Academy of Art University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

نزدیک به 90 سال است که هنرمندان و طراحان Academy of Art University را خانه خود خوانده اند. از سال 1929 در سانفرانسیسکو و متعلق به خانواده تأسیس شد ، این بزرگترین دانشگاه خصوصی هنر و طراحی در کشور است.

ما قبل از هر چیز یک مدرسه حرفه ای هستیم - یک مکان تخصصی که به شما کمک می کند در هنگام آمادگی برای نقش های حرفه ای به عنوان هنرمندان و طراحان ، به مهارت های هنری خود بیاموزید. برنامه درسی بدون مزخرف ما توسط برخی از بهترین ذهن ها که در صنایع خلاقانه و خلاقانه امروز کار می کنند آموزش داده می شود. آنها به شما در پیشرفت استعداد خود و دستیابی به مهارتهای مورد نیاز در بازار خلاق کمک می کنند.

همه از اینجا استقبال می کنند سیاست پذیرش فراگیر ما در مدارس هنری نادر است. ما فهمیدیم که پتانسیل دانش آموزان ما به گذشته آنها در جایی دیگر بستگی ندارد ، بلکه به آینده آنها با ما بستگی دارد. مکان و هدف خود را در Academy of Art University ، زیرا برای کار حرفه ای خود آماده می شوید.

Academy of Art University / Academy of Art University

زندگی دانشجویی در آکادمی

Academy of Art University مکانی کاملاً شگفت انگیز برای دانشجو بودن در کالج است. یکی از پایتخت های خلاق بزرگ جهان ، سانفرانسیسکو از سال 1929 وطن ما بوده است. همسایگان ما از همه چیز شامل تبلیغات ، انیمیشن و معماری گرفته تا ارتباطات ، توسعه بازی ها و طراحی وب هستند.

چشم انداز و ماموریت ما

چشم انداز ما: اولین انتخاب برای دانشجویانی که به دنبال تحصیل در سطح جهانی در هنر هستند و اولین انتخاب برای افرادی که به دنبال استخدام هنرمندان در سطح جهان هستند.

ماموریت ما: Academy of Art University هنر با ارائه مدارک عالی کارشناسی و کارشناسی ارشد و گواهینامه و برنامه های نمونه کارها حرفه ای مشتاق را در زمینه های طراحی ، ارتباطات و Academy of Art University آماده می کند.

رهبری ما

آکادمی هنر کالج هنر در سال 1929 در سان فرانسیسکو توسط ریچارد اس. استفنس ، نقاش هنر زیبا و مدیر خلاق مجله Sunset تاسیس شد. او به کمک همسرش ، خانم کلارا استیفنس ، مدرسه جدید را در یک استخر اجاره ای در خیابان 215 Kearny برای آموزش هنر تبلیغاتی افتتاح کرد.

ریچارد اس. استفانز

آکادمی هنر کالج هنر در سال 1929 در سان فرانسیسکو توسط ریچارد اس. استفنس ، نقاش هنر زیبا و مدیر خلاق مجله Sunset تاسیس شد. او به کمک همسرش ، خانم کلارا استیفنس ، مدرسه جدید را در یک استخر اجاره ای در خیابان 215 Kearny برای آموزش هنر تبلیغاتی افتتاح کرد. در طی چند سال ، دانشکده برجسته و حرفه ای هنر و طراحی ، به تدوین فلسفه مدرسه کمک کرده است - متخصصانی را برای تدریس متخصصان آینده استخدام می کند. در سال 1933 برنامه درسی گسترش یافت تا شامل تصویرگری مد شود ، و در سال 1936 یک بخش هنر زیبا اضافه شد.

دکتر ریچارد A. استفانز

فرزند ریچارد و کلارا ، دکتر ریچارد A. استفانز ، در سال 1951 به نقش رئیس جمهور منتقل شد و راهنمایی های وی منجر به گسترش از 50 دانشجو به بیش از 5،000 ، با گسترش چشمگیر رشته های رشته ها شد. در سال 1966 ، این مدرسه در اختیار دفتر مجوز تحصیلات تکمیلی و حرفه ای ایالت کالیفرنیا قرار گرفت تا لیسانس هنرهای زیبا را ارائه دهد. برنامه تحصیلات تکمیلی در سال 1977 افتتاح و تا سال 1983 تصویب شد.

دکتر الیسا استفانز

دکتر الیسا استفنس ، نوه بنیانگذار مدرسه ما ، پدر خود را به عنوان رئیس Academy of Art University در سال 1992 جانشین کرد. دکتر استفنس متعهد شده است که برنامه های درسی آکادمی را گسترش دهد تا با فناوری های جدید و روندهای صنعت و همچنین روند فعلی ، گسترش یابد. توسعه امکانات و منابع پیشرفته.

در سال 2004 ، به دلیل عمق ، وسعت و کیفیت آموزش ، نام این دانشکده از آکادمی هنر هنر به Academy of Art University تغییر یافت.

امروزه این دانشگاه بزرگترین مدرسه خصوصی هنر و طراحی کشور است. هم اکنون دانشجویان این فرصت را دارند که لیسانس هنرهای زیبا ، لیسانس هنر ، لیسانس علوم ، لیسانس معماری ، دانشیار هنر ، کارشناسی ارشد هنرهای زیبا ، کارشناسی ارشد هنر ، کارشناسی ارشد معماری ، اعتبار هنر تدریس ، برنامه های گواهی نامه و ادامه دوره های آموزش هنر در 28 رشته تحصیلی.

اعتباربخشی

Academy of Art University هنر با ارائه مدارک عالی کارشناسی و کارشناسی ارشد و گواهینامه و برنامه های توسعه نمونه کارها ، حرفه ای های مشتاق را در زمینه های طراحی ، ارتباطات و Academy of Art University آماده می کند.

شورای اعتبار سنجی طراحی داخلی

شورای اعتباربخشی طراحی داخلی (CIDA) یک سازمان معتبر و معتبر غیرانتفاعی برای برنامه های آموزش طراحی داخلی در کالج ها و دانشگاه های ایالات متحده و کانادا است.

معماری و طراحی داخلی BFA و برنامه های معماری و طراحی داخلی MFA هر دو توسط CIDA معتبر شناخته شده اند. CIDA در خیابان 206 Grandville ، Suite 350 ، Grand Rapids، MI 49503-4014 واقع شده است. تلفن 1-616-458-0400

کمیسیون اعتبار سنجی اعتبار معلمان کالیفرنیا

کمیسیون اعتبار سنجی معلمان کالیفرنیا (CTC) نمایندگی ای در شعبه اجرایی دولت ایالتی کالیفرنیا است. هدف اصلی آژانس خدمت به عنوان یک هیئت استاندارد ایالتی برای آمادگی مدرس برای مدارس دولتی کالیفرنیا ، مجوز و اعتبار مدرسان حرفه ای در ایالت ، اجرای شیوه های حرفه ای آموزگاران و انضباط صاحبان اعتبار در ایالت کالیفرنیا CTC اعتبارنامه معتبر Academy of Art University را تنها مجوز هنر اعتبار می بخشد.

آنها در خیابان 1900 Capitol ، ساکرامنتو ، کالیفرنیا 95811 واقع شده اند. تلفن: 916-322-6253.

توجه: اعتبار آنلاین آموزش هنر و کارشناسی ارشد آموزش هنر به وظایف میدانی در مشاهده و آموزش هنر به دانش آموزان در مدارس عمومی محلی Bay Bay نیاز دارد.

هیئت ملی اعتبار سنجی معماری

در ایالات متحده ، اکثر تابلوهای ثبت نام نیاز به یک مدرک از یک برنامه معتبر حرفه ای معتبر به عنوان شرط لازم برای اخذ مجوز دارند.

هیئت ملی اعتباربخشی معماری (NAAB) ، تنها آژانس مجاز به اعتبار برنامه های مدرک حرفه ای در معماری است که توسط موسسات دارای اعتبار منطقه ای ایالات متحده ارائه می شود ، سه نوع مدرک را می شناسد:

 • لیسانس معماری
 • استاد معماری
 • دکتر معماری

بسته به میزان انطباق آن با استانداردهای آموزشی تعیین شده ، یک برنامه ممکن است یک دوره هشت ساله ، یک دوره هشت ساله با شرایط ، یا یک دوره دو ساله ادامه اعتبارنامه یا مدت سه سال اعتبار اولیه را اعطا کند. .

دکتر معماری و برنامه های کارشناسی ارشد معماری ممکن است برای پذیرش به مدرک کارشناسی غیر معتبر در رشته معماری نیاز داشته باشند. با این حال ، درجه غیر معتبر به خودی خود به عنوان یک مدرک معتبر شناخته نمی شود.

Academy of Art University ، دانشکده معماری ، برنامه های مدرک معتبر NAAB را ارائه می دهد:

 • کارشناسی معماری (162 اعتبار در مقطع کارشناسی)
 • کارشناسی ارشد معماری (مدرک پیش حرفه ای + 63 اعتبار فارغ التحصیل)
 • کارشناسی ارشد معماری (مدرک غیر حرفه ای + 87 اعتبار کارشناسی ارشد)

انجمن ملی دانشکده های هنر و طراحی

انجمن ملی دانشکده های هنر و طراحی (NASAD) آژانس معتبر ملی هنر و طراحی و هنر و رشته های مرتبط با طراحی است. Academy of Art University از طرف انجمن ملی دانشکده های هنر و طراحی (NASAD) مجاز به ارائه مدارک زیر است:

 • دانشیار هنر
 • لیسانس هنر
 • لیسانس هنرهای زیبا
 • کارشناسی ارشد هنرهای زیبا
 • کارشناسی ارشد هنر و گواهینامه ها.

تمام Academy of Art University AA ، BA ، BFA ، MA ، MFA و اعتبار تدریس هنر توسط NASAD به جز برنامه های ارائه شده توسط این مدارس معتبر شناخته می شوند:

 • دانشکده بازیگری
 • دانشکده معماری
 • دانشکده ارتباطات و فن آوری های رسانه ای
 • دانشکده معماری منظره
 • دانشکده تولید موسیقی و طراحی صدا برای رسانه های ویژوال
 • دانشکده نویسندگی برای فیلم ، تلویزیون و رسانه های دیجیتال
 • AA در ترمیم خودرو ارائه شده توسط دانشکده طراحی صنعتی
 • کارشناسی در برنامه نویسی بازی ارائه شده توسط دانشکده توسعه بازی

انجمن ملی دانشکده های هنر و طراحی (NASAD) در 11250 راجر بیکن درایو ، سوئیت 21 ، رستون ، VA ، 20190 واقع شده است. تلفن. 703.437.0700

کمسیون دانشگاه و ارشد WASC

Academy of Art University به صورت منطقهای توسط دانشکده ارشد WASC و کمسیون دانشگاه (WSCUC) ، یکی از هفت انجمن منطقه ای است که کالج ها و مدارس دولتی و خصوصی در ایالات متحده را تأیید می کند.

WSCUC در 985 خیابان Atlantic # 100 ، Alameda ، CA ، 94501 واقع شده است. تلفن. 510.748.9001.

اعتبار WSCUC برای برنامه های آنلاین

هر دو برنامه در سطح داخلی و آنلاین در Academy of Art University توسط دانشکده ارشد WASC و کمسیون دانشگاه (WSCUC) معتبر هستند. برنامه های درجه زیر در حال حاضر بصورت آنلاین ارائه نمی شود:

 • AA ، BFA ، MA و MFA در بازیگری
 • کارشناسی ارشد در طراحی معماری پیشرفته
 • AA در ترمیم خودرو
 • BFA و MFA در طراحی کفش و لوازم جانبی
 • BFA و MFA در طراحی لباس بافتنی
 • BFA و MFA در طراحی پارچه
 • کارشناس ارشد نویسندگی و کارگردانی فیلم

بیانیه غیر تبعیض آمیز

Academy of Art University دانشجویان ، از هر نژاد ، رنگ ، سن ، مذهب و منشأ ملی یا قومی را به کلیه حقوق ، امتیازات ، برنامه ها و فعالیت هایی که عموماً در دانش آموزان در مدرسه تعبیه شده یا در دسترس است ، می پذیرد. فرهنگستان بر اساس نژاد ، رنگ ، سن ، جنس ، مذهب ، معلولیت جسمی ، گرایش جنسی یا منشأ ملی یا قومی در اجرای سیاست های آموزشی ، بورس های تحصیلی و وام و سایر برنامه های اداره شده توسط مدرسه هیچگونه تبعیضی قائل نمی شود.

مکان ها

سانفرانسیسکو

Address
79 New Montgomery Street
94105 سانفرانسیسکو, کالیفرنیا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید