Universidad Galileo de Guatemala

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه گالیله یک موسسه آموزشی عالی است، محصول 40 ساله کار و تلاش مستمر گروهی از متخصصان انتخاب شده به ریاست دکتر ادواردو ساور کوهیو، استاد و رؤسای دانشکده، که موفق به تشکیل یک پیشنهاد آموزشی کاملا متفاوت سنتی است که توسط یک شعار بسیار واضح به ارمغان می آورد: "برای آموزش دادن، تغییر چشم انداز و تبدیل زندگی است."

این مجوز توسط شورای آموزش عالی خصوصی گواتمالا، سازمان حاکمیت دانشگاه خصوصی کشور در اکتبر 2000 تأیید شد، که این امر اولین مرکز دانشگاهی گواتمالا با توجه به فناوری است.

"ما می خواهیم شما را به دنبال اشتیاق خود، به شما فرصتی برای کشف، ایجاد، تغییر، امکان غیر ممکن را فراهم می کند و شما می توانید فراتر از جایی که بسیاری وجود ندارد."

دکتر ادواردو سوگر کافینو Ph.D.

بنیانگذار و رتور دانشگاه گالیله

فلسفه نهادی

دانشگاه گالیله فعالیت های خود را بر روی فرد به عنوان یک انسان بنیاد می نهد؛ به رسمیت شناختن نیاز به حمایت از توسعه گواتمالایی به طور کلی و کاملا آگاه است که آموزش و پرورش، ابزار اصلی برای رشد مردم است.

در تدریس اصول اخلاقی، حقوقی و اقتصادی جامعه ای از افراد آزاد و مسئول، در همزیستی صلح آمیز مردم بدون اهمیت اعتقادات مذهبی، نژادها و یا سیاست ها، معتقد است.

معتقد است که معلمان به عنوان مهمترین عامل تغییر در جامعه ما، درک نیاز فوری به ارائه گزینه های آموزشی برای پذیرش و مشارکت در روند مجدد آموزش و پرورش، و همچنین در آموزش کارآمد نسل های جدید است.

بر این باور است که نیاز فوری به جامعه آموزشی کشور، ابزارهای تکنولوژیک لازم برای آموزش بهتر است.

بر این باور است که نیاز فوری به بهبود شرایط محیط زیست ما، ایجاد یک محیط زیست مناسب برای نسل های آینده، باعث می شود ما به پروژه های تاثیر ملی در این رشته توجه کنیم. او همچنین معتقد است که شرایط زیست محیطی کشور ما و موقعیت جغرافیایی ما، ما را به پذیرفتن رهبری در آمریکای لاتین دعوت می کند.book, read, studentGeralt / Pixabay

ماموریت

آموزش حرفه ای با برتری تحصیلی در سطح جهانی، روحیه عدالت بالا و ارزش های انسانی و اخلاقی، در خدمت جامعه ما، شامل علم و تکنولوژی معاصر است.

ما به کشورمان متعهد هستیم تا به شما امکان دسترسی به تحصیلات دانشگاهی برای همه افراد بدون تمایز نژاد، موقعیت اجتماعی یا موقعیت جغرافیایی را بدهیم.

نظر

ما ترویج تکامل تفکر انسان، انقلابی در آموزش عالی است.

هدف

شکل گیری شرکت کنندگان واقعی در حل مشکلات توسعه اجتماعی جامعه گوتمال. ما یک نهاد آموزشی است که استفاده از علم و فن آوری را برای حل مشکلات ملی ترویج می کند.

مکان ها

شهر گواتمالا

Address
4A Calle,7a. Avenida
01010 شهر گواتمالا, اداره گواتمالا, گواتمالا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید