توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه گالیله یک موسسه آموزشی عالی است، محصول 40 ساله کار و تلاش مستمر گروهی از متخصصان انتخاب شده به ریاست دکتر ادواردو ساور کوهیو، استاد و رؤسای دانشکده، که موفق به تشکیل یک پیشنهاد آموزشی کاملا متفاوت سنتی است که توسط یک شعار بسیار واضح به ارمغان می آورد: "برای آموزش دادن، تغییر چشم انداز و تبدیل زندگی است."

این مجوز توسط شورای آموزش عالی خصوصی گواتمالا، سازمان حاکمیت دانشگاه خصوصی کشور در اکتبر 2000 تأیید شد، که این امر اولین مرکز دانشگاهی گواتمالا با توجه به فناوری است.

"ما می خواهیم شما را به دنبال اشتیاق خود، به شما فرصتی برای کشف، ایجاد، تغییر، امکان غیر ممکن را فراهم می کند و شما می توانید فراتر از جایی که بسیاری وجود ندارد."

دکتر ادواردو سوگر کافینو Ph.D.

بنیانگذار و رتور دانشگاه گالیله

فلسفه نهادی

دانشگاه گالیله فعالیت های خود را بر روی فرد به عنوان یک انسان بنیاد می نهد؛ به رسمیت شناختن نیاز به حمایت از توسعه گواتمالایی به طور کلی و کاملا آگاه است که آموزش و پرورش، ابزار اصلی برای رشد مردم است.

در تدریس اصول اخلاقی، حقوقی و اقتصادی جامعه ای از افراد آزاد و مسئول، در همزیستی صلح آمیز مردم بدون اهمیت اعتقادات مذهبی، نژادها و یا سیاست ها، معتقد است.

معتقد است که معلمان به عنوان مهمترین عامل تغییر در جامعه ما، درک نیاز فوری به ارائه گزینه های آموزشی برای پذیرش و مشارکت در روند مجدد آموزش و پرورش، و همچنین در آموزش کارآمد نسل های جدید است.

بر این باور است که نیاز فوری به جامعه آموزشی کشور، ابزارهای تکنولوژیک لازم برای آموزش بهتر است.

بر این باور است که نیاز فوری به بهبود شرایط محیط زیست ما، ایجاد یک محیط زیست مناسب برای نسل های آینده، باعث می شود ما به پروژه های تاثیر ملی در این رشته توجه کنیم. او همچنین معتقد است که شرایط زیست محیطی کشور ما و موقعیت جغرافیایی ما، ما را به پذیرفتن رهبری در آمریکای لاتین دعوت می کند.book, read, studentGeralt / Pixabay

ماموریت

آموزش حرفه ای با برتری تحصیلی در سطح جهانی، روحیه عدالت بالا و ارزش های انسانی و اخلاقی، در خدمت جامعه ما، شامل علم و تکنولوژی معاصر است.

ما به کشورمان متعهد هستیم تا به شما امکان دسترسی به تحصیلات دانشگاهی برای همه افراد بدون تمایز نژاد، موقعیت اجتماعی یا موقعیت جغرافیایی را بدهیم.

نظر

ما ترویج تکامل تفکر انسان، انقلابی در آموزش عالی است.

هدف

شکل گیری شرکت کنندگان واقعی در حل مشکلات توسعه اجتماعی جامعه گوتمال. ما یک نهاد آموزشی است که استفاده از علم و فن آوری را برای حل مشکلات ملی ترویج می کند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • اسپانیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Universidad Galileo de Guatemala

او با چهره های عمومی و رسانه های مشهور، برنامه های استراتژیک، مشاوره و تجزیه و تحلیل تصاویر و ارتباطات خوراکی و گفتاری کار می کند. ... [+]

حرفه ای در تصویر عمومی به دنبال کمک به آموزش حرفه ای های بسیار آموزش دیده است که در زمینه مشاوره، طراحی استراتژیک، توسعه و پیاده سازی پروژه های تصویری عمومی در سطح شخصی، نهادی و شرکتی با دانش آشکار شده است. مدیریت روابط عمومی عمیق، تصویر سازمانی، راهبردهای اجتماعی و سیاسی و همچنین رسانه ها.

اهداف

کمک به آموزش حرفه ای های واجد شرایط که در شیوه ای جامع و رقابتی در زمینه طراحی استراتژیک و اجرای پروژه های تصویری عمومی برای افراد، موسسات و شرکت ها با درک عمیق مدیریت روابط عمومی، تصویربرداری و رسانه ها شرکت می کنند از ارتباطاتPixabay / Pexels... [-]

گواتمالا Guatemala City
سپتامبر 2019
اسپانیایی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Universidad Galileo de Guatemala

تبدیل شدن به یک بین المللی و پیوستن به نهادهای ملی و بین المللی در زمینه همکاری های بین المللی و روابط عمومی. ... [+]

درجه دیپلماسی و روابط بین الملل ناشی از نیاز به آموزش کارشناسان در مدیریت بین المللی و بین رشته ای، شناخت در مورد قانون و عمل بین المللی، با آموزش های علمی و عملی است که اجازه ایجاد و بهره برداری از فرصت های توسعه در مناطق از همکاری، دیپلماسی، سیاست، تجارت، صنعت و فرهنگ به نفع گواتمالا و گواتمالا.

اهداف

آماده سازی حرفه ای ها با مهارت های لازم برای شرکت در هرگونه فعالیتی که شامل روابط تجاری، سازمانی، دولتی و بین المللی و مشتقات آنها در زمینه پروتکل و مدیریت خدمات بین المللی می باشد.... [-]

گواتمالا Guatemala City
سپتامبر 2019
اسپانیایی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Universidad Galileo de Guatemala

تحصیلات حرفه ای در دانشگاه گالیله. ما واحد دانشگاهی دانشگاه گالیله مسئول آموزش معلمان ابتدایی، ابتدایی، ابتدایی، متوسطه و دانشگاه است. روانشناسان آموزش، برنامه ریزان و مد ... [+]

ماموریت

ما واحد دانشگاهی دانشگاه گالیله مسئول آموزش معلمان ابتدایی، ابتدایی، ابتدایی، متوسطه و دانشگاه است. روانشناسان آموزش، برنامه ریزان و مدیران، در محیطی است که جستجوی دائمی را برای تعالی علمی افزایش می دهد.

نظر

فارغ التحصیلان، تکنسین ها، معلمان، مدرک لیسانس، مدرک کارشناسی ارشد و دکتری در آموزش و پرورش و گردشگری که توسط دانشکده ارائه می شود، مرجع برای کسانی است که به دنبال تحقیق و ایجاد دانش جدید هستند که به توسعه و رفاه مردم کمک می کند.... [-]

گواتمالا Guatemala City
سپتامبر 2019
اسپانیایی
پاره وقت
6 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Universidad Galileo de Guatemala

تبدیل به مهندس راه حل مشکلات فنی در صنعت مطالعه الکترونیک مهندسی. ... [+]

کار حرفه ای مهندسی الکترونیک بیش از 20 سال است که از طریق تدریس دانش آموزان جدیدترین تکنولوژی آن مشخص می شود. هدف اصلی آموزش حرفه ای های سطح بالا در زمینه الکترونیک با قابلیت های متنوع است که مهندس را رهبری می کند تا تکنولوژی را برای طراحی، برنامه ریزی، توسعه، ادغام، نوآوری و حفظ عملکرد در سیستم های الکترونیکی بخش های مختلف مانند برق، ارتباطات، بهداشت، حمل و نقل، صنعت و خدمات. به این ترتیب، سطح بالایی از کیفیت همیشه حفظ خواهد شد، به منظور افزایش بهره وری و رقابت پذیری شرکت ها.... [-]

گواتمالا Guatemala City
سپتامبر 2019
اسپانیایی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Universidad Galileo de Guatemala

او مهندسی صنعتی را مطالعه کرد، یکی از شغلهایی است که بزرگترین میدان فعالیت و عرضه نیروی کار در جهان است. ... [+]

این تمرکز بر طراحی سیستم های تولیدی است. مهندس صنعتی به تجزیه و تحلیل اجزای یک سیستم تولیدی گرا می پردازد تا سیستم های کارآمد و موثر با میزان بالایی از بهره وری را در محصولات و خدمات ارائه دهد. همچنین در طراحی، پیاده سازی و بهبود فرایندها برای تولید کالاها، خدمات و محصولات که به اندازه کافی به بالاترین استانداردها پاسخ می دهد، به دست می آید.

حرفه ای ها آموزش داده شده اند که مسئولیت برنامه ریزی، برنامه ریزی، توسعه، اجرای، عملیات و کنترل سیستم های تولید کالا و / یا خدمات را به عهده بگیرند، با رویکرد مدرن و جاری در ادغام سیستم های منابع انسانی، مادی و مالی.... [-]

گواتمالا Guatemala City
سپتامبر 2019
اسپانیایی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Universidad Galileo - Miembro de edX

40 AÑOS FISICC