توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Universidad Francisco Marroquín، همچنین با نام اختصاری UFM شناخته می شود، یک دانشگاه خصوصی و سکولار در گواتمالا، گواتمالا است. این در اوت 1971 در سراسر فلسفه آزادی خواهی تاسیس شد.

به گفته اقتصاددان میلتون فریدمن، "یکی از دانشگاه های برجسته در آمریکای لاتین است."

هدف ما بررسی و انتشار اصول اخلاقی، اقتصادی و حقوقی جامعه آزاد است. ما متقاعد شدیم که در بلند مدت ایده ها حاکم می شوند؛ اگر کشور ما از رفاه صلح آمیز لذت برده شود، بدون فشار گروه های ایدئولوژیک، لازم بود که افراد با نفوذ کافی بطور واضح سازمان جامعۀ آزاد را درک کنند و بدین ترتیب اعتقاد و شجاعت از آن دفاع کنند.

Amigos em campus universitárioNaasom Azevedo / Unsplash

ماموریت

ماموریت ما تدریس و انتشار اصول اخلاقی، حقوقی و اقتصادی جامعه ای از افراد آزاد و مسئول است.

ارزش

حقیقت

حقیقت یک وسیله ضروری و حیاتی برای رسیدن به خوب است

آزادی

فقط در آزادی می تواند یک شادی را دنبال کند، مسئولیت و اخلاقیات داشته باشد.

عدالت

عدالت به رسمیت شناختن هر شخص به عنوان خود است.

فضایل

116101_Virtudes.jpg

تعالی علمی

تعریف

 • ما از طریق "برتری" کیفیت برتر را می شناسیم که باعث می شود افراد یا چیزهایی از یک امتیاز یا عزت انسانی ارزشمند باشند. و برای "برتر بودن تحصیلی"، کیفیت ایده ها، اصول و اقدامات کسانی که به عنوان اساتید و دانشجویان معمولا خود را بیش از صرف مواد و انجام عادی وظایف خود قرار می دهند و نمونه ای زنده از زندگی منسجم برای همه هستند. تعالی به این طریق درک می شود که تنها در چارچوب آزادی، صلاحیت و احترام امکان پذیر است.
 • برتری تحصیلی باید به صورت حرفه ای به دست آورد و دفاع کرد. به همین ترتیب، این تنها می تواند به عنوان یک نتیجه از تلاش های مستحکم و گاه گمراه کننده دردناک است که ضروری است تا بتواند شکاف های جدید و مسیرهای جدیدی را در زمینه دانش ایجاد کند.
 • موسسه ای که برای برتری تحصیلی تلاش می کند، از طریق شبیه سازان و تقلید ها که در طول سال ها الهام بخش هستند، نشان داده شده و مورد تایید قرار می گیرد.
 • فردی که به تعالی می اندیشد، هرگز نمی تواند به گونه ای تحقق یابد، در صورتی که در هر مورد، او به طور مداوم از خود بیشتر از دیگران تقاضای خود نمی کند.

استاد برجسته

 • برتری تحصیلی معلم به ترتیب از طریق آمادگی از راه دور (با پشتیبانی از مدارک تحصیلی) و آمادگی نزدیک (شامل آمادگی دقیق و روزمره هر یک از سوژه ها و هر کلاس) به سخاوتمندانه برای تجربه دانشجویان به عنوان یک محقق و آموزگار، شور و شوق خود را برای موضوع او به ارمغان می آورد، و شرکت او، مفتخر و شخصی توجه به هر یک از آنها.
 • این امر همچنین مستلزم وضوح و انطباق در ایده هایی است که آن را تلاش می کند، دانش وضعیت بقیه دانش آموزان، شناخت، انتخاب و اختصاص دادن و اولویت بندی وظایف، اختیار برای تقاضا و ارائه قرائت های مناسب را نشان می دهد.
 • وضوح قرار گرفتن در معرض بایستی مقرون به صرفه باشد، اما برای دانشآموزان در یک حرکت از رقابت و حسن نیت ارائه شده است.
 • آنچه که معلم عالی به عنوان یک مارک است، تمایل وی برای بهبود مستمر شخصی در همه چیز است که او فکر می کند، می گوید، می آموزد و می آموزد.

تعالی دانش آموزان

 • قدرت و پایداری یک موسسه آموزشی بر آموزش دانش آموزان استوار است که با دقت انتخاب می شود، با توجه به عوامل دیگر، توانایی تحصیلی و ظرفیت رهبری آن.
 • برتری تحصیلی دانش آموزان در کنجکاوی فکری آنها، نظم و انضباط آنها، به نحوه استفاده از زمان تحصیل و حضور آنها در کلاس ها، توانایی آنها در از بین بردن سلیقه ها، رضایت و موفقیت های فوری، پرورش فضایل آنها بستگی دارد. ارزشهای اساسی، غنای و انتخاب واژگان خود در داخل و خارج از کلاس، توانایی آن در استفاده از منابع موجود در اختیار آن است.
 • این به معنی تعادل معقول و منطبق با واقعیت دانش آموز است، بین مطالعات انسانی، که در طول مطالعات قبلی درونی شده است، به عملکرد خوب او به عنوان یک شهروند و پدر و مادر خانواده فردا، و تسلط بر تکنیک های کلیدی در شاخه تحصیلی انتخاب شده
 • برتری تحصیلی دانش آموز پایه و اساس موفقیت او در زمینه حرفه ای است و در درجه ای که به دلیل تلاش های او به دست آمده، منعکس می شود. تعالیم نتایج حرفه ای از ترکیب ایده آل ارزش ها و اصول که زندگی هر فرد بهتری را هدایت می کند و به روز رسانی آنها در تخصص خاص خود (با فرض اینکه هر کدام بهتر از آنچه که بیشتر انجام می دهند، بهتر عمل کند) او آن را دوست دارد)

آنها باید به عنوان مهره ای از پیشرفت تحصیلی دانش آموز شناخته شوند:

 • توانایی او برای مشاهده، انتزاعی و منطقی، و به طور واضح و دقیق، به صورت کلامی و به صورت کتبی، ایده ها و اعتقادات خود را بیان می کند.
 • تمایل خود برای ادامه دادن دانش خود به خودتان.
 • آرامش ذهن خود را در زمان پرسش و یا رد پست های دیگران و دفاع از خود خود.
 • ظرفیت او برای شگفتی در حوادث روزمره.
 • تمایل او به خواندن، گوش دادن، صحبت کردن و نوشتن با یک حس انتقادی و در عین حال از محدودیت ظرفیت انسانی آگاه می شود تا دیگران را درک و درک کند.
 • عزم خود را برای تصور واقعیت متفاوت از آنچه ارائه شده است و چگونه آنها را عادت به دیدن آن است.
 • توانایی آنها برای اعمال دانش تخصصی و فنی و توسعه مهارت ها و توانایی های لازم برای انجام فعالیت های تجاری است.
 • استحکام او در تعقیب، انجام و گسترش خیر، دانستن اینکه او باید از آزادی و چهره خود با شجاعت محض، خطراتی که در هر چالشی بشر وجود دارد، بگریزد.
 • پایان هر فرآیند آموزشی، تشکیل افرادی است که می دانند چگونه می توانند تعهدات خود را بپذیرند و از فرصت ها استفاده کنند، بدون اجازه دادن و اجازه دادن به هر کسی برای تضعیف شأن خود.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • اسپانیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Universidad Francisco Marroquin

کارآفرینی یک حرفه جدید از دانشکده علوم اقتصادی UFM متمرکز بر کارآفرینی و کسب و کار است. این بخش های قدرت سنتی دانشکده، شکل گیری دقیق در امور اداری، مالی و اقتصاد را با تم ... [+]

چرا رایگان؟

آزادی چیزی است که ما را به انجام آنچه ما انجام می دهیم.

بودن به ما اجازه می دهد تا ایده ها، ایجاد کنیم، تصمیم گیری کنیم. با آزادی ما می توانیم یاد بگیریم، همه چیز را که ما را احاطه کرده است سوال کنیم. آزاد بودن باعث می شود ما بزرگ فکر کنیم، منافع ما را دنبال کنیم، مسیر جدیدی را شروع کنیم، گسترش دهیم، تکامل پیدا کنیم. آزاد بودن الهام بخش ما برای هدایت، نفوذ است.

کارآفرینی

این یک حرفه جدید از دانشکده علوم اقتصادی UFM متمرکز بر کارآفرینی و کسب و کار است. این بخش های قدرت سنتی دانشکده، شکل گیری دقیق در امور اداری، مالی و اقتصاد را با تمرکز ویژه ای از ابتدا، در هنر، علم و عمل کارآفرینی ارائه می دهد.... [-]

گواتمالا Guatemala City
ژانویه 2020
اسپانیایی
تمام وقت
8 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Universidad Francisco Marroquin

اقتصاد در مورد حل مشکلات و بهبود زندگی مردم است ، سعی در درک چگونگی رفتار مردم دارد و در دانشکده علوم اقتصادی UFM ، حرفه ای برای درک پدیده های پیچیده ، از اصول اخلاقی و ق ... [+]

اقتصاد در مورد حل مشکلات و بهبود زندگی مردم است ، سعی در درک چگونگی رفتار مردم دارد و در دانشکده علوم اقتصادی UFM ، حرفه ای برای درک پدیده های پیچیده ، از اصول اخلاقی و قانونی طراحی شده است. اقتصادی که از جامعه ای از افراد آزاد و مسئول پشتیبانی می کند.

دانشگاه Francisco Marroqu Francn اخیراً به عنوان بهترین مکان در جهان برای مطالعه اقتصاد بازار آزاد برجسته شد و مقام اول را در لیست TOP FIFTY PLACES برای مطالعه اقتصاد اقتصادی کلاسیک کسب کرد.... [-]

گواتمالا Guatemala City
ژانویه 2020
اسپانیایی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Universidad Francisco Marroquin

مهندسی کسب و کار در UFM تنها برنامه ای است که به شما اجازه می دهد تا با استفاده از روش های مبتنی بر پروژه های عملی، بر منافع خود تمرکز کنید. شما یک تغییر حرفه ای پیشرو، خ ... [+]

رایگان برای ایجاد راه حل

مهندسی کسب و کار در UFM تنها برنامه ای است که به شما اجازه می دهد تا با استفاده از روش های مبتنی بر پروژه های عملی، بر منافع خود تمرکز کنید. شما یک تغییر حرفه ای پیشرو، خلاق، کارآفرین و برتری نوآور هستید، که فرصت ها را به نمایش می گذارد و پروسه ها را بهینه می کند.

تغییر رهبر

شما قادر خواهید بود دانش و ابزارهای تکنولوژی، مهندسی و کسب و کار را ادغام کنید و آماده باشید تا با موفقیت در اقتصاد جهانی رقابت کنید.... [-]

گواتمالا Guatemala City
ژانویه 2020
اسپانیایی
تمام وقت
8 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Universidad Francisco Marroquin

مهندسی در علوم کامپیوتری در دانشکده اقتصاد دانشگاه Francisco Marroquín، دانشجویان را قادر می سازد تا پروژه های شخصی خود، تکنولوژیکی و کسب و کار را تدوین کنند، در هر مرحله ... [+]

رایگان برای ایجاد ایده های خود را

مهندسی در علوم کامپیوتری در دانشکده اقتصاد دانشگاه Francisco Marroquín، دانشجویان را قادر می سازد تا پروژه های شخصی خود، تکنولوژیکی و کسب و کار را تدوین کنند، در هر مرحله از کار، راهنمایی، مشاوره و تمرین را ارائه می دهند.

مهندس علوم کامپیوتر

معرفی نوآوری در بازار و جامعه، با ایجاد، طراحی و راه اندازی راه حل های تکنولوژیکی برای چالش ها و فرصت ها، با یک دیدگاه تجاری. ایجاد ارزش و بهبود زندگی مردم است.... [-]

گواتمالا Guatemala City
ژانویه 2020
اسپانیایی
تمام وقت
8 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی