق، بورس تحصیلی و تدریس مشغول به فعالیت هستند
 • 3،200 نفر از کارکنان غیر آکادمیک بر فعالیت موسسه تمرکز کرده و در مقابل ماموریت اصلی ما قرار دارند
 • 1.3 میلیارد دلار بودجه تثبیت شده: تقریبا 8 میلیارد دلار به اقتصاد آلبرتا کمک می کند
 • 30،000 دانش آموز: 24،000 دانشجوی کارشناسی، 6،000 دانشجوی فارغ التحصیل
 • نزدیک به 185،000 فارغ التحصیل 2/3 زندگی یا کار در منطقه کالگری
رتبه بندی و تقدیر
 • بالاترین 200 دانشگاه در سراسر جهان (Times University of Educational World Rankings، 2019)
 • 128 در جهان و 6 در کانادا بر اساس کل نشریات (CWTS Leiden Ranking 2019)
 • 196 در جهان و 7 در کانادا، مرکز رتبه بندی دانشگاه جهانی (CWUR)، 2018
 • بالاترین 200 دانشگاه در سراسر جهان (رتبه بندی دانشگاهی دانشگاه های جهانی [مشاوره شانگهای رنکینگ]، 2018
 • بالاترین 200 دانشگاه جهانگردی جهان (تایمز تحصیلات عالی، 2016)
 • Top 5 در کانادا و 125 نفر از 938 دانشگاه در سراسر جهان در عملکرد تحقیقاتی (مرکز اروپا برای علوم و تکنولوژی، لیدن، 2017)
 • 10 سازمان مهم پایدار در کانادا (شوالیه های سازمانی، 2016)
 • فناوری چلنجر (آموزش عالی تایمز، 2017)
 • رهبر کانادایی در ساختمان های سبز با کارایی بالا و شیوه های پایدار سایت
 • اولین پردیس تجارت عادلانه آلبرتا
 • کارفرمایان برتر آلبرتا (2015، 2016، 2017، 2018)
 • بهترین کارفرمایان تنوع کانادا (2017، 2018، 2019)
 • اتحاد WorldatWork برای مدرک Progress Of WorkLife (2015، 2016، 2017)
خانه دایناسورها
 • 500 دانشجو و ورزشکار هر ساله در تیم های برون مرزی رقابت می کنند
 • 5 دانشجوی برتر در کانادا برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی کانادایی
 • از سال 1976 دانش آموزان ورزشکار Dinos بیش از دوازده مدال المپیک به خانه آورده اند
امکانات اضافی
 • تیلور مؤسسه آموزش و یادگیری: اولین ساختمان در کانادا اختصاص داده شده تنها به بهبود آموزش و یادگیری پس از دوره متوسطه
 • مرکز شکارچی برای تفکر کارآفرینی: ابتکار جدید برای غلبه بر محوطه دانشگاه در یک رویکرد جسورانه و جدید برای تدریس، یادگیری، کشف و به اشتراک گذاری دانش
 • مرکز بین المللی میکروبیوم: مرکز تحقیقاتی کانادا تنها برای مطالعه میکروبیوم و تأثیر آن بر سلامت انسان و حیوانات است
 • WA Ranches: 19000 هکتار مزرعه کار گاو که در کلاس جهانی تدریس، یادگیری و تحقیقات تاسیس شده است
 • محیط زیست انرژی محیط یادگیری: یکی از بزرگترین آزمایشگاههای پلاتین LEED در آمریکای شمالی است
 • کتابخانه دیجیتال خانواده تیلور: کتابخانه پیشرفته ترین فن آوری در شمال امریکا
 • المپیک بیضی: خانه به سریع ترین یخ در جهان است
 • مرکز توسعه کودک: یکی از ساختمان های بسیار مهیج در شمال امریکا
تدریس و یادگیری ما
 • 250 برنامه
 • 95٪ دوره نگهداری دوره کارشناسی
 • 78٪ رضایت دانشجویان "خوب" یا "عالی" 1 ساله
 • 91.1 درصد از اشتغال فارغ التحصیل، 76.7 درصد در زمینه های مربوط به نظم و انضباط است
 • 7.8 میلیون مورد در مجموعه کتابخانه
 • 15 دانشمند رودز به تاریخ
تحقیق و بورس تحصیلی ما
 • # 6 دانشگاه تحقیقاتی بالا در کانادا - از لحاظ بودجه تحقیق حمایت شده
 • 419.2 میلیون دلار در بودجه تحقیقاتی حمایت شده (2018-2018)
 • 148 صندلی پژوهشی
 • 356 اختراع جدید اختراع (2017-2018، مجموع 3 ساله)
شش محور اصلی در اولویت های جهانی قرار دارند:
 • نوآوری های انرژی برای امروز و فردا
 • دینامیک انسان در دنیای در حال تغییر
 • راه حل های مهندسی برای سلامتی
 • فناوری جدید زمین-فضا
 • عفونت، التهاب و بیماری های مزمن
 • مغز و سلامت روان
شهر ما
 • کلگری، آلبرتا، جمعیت 1.4 میلیون
 • بهترین مکان برای زندگی در کانادا (مجله MoneySense مارس 2013)
 • # 1 شهر زندگی می کنند در آمریکای شمالی و # 4 در جهان (2018 رتبه بندی جهانی زندگی، واحد اطلاعات اقتصادی)
 • چهارمین شهر بزرگترین و سریعترین شهر کانادا است
 • سرمایه انرژی کانادا
 • مرکز مالی جهانی
 • # 3 شهرستان متنوع ترین در کانادا
 • اکثر اختراعات در هر شهر در کانادا (موسسه CD Howe، 2018)
 • بالاترین میزان دفتر مرکزی شرکت ها و شرکت های کوچک در سرانه در کانادا (توسعه اقتصادی کالگری)
 • 40 کنسولگری بین المللی
 • بزرگترین شهری Pathway شبکه در شمال امریکا
 • خانه به مرکز ملی موسیقی کانادا و شهرت کالجی مشهور بین المللی
 • خورشیدترین شهر کانادا - بیش از 333 روز در سال است
 • این ویدیو فوق العاده درباره کالگری را که توسط شرکای ما در توسعه اقتصادی کالگری تهیه شده، مشاهده کنید

محوطه دانشگاه ما

UCalgary در قرون وسطی کوه های راکی کوه های برفی کانادا قرار دارد و به سواحل بیابانی خلیج فارس می رسد.

University of Calgary در کالگری، آلبرتا، کانادا، با چهار دانشگاه در منطقه کالگری و یک پنجم در دوحه، قطر، مستقر است. کلگری یکی از پاک ترین، امن ترین و فرهنگی ترین مراکز شهری کانادا است که بارها و بارها به عنوان یکی از جاذب ترین شهرهای دنیا شناخته شده است. با جمعیت 1.2 میلیون، این شهر همچنین بزرگترین شهر آلبرتا و سومین شهرداری در کانادا است.

بسیاری از سایت های ما در قلمرو سنتی ملت های اول ملل معاهده 7 واقع شده اند. معاهده 7 زمین در جنوب آلبرتا، به ملت کینایی، ملت پییکانی، ملت سایگزیکا، ملت تسوییو تینا و خرسپو، چینی ها، و وسلی (Stoney - Nakoda) ملل. کلگری نیز در منطقه 3 متیس آلبرتا زندگی می کند.

5 دانشگاه با تمایل به ایجاد و به اشتراک گذاری دانش مرتبط است.

پردیس اصلی

در دهه 1960 ساخته شده و از آن زمان تاکنون پیشرفت کرده است، پردیس اصلی ما در حال حاضر به 11 مرکز از 14 دانشکده، تحقیقات جهانی و امکانات ورزشی و خدمات پشتیبانی گسترده برای دانشجویان، استادان و کارکنان.

پردیس پیشین

این محوطه دانشگاهی است که در مدرسه پزشکی Cumming و دانشکده دامپزشکی واقع شده است و در حدود یک کیلومتری جنوب پردیس اصلی واقع در کنار مرکز پزشکی پیشانی قرار دارد. مرکز بهداشت علوم، ساختمان پزشکی میراث، مرکز نوآوری تحقیقات بهداشتی و ساختمان آموزشی، تحقیقاتی و سلامتی همه در اینجا یافت می شوند.

پردیس Downtown

این محوطه در مرکز شهر کلگری واقع شده است و در این پردیس سطح تحصیلات تکمیلی و برنامه های آموزشی اجرایی را از طریق دانشکده بازرگانی هاکاین و مدرسه سیاست عمومی ارائه می دهد. انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه در اینجا در مرکز آموزشی قرار دارد که همچنین مکان و مکان مناسب برای جامعه تجاری شهر ارائه می دهد.

دانشگاه اسپای هیل

این پردیس میزبان یادگیری بالینی و تشخیص برای دانشکده دامپزشکی، و همچنین تحقیقات بالینی و کاربردی است. امکانات شامل ساختمان مهارت های بالینی، ایستگاه تحقیقات علوم دامپزشکی و ایستگاه تحقیقاتی حیات وحش است. Spy Hill همچنین سایت مرکز تدارکات پیشرفته کتابخانه پیشرفته دانشگاه است.

دوحه، دانشگاه قطر

UCalgary اولین مرکز آموزشی در خارج از کشور خود را در دوحه، قطر در سال 2007 افتتاح کرد. امروز، University of Calgary در قطر (UCQ) رهبران آینده پرستاری در منطقه را با ارائه برنامه های پرستاری و کارشناسی ارشد پرستاری که توسط انجمن کانادایی مدارس پرستاری (CASN).

ایستگاه های زمین و امکانات دیگر

از کالج های محلی المپیک و ایستگاه های زمین های روستایی به یک سایت تحقیقاتی در قطب شمال، یک موسسه دریایی و یکی از پیشرفته ترین مشاهیر آکوستیکی فیزیکی کانادا، University of Calgary دارای برخی از جزییات قانع کننده ای است که مورد بررسی قرار گرفته است.

مکان ها

کلگری

Address
2500 University Drive NW
T2N 1N4 کلگری, آلبرتا, کانادا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: