توضیحات رسمی را مطالعه کنید

جهان مدرن نیاز به افرادی که آگاه، سازگار، و انعطاف پذیر با مجموعه مهارت های که به طور مداوم در حال تغییر است. برنامه درسی منحصر به فرد ما برتری در این ظرفیت و اجازه می دهد تا دانش آموزان به تخصص در آموزش و پرورش است.

موفقیت در کار

مدرسان بود تمام حرفه ای و در رشته های مربوطه خود بسیار موفق هستند. با استفاده از دانش خود، ما دانش آموزان ما را برای موفقیت آماده. دانشکده ما الهام بخش دانش آموزان را به انجام برسانند آرمان های حرفه ای خود و موفقیت در نیروی کار است.

حقایق سریع

  • بود تا به یک نام تجاری جدید مرکز آموزش اپل حمایت واقع در تقاطع تابع، ویسلر.
  • بود تا به یک نام تجاری آزمایشگاه تولید جدید، کارگاه و کلاس درس در مرکز ما.
  • در دوره به دانش آموزان مهارت های دنیای واقعی از کارشناسان در حال حاضر در زمینه های خود کار می کند.
  • دانش آموزان بود زندگی، کار و بازی بر روی کوه ها، در روستای ویسلر و تجربه بهترین سواحل غرب.

خلاصه

ویسلر مدرسه ماجراجویی به ارمغان می آورد دانش آموزان از سراسر جهان به تجربه زندگی در سواحل غرب زیبا از بریتیش کلمبیا، کانادا. بود در عرض چند دقیقه از پایه از هر دو ویسلر و بلککم کوه ها، رفت و آمد مکرر در سطح جهانی اسکی که به میزبانی المپیک زمستانی 2010 واقع شده است.

بود یک مرکز تازه باز ارائه می دهد که صدور گواهینامه در طیف متنوعی از موضوعات های حرفه ای است. دانشکده ما کارشناسان در زمینه های خود را دارند و بر اساس دانش و توانایی برای آموزش تخصصی خود انتخاب شده است. شهرهای کوهستانی مانند ویسلر و کارفرمایان در سریع ء جهان فعالیت ورزشی نیاز به کارکنان با مهارت های تخصصی، شد حمایت از جامعه و کارفرمایان با باز کردن فرصت های آموزشی مورد نیاز است.

بود ارائه می دهد فرصت فراتر از کلاس درس با فرصت های شغلی co-op و دادن های حرفه ای. سفر آموزشی شما در حالی که بازی در کوه ها و زندگی در برنده جایزه شهر چند فرهنگی ویسلر لذت می برد.

دانش آموزان می توانند دوره های فردی و یا برنامه های کامل با برنامه ریزی جدول زمانی خود را در اطراف شیوه زندگی ویسلر خود را تکمیل کنید.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Welcome to Whistler

Introduction to Whistler Adventure School