Andrew College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تجربه Andrew College به طور مثبت زندگی را تغییر می دهد. به محض قدم گذاشتن در محوطه دانشگاه توجه شخصی را که شایسته آن هستید دریافت خواهید کرد و از اینکه خودتان هستید راحت خواهید بود. با افراد جالبی از اقشار مختلف آشنا خواهید شد و برای دستیابی به مواردی بیش از آنچه فکر می کنید ممکن است به چالش کشیده شوید. شما در دانشگاه رشد خواهید کرد و یاد خواهید گرفت ، جایی که اساتید شما را با نام کوچک می شناسند و علاقه جدی به موفقیت شما دارند.

فضای استقبال دانشکده به شما این امکان را می دهد که از بودن و بیان عقاید خود راحت باشید. شما فرصت های بیشتری برای کشف کامل پتانسیل خود در یک محیط حساس به نیازهای خود خواهید داشت.

Andrew College با رعایت میراث مسیحی خود ، محیطی را فراهم می کند که دانشجویان را برای ادامه تحصیل در کالج ارشد آماده می کند و آنها را قادر می سازد تا خود را به عنوان افرادی با مسئولیت و بالقوه در جامعه جهانی درک کنند. اندرو فرقه ای نیست و خدمات آن بدون توجه به نژاد ، جنسیت ، قومیت ، عقاید مذهبی یا وضعیت اقتصادی باز است.

Andrew College توسط کمیسیون انجمن کالج ها و مدارس جنوبی کالج برای اعطای مدارک و مدارک زیر معتبر است: دانشیار هنر (AA) ، دانشیار علوم (AS) ، دانشیار موسیقی (AM) ، دانشیار پرستاری (ADN) ) ، لیسانس علوم در مدیریت بازرگانی ، (BSBA) ، همچنین گواهی مدیریت ثبت سرطان و گواهی موسیقی کلیسا.

مکان ها

Cuthbert

Address
College Street,501
39840 Cuthbert, جورجیا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: