Alupe University College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره دانشگاه کالج Alupe

دانشگاه کالج Alupe (AUC) است، که یک کالج مؤسسان دانشگاه وزارت امور داخله، یکی از جدیدترین کالج دانشگاه در کشور است. آن را از طریق Alupe حقوقی سفارش روزنامه متوجه 163 از 2015 ژوئیه 24 تاسیس شد. شورای آن رجوع ویژه No.136 متوجه روزنامه از 2016 نوامبر 7 تشکیل شد. این زیر یک درخواست توسط پس از آن جامعه بوسیا شمالی به پس از آن رئیس جمهور کنیا HE محترم موای کیباکی وقتی که او این منطقه در 2007 سپتامبر 18 بازدید آغاز شد. پس از آن آن را به عنوان پردیس Alupe دانشگاه وزارت امور داخله در سال 2008 آغاز شده است.

کالج دانشگاه دارای 200 جریب زمین در بوسیا شهرستان. این است که به فاصله 7 کیلومتری شهر بوسیا در بوسیا-Malaba جاده واقع شده است. این 23 کیلومتر از شهر Malaba است. این است که در حوزه Teso های جنوبی از بوسیا شهرستان واقع شده است و دانشگاه دولتی تنها در بوسیا شهرستان است. این همسایه اوگاندا و بنابراین بین المللی برنامه های تبادل دانشجو از جمله آموزش های برون مرزی و پژوهش در منطقه شرق آفریقا گسترش دهد.

کالج دانشگاه Alupe مشتاق است تا یک مرکز عالی در آموزش یکپارچه و پژوهش در سلامت، بیولوژیکی، کشاورزی، حیوانات، اطلاعات و علوم مهندسی. این هدف این است که برای بهره برداری از نقاط قوت این رویکرد یکپارچه برای فعال کردن کشور رسیدن به چشم انداز 2030.

آن را با همسایه دانشمندان KEMRI، KALRO و LBDA در آموزش، پژوهش و ارائه خدمات به جمعیت کنیا و در منطقه کار خواهد کرد. دانشگاه کالج Alupe قصد دارد تا سنگر دانش در علوم و آموزش و پرورش در، مطالعات بازرگانی، اقتصاد، علوم اجتماعی، توسعه منابع انسانی، گردشگری و مهمان نوازی.

دانشجوی کالج

مکان ها

الدورت

Address
Moi University, Main Campus, Kesses
P.O Box 3900-30100 Eldoret
Uasin Gishu County, Kenya

الدورت, شهرستان Uasin Gishu, کنیا

برنامه ها

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: