Texila American University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ارائه کننده خدمات مقرون به صرفه کلاس جهانی

به عنوان یک گروه آموزشی بین المللی، ما در تعهد ما به ارائه طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد به جامعه دانشجویی در سراسر جهان از طریق گزینه های یادگیری مبتنی بر محوطه دانشگاه و ترکیب با استفاده از مراکز جهانی و نمایندگان مجاز است.

موسسات آموزشی ما طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته پزشکی، پرستاری، داروسازی، مدیریت کسب و کار و فناوری اطلاعات را ارائه می دهند.

هدف اصلی گروه TAU این است که آموزش و پرورش در سطح جهانی برای دانشجویان سراسر جهان در دسترس و مقرون به صرفه باشد. دانش آموزان می توانند دانش خود را در حالت های یادگیری راحت بدون مشارکت در شغل و وقت خود برای خانواده افزایش دهند.

برنامه درسی ما هماهنگ و به طور مداوم به روز شده برای دیدار با نیازهای صنعت در حال رشد و به توانمند سازی دانش آموزان خود را به برنامه ریزی آینده خود را در چشم انداز حرفه ای مورد نیاز است. پدیده آموزش متمرکز بر دانش آموزان، دانشکده متعهد و آگاه، تنوع فکری، سختی تحصیلی، رابطه سالم صنعت و دانشگاه، کارآموزی، برنامه های داوطلبانه و غیره، بخشی از زندگی دانشجویان در تگزیلا است.

گروه Texila American University با علاقه به تعالی و نوآوری، متعهد به ایجاد یک تفاوت مثبت در جوامع با پرورش رهبران تفکر است. هنگامی که دانش آموزان موفق می شوند، جوامع به نفع خود و کشورهای بزرگ رشد می کنند. با هم، بیایید تلاش کنیم دنیای ما را به یک مکان بهتر تبدیل کنیم.

چشم انداز

  • برای شناختن به عنوان یک رهبر متعهد به تعالی در آموزش عالی، تحقیق و نوآوری است که با آرمانهای جامعه جهانی مطابقت دارد

ماموریت

  • برای تعریف و انقلابی آموزش بین المللی با ارائه آموزش های به روز شده، مدرن و عالی در زمینه علوم بهداشتی، اطلاعات
  • برای رعایت بالاترین استانداردهای اخلاق، یکپارچگی و مراقبت از مهربانی برای دانش آموزان و جامعه در کل.
  • برای ایجاد Texila American University افتخار داشتن پایدار ترین دانشگاه جهان از طریق ایجاد، انتشار و اعمال دانش های بهداشتی عملی
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید Health M.D. »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

ویدئو ها

Live Campus Tour of Texila American University

Hear from our Students