Assumption College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

هنر سنتی لیبرال سنت کاتولیک

در فرض، ما متعهد به بررسی رابطه بین ایمان و عقل هستیم. با شرکت در این سنت 2000 ساله، دانش آموزان امروز به نسل های دانشمندان، هنرمندان، نویسندگان و فیلسوفانی می پیوندند که در جستجوی حقیقت در میان رشته ها قرار دارند.
ما اعتقاد داریم که سنت فکری کاتولیک به ویژه برای زمان های ما مناسب و مفید است و رشد ذهن، بدن و روح را در یک محیط همهجانبه و فراگیر که همه سنت های ایمان صدایی دارند، تشویق می کنند.

سنت موفقیت

  • 98٪ دانش آموزان در چهار سال تحصیل خود را کامل می کنند
  • 94٪ از کلاس های سال 2017 برای تحصیلات اضافی، یا در شش ماه پس از فارغ التحصیلی مشغول به کار در جامعه بودند
  • 85٪ از کلاس 2017 حداقل یک دوره کارآموزی، تحقیق یا تجربه یادگیری را به پایان رسانده است

راه برای ساختن آنچه جهان نیاز دارد

با یکی از فارغ التحصیلان شگفت انگیز ما یک دهه به حرفه خود به عنوان یک قاضی دادگاه خانواده یا زیست شناس یا تعداد زیادی از حرفه های دیگر صحبت کنید و به این نتیجه خواهید رسید که چرا ما بر اساس آموزش مبتنی بر ارزش ها اصرار می ورزیم - که فارغ التحصیلان توانایی فکری و قدرت از شخصیت مورد نیاز برای مشارکت دادن سوالات بزرگ زندگی و کار به سمت یک خیر بزرگتر.

ما اعتقاد داریم که استادان اختصاص داده شده امروز و یک خط طولانی از پیشینیان خود، با توجه به فراخوان بنیانگذار ما، امانوئل دالزون که ما را به چالش کشیده است تا فراتر از آکادمیک و آموزش کل فرد باشد. شما می بینید که تمرکز بر دانش آموزان و تاکید ما بر روی زندگی به سلامتی در هر جنبه ای از آنچه ما انجام می دهیم، از طراحی سالن های جدید مسکن به برنامه های افتخار ما به ایجاد یک محوطه دانشگاه در رم.

ما همچنین بدهی بزرگی از فارغ التحصیلان، والدین، بنیادها و شرکای شرکتی که به ایجاد تعلیم و ترتیب متمایز کمک می کنند، می پردازیم. فقط با همکاری با یکدیگر، به سوی اهداف مشترک و در سراسر تفاوت های سن، فرهنگ، نظم و انضباط و ایمان، ما واقعا می تواند راه را روشن کند.

ارزش های کاتولیک و آکادمی های قوی

Assumption College ، یک مؤسسه کاتولیک که توسط آگوستینایان فرماندهی حمایت می شود و ریشه در سنت فکری کاتولیک دارد، تلاش می کند تا فارغ التحصیلان شناخته شده برای اطلاعات انتقادی، شهروندی متفکرانه و خدمات شهوت انگیز را تشکیل دهند. ما این اهداف بلندپروازانه را از طریق یک برنامه آموزشی مبتنی بر هنرهای لیبرال دنبال می کنیم و به حوزه مطالعات حرفه ای گسترش می دهیم. ما با ترویج کاتولیک ها از هماهنگی ایمان و عقل تقویت شده ایم، ما با پیگیری حقیقت، هدف ذهن و قلب دانش آموزان را تبدیل می کنیم. فرض بر نفع تنوع و اكوكوميكن همه كساني كه اهداف خود را به اشتراك گذاشته اند

پیام رئیس جمهور

انتخاب کالج ممکن است مهمترین تصمیم شما باشد که تا به حال در نظر داشته باشید. شما ممکن است قبلا از تعدادی از موسسات دیگر، و همچنین ایده ها و توصیه های خانواده و دوستان دریافت کنید.

دلایل زیادی وجود دارد که دانشجویان انگیزه ای را انتخاب می کنند که به Assumption مراجعه کنند. همانطور که شما وب سایت خود را کشف می کنید، اطلاعات فراوانی در رابطه با برنامه های عالی ما و جامعه نزدیک ما پیدا خواهید کرد. در حال حاضر، من می خواهم به سه دلیل که اغلب در هنگام توصیف فرضیه دانشجویان آینده نگر و خانواده هایشان ذکر می کنم، به سه دسته تقسیم می شود.

بالا کالج هنر لیبرال با برنامه های تجاری و حرفه ای قوی.

دانش آموزان ما در معرض مجموعه ای از رشته هایی هستند که ذهن خود را گسترش می دهند و مهارت های تفکر انتقادی خود را ارتقا می دهند، زیرا آنها ایده های جدید، روش های جدید نگاه کردن به جهان و روش های جدید پرسش را در نظر می گیرند. اعضای هیات علمی یک محیط تحریک کننده تحصیلی ایجاد می کنند که دانشجویان را به چالش می کشد تا از طریق ارزش ها و زندگی خود به پتانسیل کامل خود برسند. در همان زمان، دانش آموزان مهارت در Assumption تحصیل می کنند و همچنین آنها را برای شغل های موفق و با ارزش آماده می کند.

سنت فکری کاتولیک، در میان کالج ها منحصر به فرد است.

در سنت آزیمونی گرا، ما رشد فکری، اجتماعی و شخصی را تشویق می کنیم. ما مذهب و ایمان را به طور جدی به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از تجربه انسانی می گیریم. ما سوالاتی را که به عمیق ترین خواسته های قلب انسان می رسیم و نقش ایمان و عقل را در جستجوی حقیقت می شناسیم، بررسی می کنیم. دانشجویان ما با ایده هایی مواجه هستند که به شکل گیری چشم انداز مسیحی در جهان کمک کرده اند، که نشانگر نوع آموزش و پرورش است که توسط پدرش ارائه شده است. امانوئل دالزون، بنیان گذار اصولگرایان. هر دین ایمانی دانشجویان، ما معتقدیم که تجربه عصر فراهم می کند فرصت های رشد معنوی شخصی و توسعه مجموعه ای از ارزش ها است که دانش آموزان را تشویق به استفاده از دانش خود را در خدمت به دیگران است. این فضایی است که به لحاظ فکری چالش برانگیز است، شخصا پاداش و روحانی را تحقق می بخشد.

جایی که مردم به دنبال یکدیگر هستند.

وقتی Assumption را انتخاب می کنید، می توانید در مورد توجه شخصی از نوع، افراد دوستانه در سراسر جامعه حساب کنید. هیات علمی، مدیران، کارکنان، مذاهب و دانش آموزان همگی با هم کار می کنند تا اطمینان حاصل شود که همه در اینجا ارزش و حمایت می شوند. فرضیه به اندازه کافی کوچک است، به طوری که مردم دانش آموزان را به عنوان افراد شناخته و به اندازه کافی برای دانش آموزان برای یافتن فرصت های گوناگون. تجارب در داخل و خارج از کلاس، کمک می کند تا «قطب نما شخصی» دانش آموز را تشویق کند و رشد فکری، اجتماعی و شخصی را تشویق کند.

اگر این ویژگی ها نشان دهنده آنچه شما دنبال آن هستید، من شما را تشویق می کنم تا سایت ما را بیشتر بررسی کنید و بیشتر در مورد ما اطلاعات کسب کنید. من همچنین امیدوارم که در محوطه زیبای دانشگاه فرض کنید و به دیدار برخی از افرادی که جامعه ما را بسیار خاص می سازند، در نظر بگیرید. متشکرم از علاقه شما به Assumption.

با احترام گرم

Francesco C. Cesareo، Ph.D.
رئيس جمهور

مکان ها

وورسستر

Address
Salisbury Street,500
01609 وورسستر, ماساچوست, آمریکا