Arkansas Tech University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید به دانشگاه آرکانزاس Tech

Tech به موفقیت دانش آموزان، دسترسی و تعالی به عنوان یک جامعه مجرب پاسخگو فرصت هایی برای توسعه فکری پیشرفته و مشارکت مدنی اختصاص یافته است. فناوری ها را در بر می گیرد و به گسترش سنت های تکنولوژیک آن، الهام می گیرد و اعضای جامعه را برای رسیدن به اهداف خود در حالی که در تلاش برای بهبود آرکانزاس، ملت و جهان است، توانمند می سازد.

در سال 1909 بنا نهاده شده، دانشگاه تکنولوژی آرکانزاس غنی از تاریخ است و در حال حاضر یکی از سریعترین دانشگاه های در حال رشد در دولت است. فناوری یک دانشگاه عالی در یک مکان عالی است. برای اطلاعات سریعتر در مورد Tech، Tech-At-A-Glance را بررسی کنید یا یک تور دانشگاهی بگیرید و ما به شما ثابت میکنیم که ما ارائه آموزش جهانی، امکانات برجسته، تمرکز اولی دانش آموز و ارزش عالی.

Tech یک محوطه ای به اندازه کافی برای توجه فردی فراهم می کند، اما برای آموزش عالی با اندازه کافی بزرگ است. هنگامی که شما در نظر بگیرید که نرخ فارغ التحصیلی ما در میان کشور، منطقه و کشور یکی از بالاترین است، فناوری روشن آن فقط اندازه مناسب است.

در اینجا در Tech، ما در تلاش برای کمک به دانش آموزان ما در هر راه ممکن است. ادارات پذیرش و کمک مالی ما آماده هستند تا به شما در پیوستن به دانشگاه کمک کنند. Tech حتی یک دفتر اختصاص داده شده به دانشجویان بین المللی ما دارد.

ما می خواهیم به شما کمک کنیم تا از تجربیات کالجتان بیشترین بهره را ببرید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تکنولوژی، به راحتی می توانید به ما برای یک تور دانشگاه پرداخته، به وب سایت های آینده دانشجویان ما مراجعه کنید یا با اداره پذیرش ما تماس بگیرید.

ماموریت ما

دانشگاه تکنولوژی آرکانزاس به موفقیت دانش آموزان، دسترسی و تعالی به عنوان یک جامعه دانشگاهی پاسخگو فرصت هایی برای توسعه فکری پیشرفته و مشارکت مدنی اختصاص یافته است. فناوری ها را در بر می گیرد و به گسترش سنت های تکنولوژیک آن، الهام می گیرد و اعضای جامعه را برای رسیدن به اهداف خود در حالی که در تلاش برای بهبود آرکانزاس، ملت و جهان است، توانمند می سازد.

آرکانزاس فن آوری توسط شماره

نرخ فناوری چگونه است؟

  • نمرات متوسط ​​میانگین سالهای ابتدایی در 21 سال متوالی بالاتر از میانگین ملی و دولت قرار دارد
  • میانگین نمره ACT برای کلاس اولماه 2015، 22.05 است
  • بهترین گزینه در میان پنج دانشگاه برتر در ایالت
  • Tech بیش از 120 سازمان دانشجویی را ارائه می دهد

دانشجویان

  • پاییز 2015 سال هجدهم سال متوالی ثبت نام ثبت شده بود

دانشکده

  • بیش از 400 عضو هیئت علمی
hr-infographic01hr-infographic02hr-infographic03

مکان ها

راسلویل

Arkansas Tech University

Address
Arkansas Tech University
1507 North Boulder Avenue

72801 راسلویل, آرکانزاس, آمریکا
وب سایت
تلفن
+1 479-968-0237

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید