RIT Croatia

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

RIT کرواسی، که قبلا به عنوان کالج آمریکایی مدیریت و فناوری (ACMT) شناخته شده در کرواسی در سال 1997 تاسیس شد که وزارت علوم، آموزش و پرورش و ورزش جمهوری کرواسی آغاز تاسیس موسسات آموزش عالی خصوصی. با توجه به شهرت خود را در ایجاد و حفظ همکاری های بین المللی موفق، یکی از دانشگاه های خصوصی آمریکایی برجسته ترین، موسسه فناوری روچستر، به عنوان بهترین شریک در این تلاش ها انتخاب شد.

موسسه فناوری روچستر - کالج آمریکایی مدیریت و فناوری در سال 2013 نام خود را به RIT کرواسی (مؤسسه فناوری روچستر کرواسی) به منظور به طور کامل با موسسه مادر منطبق تغییر کرده است.

دو مکان های هیجان انگیز

RIT کرواسی ارائه می دهد برنامه را از تحصیل در دو دانشگاه، یکی واقع در شهرستان ساحلی از Dubrovnik و در پایتخت این کشور، زاگرب.

کمک هزینه تحصیلی و کمک های مالی

به منظور حمایت از دانش آموزان واجد شرایط در تامین مالی مطالعات خود، RIT کرواسی شده است بیش از € 350،000.00 برای کمک های مالی برای ثبت نام در سال تحصیلی 2017/2018 امن. کمک هزینه تحصیلی و کمک های مالی صندوق پولی اعمال نسبت به هزینه شهریه را از حضور در دانشگاه بیش از چهار سال مطالعه است.

چرا تحصیل در RIT؟

به عنوان یک دانشگاه بین المللی از موسسه فناوری روچستر، RIT کرواسی ارائه می دهد مزایای بی بدیل شده توسط دیگر کالج ها و دانشگاه.

درجه شناخته شده بین المللی آمریکا:

درجه آمریکایی از موسسه فناوری روچستر و درجه کرواتی از RIT کرواسی: پس از اتمام مطالعات خود را در RIT کرواسی، به شما خواهد شد دو درجه اعطا می شود. با درجه بین المللی معتبر و شناخته شده آمریکایی، دانش آموزان RIT کرواسی می توانید فرصت های شغلی هیجان انگیز در سراسر اروپا و جهان به دنبال.

استانداردهای آموزشی آمریکا بالا:

برنامه ها و برنامه درسی به طور کامل با استانداردهای یکی از دانشگاه های خصوصی مشهور ترین در بسیاری از ایالات متحده از اعضای هیئت علمی ما تراز وسط قرار دارد استادان آمریکایی و اروپایی با تجربه غنی علمی و حرفه ای می باشد. کیفیت این کالج توسط بسیاری از اعتبارنامه های بین المللی مانند تایید شده است: - کمیسیون میانه ایالات در آموزش عالی - AACSB بین المللی، انجمن برای پیشبرد دانشگاهی مدارس کسب و کار.

گذراندن یک ترم درسی در ایالات متحده آمریکا و یا امارات متحده عربی:

دانش آموزان در کرواسی فرصت برای حضور در یک ترم در پردیس اصلی RIT، واقع در روچستر، نیویورک، و یا در محوطه دانشگاه RIT دبی، واقع در امارات متحده عربی است. این مطالعه در خارج از کشور گزینه به دانش آموزان فرصت به تجربه فرهنگ های مختلف، به دیدن چیزهایی از دیدگاه جهانی، و برای بهبود مهارت های زبان انگلیسی خود را. مهمتر از آن، ثابت می شود یک مزیت بزرگ که درخواست برای یک کار.

نرخ قرار دادن عالی پس از فارغ التحصیلی:

بیش از 80 درصد از دانش آموزان ما پیدا کردن یک شغل در مدت سه ماه پس از فارغ التحصیلی. با الگوبرداری از برنامه RIT از توسعه حرفه ای و آموزش و پرورش همکاری، دانشجویان تهیه شده از سال اول خود را به به بازار کار یکپارچه می شود. را قبل از آنها را به چالش و شرایط آنها در یک محیط واقعی زندگی روبرو خواهد شد.

تجربه ای که به شما می دهد یک مزیت:

آموزش و پرورش و حرفه دفتر تعاونی ما کمک می کند تا دانش آموزان در آمادگی برای ورود به بازار کار. مشاوران ما دانش آموزان در انتخاب و ساخت حرفه ای خود، برقراری ارتباط با کارفرمایان بالقوه، پیدا کردن محل تعاونی، آموزش آنها را چگونه برای نوشتن یک CV، و آماده سازی آنها برای مصاحبه های شغلی کمک کند. واجب تعاونی است که در شرکت در سراسر کرواسی و در سراسر جهان، در مناطق مربوط به دوره های تحصیلی انجام شده است.

مطالعه به زبان انگلیسی - زبان ارتباطات کسب و کار:

کلاس ها در زبان انگلیسی برگزار می شود، به طور کامل با برنامه های معاصر آمریکایی و کتاب های درسی، که قادر است دانش آموزان برای بهبود مهارت های زبان انگلیسی خود و خود را برای سطح پیشرفته ارتباطات کسب و کار آنها را در کار روبرو می شوند آماده تراز وسط قرار دارد.

تعداد بالایی از دانش آموزان با ارزش بورسیه RIT کرواسی دریافت خواهید کرد.

کلاس های درس با برش تجهیزات کامپیوتری لبه، از جمله دولت از هنر کامپیوتر اپل iMac و دستگاه های اپل مجهز شده است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BSc)

BSc in Hospitality and Tourism Management

Campus تمام وقت September 2019 کرواسی Dubrovnik Zagreb + {تعداد} بیشتر

بسیار تحصیل کرده و مدیران حرفه ای است که می تواند به چالش های گردشگری مدرن زندگی می کنند تا یک عنصر ضروری برای توسعه اقتصادی کرواتی هستند. برنامه مدیریت مهمان نوازی و خدمات بین المللی در RIT کرواسی دانش آموزان آماده برای موقعیت های حرفه ای و مدیریتی در اقتصاد و گردشگری زمینه. [+]

بسیار تحصیل کرده و مدیران حرفه ای است که می تواند به چالش های گردشگری مدرن زندگی می کنند تا یک عنصر ضروری برای توسعه اقتصادی کرواتی هستند. برنامه مدیریت مهمان نوازی و خدمات بین المللی در RIT کرواسی دانش آموزان آماده برای موقعیت های حرفه ای و مدیریتی در اقتصاد و گردشگری زمینه.

مروری بر برنامه

به منظور حمایت از دانش آموزان واجد شرایط در تامین مالی مطالعات خود، RIT کرواسی شده است بیش از € 350،000.00 برای کمک های مالی برای ثبت نام در سال تحصیلی 2017/2018 امن. کمک هزینه تحصیلی و کمک های مالی صندوق پولی اعمال نسبت به هزینه شهریه را از حضور در دانشگاه بیش از چهار سال مطالعه است.... [-]


BSC در کسب و کار بین المللی

Campus تمام وقت September 2019 کرواسی Zagreb Dubrovnik + {تعداد} بیشتر

چهار سال در مقطع کارشناسی به برنامه بین المللی کسب و کار دانش آموزان با دانش و درک از کارکردهای اصلی اقتصادی کسب و کار بین المللی و یک درک قوی از مدیریت استراتژیک بین المللی فراهم می کند. [+]

BSC در کسب و کار بین المللی

در جهان مدرن کسب و کار، که در آن بسیاری از شرکت گسترش در سطح جهان، حرفه ای کسب و کار با آگاهی از تفاوت های فرهنگی و سیاسی و درک درستی از شرایط رقابتی بازار جهانی در تقاضا است. چهار سال در مقطع کارشناسی به برنامه بین المللی کسب و کار دانش آموزان با دانش و درک از کارکردهای اصلی اقتصادی کسب و کار بین المللی و یک درک قوی از مدیریت استراتژیک بین المللی فراهم می کند.

مروری بر برنامه ... [-]

وب BSC و محاسبات / فناوری اطلاعات همراه

Campus تمام وقت October 2019 کرواسی Zagreb Dubrovnik + {تعداد} بیشتر

فناوری اطلاعات / وب و موبایل رایانه برنامه چهار ساله ارائه شده در RIT کرواسی، در Dubrovnik و زاگرب، آماده دانشجویان برای مشاغل آینده نگر در زمینه های توسعه نرم افزار در همه جا با یک رویکرد کاربر محور به ایجاد نرم افزار. [+]

فناوری اطلاعات / وب و موبایل رایانه برنامه چهار ساله ارائه شده در RIT کرواسی، در Dubrovnik و زاگرب، آماده دانشجویان برای مشاغل آینده نگر در زمینه های توسعه نرم افزار در همه جا با یک رویکرد کاربر محور به ایجاد نرم افزار.

مروری بر برنامه

به منظور حمایت از دانش آموزان واجد شرایط در تامین مالی مطالعات خود، RIT کرواسی شده است بیش از € 350،000.00 برای کمک های مالی برای ثبت نام در سال تحصیلی 2017/2018 امن. کمک هزینه تحصیلی و کمک های مالی صندوق پولی اعمال نسبت به هزینه شهریه را از حضور در دانشگاه بیش از چهار سال مطالعه است.... [-]


ویدئو ها

RIT Croatia Orientation Day 2016

RIT Croatia Early Admission Time Apply Now

RIT Croatia Dubrovnik campus

RIT campus life 2014