Winston College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Winston College ، واقع در قلب مترو ونکوور و در شهر تاریخی نیو وست مینستر ، یکی از پویاترین و معتبرترین موسسات دانشگاهی تحصیلات تکمیلی خصوصی در بریتیش کلمبیا است. Winston College هسته ای جامع از برنامه های آکادمیک را به دانشجویان بین المللی و برنامه های عملی و مفید شغلی را برای دانشجویان محلی و تازه مهاجرت ارائه می دهد.

the

ما برنامه های مربوط به شغل را برای دانشجویان بین المللی ، محلی و تازه مهاجرت ارائه می دهیم که فقط در چند ماه آماده کار می شوند. برنامه های ما برای بازار کار امروز و تقاضای سریع اقتصاد جهانی طراحی شده است. ما برنامه هایی را در دوره های مدیریت بازرگانی ، مدیریت مهمان نوازی ، مدیریت ورزشی و آموزش مداوم در مدیریت بازرگانی و مدیریت مهمان نوازی با تمرکز بر مشاغلی که بیشترین تقاضا را دارند ارائه می دهیم. ما همچنین برنامه های انعطاف پذیر برای پاسخگویی به نیازهای دانشجویان خود ارائه می دهیم.

the

فعالیت های زندگی دانشگاه Winston College تعادل چالش های شخصی ، فرهنگی و فکری را فراهم می کند. این کالج با اطمینان از یک محیط امن ، امن و حمایتی ، فراهم آوردن فرصت های یادگیری انعطاف پذیر و ابتکاری به دانشجویان ، دانشجویان را در رسیدن به اهداف شخصی و آموزشی خود و آماده سازی آنها برای تعالی در محل کار که در دسترس آنها است ، کمک می کند.

مکان ها

نیو وست مینستر

Address
نیو وست مینستر, بریتیش کلمبیا, کانادا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: