توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در مورد کالج DEI

کالج DEI یک کالج خصوصی، واقع در تسالونیکی، یونان، با هدف ارائه خدمات آموزشی است. کالج DEI در سال 1990 به عنوان یک کالج بنیاد تاسیس شد و به سرعت یکی از سازمان های آموزش و پرورش با کیفیت بالا یونان شد، ارائه طیف گسترده ای از پایه و اساس با کیفیت بالا، در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد برنامه تحت نظارت علمی دانشگاه انگلستان است.

کالج DEI با هدف ارائه فرصت های آموزش عالی و یک محیط کیفی به دانش آموزان از سراسر جهان است. این پیاده سازی این آرمان با ارائه دوره های پایه و اساس، در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه های برنامه در سطح جهانی انتخاب شده است. کالج DEI مایل به حفظ موقعیت خود در منطقه های انتخاب دقیق کارکنان، و با ارائه آموزش در گروه های کوچک، تشویق قضاوت انتقادی از دانشجویان، و همچنین به عنوان بلوغ فکری و روح مستقل است. آن را به یک آموزش در عمق از طیف گسترده ای از رشته های دانشگاهی با هدف، ساخت یک سهم قابل توجهی را به آماده سازی دانش آموزان نسبت به یک حرفه ای در دنیای جهانی، و همچنین به جامعه مدرن است.

کالج DEI مرکز ثبت شده از دانشگاه لندن برنامههای بینالمللی است، برای درجه زیر ذکر شده است. این به این معنی که در این دیدگاه در نظر گرفته از دانشگاه لندن نشان می دهد تعهد به توسعه استانداردهای بالا در رابطه با آموزش، پشتیبانی به دانش آموزان و فرایندهای اداری.

کارشناسی حسابداری و امور مالی بانکداری و امور مالی کارشناسی کارشناسی کسب و کار و مدیریت توسعه کارشناسی و اقتصاد اقتصاد کارشناسی کارشناسی اقتصاد و دارایی، سیستم های اطلاعات کارشناسی و مدیریت روابط بین الملل کارشناسی کارشناسی سیاست و روابط بین الملل دیپلم برای فارغ التحصیلان LLB

علاوه بر این، DEI ارائه می دهد کمک درسی برای BA انگلیسی. کالج دی در حال کار در همکاری با دانشگاه نورث هامپتون، ارائه درجه زیر است:

مطالعات (لیسانس) کسب و کار BA کارشناسی (لیسانس) محاسبات LLB (لیسانس) کارشناسی قوانین کارشناسی (لیسانس) روانشناسی BA (لیسانس) انگلیسی BA (لیسانس) مدیریت گردشگری بین المللی (از بالا به بالا) قانون LLM تجاری بین المللی MBA اجرایی / MBA MA نوآوری اجتماعی

تحصیل در کالج DEI

کالج DEI در مرکز Thessaloniki، واقع در امکانات مدرن به خصوص به منظور پوشش نیازهای یک سازمان مدرن آموزشی طراحی شده است.

هیات علمی متشکل از استادان / آموزگار که معیارهای علمی دقیق ترین به انجام برسانند. برنامه های franchised در ارائه در کالج DEI به طور کامل در Thessaloniki تحت نظارت علمی دانشگاه در سطح جهانی انتخاب برگزار شد.

مرکزی به برنامه تحصیلی دانش آموز کار انجام شده به صورت فردی است. برای کمک به دانش آموزان را به استفاده موثر از وقت خود را در حالی که در برنامه ها، یک عضو از هیات علمی خواهد شد به هر دانش آموزی که برای عنوان / معلم خصوصی خود را عمل می کنند.

وظایف معلم خصوصی هستند عبارتند از:

کمک به برنامه ریزی دانشجویی / برنامه خاص خود را از کار و تنظیم / اهداف واقع بینانه خود او؛ مرحله خود دانش آموز از توسعه در رابطه با / برنامه خاص خود آگاه بودن، و به پیشرفت هر دانش آموز نیاز به؛ نظارت با دانش آموز / پیشرفت خود را در آن برنامه در لیست اهداف آنها برای خود تعیین کنید. بحث در مورد هر مشکل شخصی، اداری یا مالی دیگر.

کالج DEI، احترام به شهرت و استانداردهای دانشگاه مشترک، با هدف حمایت از کیفیت خدمات خود، ارائه بهترین تنظیم علمی و همچنین به عنوان یک راه اروپا از تفکر. در این راه کالج DEI موفق به کسب اعتماد و قدردانی هر دو از دانشگاه های انگلستان و فارغ التحصیلان آن، برای اولین بار باقی مانده در کیفیت و اعتبار.

دانش آموزان را انتخاب کنید برای تحصیل در DEI دلیل:

درجات معتبر اعطا شده توسط بالا دانشگاه بریتانیا؛ حالت های انعطاف پذیر از تحویل (تمام وقت - پاره وقت). کلاس های زبان انگلیسی؛ هیات علمی مجرب؛ خدمات حمایت از دانشجویان (مسکن، زندگی دانشجویی، مشاوره)؛ امکانات مدرن و چشم انداز شغلی عالی - ارتباط با صنعت

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • یونانی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

DEI College

مطالعات کسب و کار منظور افزایش درک از کسب و کار و توسعه تحلیلی، ارزیابی و مهارت های مدیریت. ... [+]

مطالعات کسب و کار منظور افزایش درک از کسب و کار و توسعه تحلیلی، ارزیابی و مهارت های مدیریت.

چند رشته در طبیعت و منجر به بسیاری از مشاغل ممکن، این آماده سازی ایده آل برای یک حرفه ای در هر منطقه از کسب و کار و همچنین برای بسیاری از مشاغل دیگر در بخش های دولتی و داوطلبانه است.

علاوه بر این یک مدرک لیسانس در کسب و کار ممکن است به مطالعات بیشتر منجر شود.

برنامه های موجود، تحت هدایت تحصیلی از دانشگاه های مربوطه می باشد:... [-]

یونان Thessaloniki
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی(BSc)

DEI College

این یک رشته دانشگاهی و یک علم کاربردی است که به دنبال درک افراد و گروه ها از طریق ایجاد اصول کلی و تحقیق موارد خاص است. ... [+]

روانشناسی به مطالعه رفتار و ذهن که شامل تمام جنبه های تجربه انسان است.

کارشناسی (لیسانس) روانشناسی - دانشگاه نورث هامپتون

این درجه است برای شما اگر شما مایل به:

کشف یک الگوی منسجم از فرصت های به دست آوردن یک مجموعه از دانش روانشناختی دریافت یک تصویر کار روانشناسی مدرن و روش های آن، از جمله خود آگاهی، ظرفیت برای انعکاس و بازتاب، و صلاحیت فردی نشان دادن دانش و درک درستی از نظریه و پژوهش در شناختی، اجتماعی، فیزیولوژیکی، و پایگاه های بالینی رفتار تعریف یک مشکل شخصی نیاز به تغییر، توصیف آنچه نیاز به تغییر، و ایجاد یک طرح عملی را بر اساس اصول روانی برای تغییر رفتار توسعه مهارت های در زمینه های ارتباطات، جمع آوری اطلاعات، تفکر انتقادی، حل مسئله، و روش های کمی و کیفی تحقیق، تجزیه و تحلیل و تفسیر تشویق توسعه قدردانی از تنوع، ارزش ها را با علم روانشناختی همراه، و تعهد به رفتار اخلاقی و حرفه ای فرصت های شغلی ... [-]
یونان Thessaloniki
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
DEI College

سیستم های کامپیوتری از تمام انواع اکنون بخش مهمی از زندگی ما، با سیستم های مهندسی خوب، قابل اعتماد و قابل استفاده برای بقای بسیاری از سازمان ها بسیار مهم است. پرسنل، که م ... [+]

سیستم های کامپیوتری از تمام انواع اکنون بخش مهمی از زندگی ما، با سیستم های مهندسی خوب، قابل اعتماد و قابل استفاده برای بقای بسیاری از سازمان ها بسیار مهم است. پرسنل، که می تواند طراحی، پیاده سازی و نگهداری این سیستم ها همیشه در حال تکامل در تقاضا ثابت است. تحصیل در زمینه محاسبات به چالش کشیدن و لذت بخش است، و می تواند به یک شغل با ارزش منجر شود.

تکنولوژی کامپیوتر شامل زمینه های ضروری زیر است: ... [-]

یونان Thessaloniki
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی