RIT Kosovo™

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

RIT Kosovo (AUK) تنها موسسه آموزش عالی خصوصی و غیر انتفاعی کوزوو است که به طور کامل در زبان انگلیسی تدریس می کند. این موسسه تنها در کوزوو است که درجه تحصیل و شناخته شده در سراسر جهان به لطف مشارکت با موسسه فناوری روچستر ( RIT ) در نیویورک است.

به عنوان یک موسسه آموزشی، ما متعهد به توسعه اقتصاد کوزوو از طریق آموزش و پرورش هستیم. ما خودمان را به بالاترین استانداردهای خود می رسانیم و خود را در برابر دانشگاه های برتر جنوب شرق اروپا و جهان اندازه گیری می کنیم. RIT کوزوو (AUK) بدن دانش آموز از دانش آموزان از 17 کشور مختلف در سراسر جهان تشکیل شده است. RIT KOSOVO (AUK) همان استانداردهای عالیه عالی آموزش عالی آمریکا را فراهم می کند که توسط دانشجویان RIT دریافت می شود - همان مقطع، برنامه های مشابه، آزمون های مشابه و استانداردهای درجه بندی - که توسط بسیاری از اعضای هیات علمی تدریس می شود. کار ما این است که دانش آموزانمان را به بالاترین استانداردهای بین المللی آموزش دهیم. ما هیچ دکتری یا سایر مقاطع تحصیلی ارائه نمی دهیم. ما در تلاش برای ارائه آموزش و پرورش است که دانش آموزان ما را در همان سطح رقابتی به عنوان همتایان خود از بهترین دانشگاه های ایالات متحده و اروپا قرار می دهد. پس از فارغ التحصیلی، دانش آموزان ما آمادگی ورود به دنیای حرفه ای یا رفتن به تحصیلات تکمیلی را دارند. سطح موفقیت ما می تواند با توجه به کیفیت دانش آموزانی که فارغ التحصیل می شوند، اندازه گیری شود. ما می توانیم قضاوت با موفقیت بزرگی انجام دهیم که RIT Kosovo (AUK) در ماموریت خود موفق بوده است. RIT Kosovo™ (AUK) یک دوره لیسانس معتبر و بین المللی شناخته شده در هنرهای کاربردی و علوم را با موفقیت موفقیت آمیز برنامه کارشناسی ارائه می دهد. این مدرک توسط موسسه فن آوری روچستر، یک دانشگاه مبتنی بر ایالات متحده با تجربه بیش از 180 سال ارائه شده است که برنامه های کارشناسی و فارغ التحصیل در ایالات متحده و در سراسر جهان را ارائه می دهد. ساختار برنامه تحصیلی دوره کارشناسی مبتنی بر یک مدل آموزشی "فقط انگلیسی" است؛ هر دانش آموز به عنوان کسانی که در کلاس های آمریكایی مشغول به تحصیل هستند، به همان استانداردهای دانشگاهی برگزیده می شود. در RIT Kosovo™ (AUK)، دانش آموزان بزرگسال هستند، تشویق می شوند که مسئولیت موفقیت خود را به عهده بگیرند و احساس خود را به عنوان یک فرد توسعه دهند. دانش آموزان حرفه تحصیلی خود را با پیروی یک برنامه آموزشی چهار ساله طراحی شده برای افشای آنها به جهان بینی گسترده، حس کنجکاوی و نوآوری، شروع می کنند. در طی دو سال اول، دانشجویان دوره های مختلفی را ارائه می دهند که همچنین به آنها کمک می کند که پایه های جامد را در:

 • رفتاری
 • ارتباطات
 • سواد کامپیوتر
 • مهارت های تفکر انتقادی و انتزاعی
 • مشکلات جهانی
 • هنر لیبرال
 • ادبیات
 • ریاضی
 • مهارت های حل مسئله و تحقیق
 • انگلیسی صحبت کرده و نوشته شده است

همانطور که دانش آموزان در دوره ی سوم (سوم) خود در RIT Kosovo™ (AUK) ثبت نام می کنند، می توانند دوره ی آموزشی فردی را که با اهداف دانشگاهی و حرفه ای آنها مطابقت دارد، ایجاد کنند. در این زمان، هر دانش آموز ترکیبی از 2 حوزه تمرکز حرفه ای و جزئی را انتخاب می کند. غلظت ها و افراد سالم در دسترس هستند طراحی شده اند تا دانش آموزان بتوانند دانش، تجربه و مهارت های چند رشته ای را برای شروع کار در بخش خصوصی، بخش عمومی یا رسانه و ارتباطات توسعه دهند. علاوه بر این، هر فارغ التحصیل RIT Kosovo™ (AUK) که مایل به انجام چنین کاری است، مناسب برای پیگیری مطالعات پیشرفته تحصیل در رشته های مختلف است. غلظت های دانشگاهی در RIT Kosovo™ (AUK) به شرح زیر است:

غلظت

 • اقتصاد
 • مدیریت
 • سیاست عمومی
 • چند رسانه ای
 • جوانان

اقتصاد روابط بین الملل روابط عمومی سیاست همکاری با RIT موسسه فناوری روچستر ( RIT )، یکی از بزرگترین دانشگاه های خصوصی در ایالات متحده، برنامه درسی RIT / AUK را اداره می کند. در سال 1829 تاسیس شده و در روچستر نیویورک واقع شده است، RIT دارای بیش از 18،000 دانش آموز است. دانش آموزان RIT / AUK دارای ویژگی هایی هستند که دانش آموزان در RIT دارند. پس از اتمام موفقیت آمیز مورد نیاز درجه، دانش آموزان RIT / AUK دریافت دیپلم آمریکایی شناخته شده در سراسر جهان، صادر شده توسط RIT . آنها در نظر گرفته می شود که بخشی از یک دانشجوی واحد هستند که در مناطق مختلف قرار دارند. مهمتر از همه، دانش آموزان RIT / AUK برای دیدن یک دوره ی تحصیلی در هر یک از دانشگاه های RIT فرصت می یابند و اعتبارات خود را به میزان معدل دریافت می کنند.

اعطای دانشکده

در حالی که 50 درصد از اعضای هیات علمی RIT / AUK به طور مستقیم از RIT می آیند، 50 درصد باقی مانده از کشورهای اروپایی و منطقه ای استخدام می شوند. اداره استخدام RIT اطمینان می دهد که تمام دانشکده های RIT / AUK همان استانداردهای بالا همانند کسانی هستند که در RIT مورد نیاز هستند. مربیان براساس دانش آکادمیک و تجربیات خود در این زمینه انتخاب شده اند. به این ترتیب، RIT / AUK یک آموزش حرفه ای طراحی شده برای پشتیبانی از نیازهای کوزوو فراهم می کند.

مکان ها

پریستینا

The American University in Kosovo

Address
Dr. Shpëtim Robaj,21
10000 پریستینا, کوزوو
تلفن
+381 38 608608

روچستر

Address
1 Lomb Memorial Dr
Rochester, NY

14623 روچستر, نیویورک, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید