Assumption University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

هنر سنتی لیبرال سنت کاتولیک

در فرض، ما متعهد به بررسی رابطه بین ایمان و عقل هستیم. با شرکت در این سنت 2000 ساله، دانش آموزان امروز به نسل های دانشمندان، هنرمندان، نویسندگان و فیلسوفانی می پیوندند که در جستجوی حقیقت در میان رشته ها قرار دارند.

ما معتقدیم که سنت روشنفکری کاتولیک برای دوران ما به ویژه مرتبط و مفید است و رشد ذهن ، بدن و روح را در یک فضای فراگیر و باز که همه سنتهای ایمان دارای صدایی هستند تشویق می کند.

سنت موفقیت

  • 98٪ دانش آموزان در چهار سال تحصیل خود را کامل می کنند
  • 94٪ از کلاس های سال 2017 برای تحصیلات اضافی، یا در شش ماه پس از فارغ التحصیلی مشغول به کار در جامعه بودند
  • 85٪ از کلاس 2017 حداقل یک دوره کارآموزی، تحقیق یا تجربه یادگیری را به پایان رسانده است

راه برای ساختن آنچه جهان نیاز دارد

با یکی از فارغ التحصیلان شگفت انگیز ما یک دهه به حرفه خود به عنوان یک قاضی دادگاه خانواده یا زیست شناس یا تعداد زیادی از حرفه های دیگر صحبت کنید و به این نتیجه خواهید رسید که چرا ما بر اساس آموزش مبتنی بر ارزش ها اصرار می ورزیم - که فارغ التحصیلان توانایی فکری و قدرت از شخصیت مورد نیاز برای مشارکت دادن سوالات بزرگ زندگی و کار به سمت یک خیر بزرگتر.

ما اعتقاد داریم که استادان اختصاص داده شده امروز و یک خط طولانی از پیشینیان خود، با توجه به فراخوان بنیانگذار ما، امانوئل دالزون که ما را به چالش کشیده است تا فراتر از آکادمیک و آموزش کل فرد باشد. شما می بینید که تمرکز بر دانش آموزان و تاکید ما بر روی زندگی به سلامتی در هر جنبه ای از آنچه ما انجام می دهیم، از طراحی سالن های جدید مسکن به برنامه های افتخار ما به ایجاد یک محوطه دانشگاه در رم.

ما همچنین بدهی بزرگی از فارغ التحصیلان، والدین، بنیادها و شرکای شرکتی که به ایجاد تعلیم و ترتیب متمایز کمک می کنند، می پردازیم. فقط با همکاری با یکدیگر، به سوی اهداف مشترک و در سراسر تفاوت های سن، فرهنگ، نظم و انضباط و ایمان، ما واقعا می تواند راه را روشن کند.

ارزش های کاتولیک و آکادمی های قوی

Assumption University ، یک مؤسسه کاتولیک با حمایت مالی آگوستین ها از فرض و ریشه در سنت روشنفکرانه کاتولیک ، در تلاش است تا فارغ التحصیلان شناخته شده برای هوش انتقادی ، شهروندی متفکر و خدمات دلسوزانه باشد. ما این اهداف بلندپروازانه را از طریق برنامه درسی مستقر در هنرهای لیبرال و گسترش آن به حوزه مطالعات حرفه ای دنبال می کنیم. ما با تأیید کاتولیک بر هماهنگی ایمان و عقل ، هدف ما از طریق جستجوی حقیقت ، ذهن و قلب دانش آموزان را دگرگون خواهیم کرد. فرض از تنوع طلبی استقبال می کند و از همه کسانی که اهداف خود را به اشتراک می گذارند استقبال می کند.

پیام رئیس جمهور

انتخاب دانشگاه ممکن است مهمترین تصمیمی باشد که تاکنون در نظر گرفته اید. ممکن است قبلاً مطالبی را از تعدادی از موسسات دیگر دریافت کرده باشید ، همچنین ایده ها و توصیه هایی را از خانواده و دوستان دریافت کرده اید.

دلایل زیادی وجود دارد که دانشجویان انگیزه ای را انتخاب می کنند که به Assumption مراجعه کنند. همانطور که شما وب سایت خود را کشف می کنید، اطلاعات فراوانی در رابطه با برنامه های عالی ما و جامعه نزدیک ما پیدا خواهید کرد. در حال حاضر، من می خواهم به سه دلیل که اغلب در هنگام توصیف فرضیه دانشجویان آینده نگر و خانواده هایشان ذکر می کنم، به سه دسته تقسیم می شود.

دانشگاه برتر هنرهای لیبرال با برنامه های قوی تجاری و حرفه ای.

دانش آموزان ما در معرض مجموعه ای از رشته هایی هستند که ذهن خود را گسترش می دهند و مهارت های تفکر انتقادی خود را ارتقا می دهند، زیرا آنها ایده های جدید، روش های جدید نگاه کردن به جهان و روش های جدید پرسش را در نظر می گیرند. اعضای هیات علمی یک محیط تحریک کننده تحصیلی ایجاد می کنند که دانشجویان را به چالش می کشد تا از طریق ارزش ها و زندگی خود به پتانسیل کامل خود برسند. در همان زمان، دانش آموزان مهارت در Assumption تحصیل می کنند و همچنین آنها را برای شغل های موفق و با ارزش آماده می کند.

سنت روشنفکر کاتولیک ، بین دانشگاهها بی نظیر است.

در سنت فرضیه ، ما رشد فکری ، اجتماعی و شخصی را تشویق می کنیم. ما دین و ایمان را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از تجربه بشری جدی می گیریم. ما سؤالاتی را کشف می کنیم که به عمیق ترین خواسته های قلب انسان می رسند و نقش ایمان و عقل را در جستجوی حقیقت می شناسند. دانش آموزان ما با ایده هایی روبرو می شوند که به شکل گیری چشم انداز مسیحیان در جهان کمک کرده اند که نشان دهنده نوع آموزش تصور شده توسط Fr. امانوئل دی آلزون ، بنیانگذار فرضیات. هرچه ایمان دانش آموز باشد ، معتقدیم که تجربه فرض فرصتی را برای رشد معنوی شخصی و توسعه مجموعه ای از ارزش ها فراهم می کند که دانشجویان را به استفاده از دانش خود در خدمت به دیگران ترغیب می کند. این جو فضایی است که از نظر فکری چالش برانگیز است ، شخصاً پاداش می گیرد و از نظر روحی نیز تحقق می یابد.

جایی که مردم به دنبال یکدیگر هستند.

هنگامی که فرض را انتخاب می کنید ، می توانید توجه شخصی را از افراد مهربان و دوستانه در کل جامعه داشته باشید. دانشکده ها ، مدیران ، کارمندان ، متدینین و دانشجویان همه با هم کار می کنند تا اطمینان حاصل کنند که از همه در اینجا ارزش و حمایت می شود. فرض به اندازه کافی کوچک است به طوری که مردم دانش آموزان را فردی می شناسند و به اندازه کافی بزرگ هستند که دانش آموزان فرصت های متنوعی را پیدا کنند. تجربه در داخل و خارج از کلاس به شکل دادن به "قطب نما شخصی" دانش آموز کمک کرده و رشد فکری ، اجتماعی و شخصی را ترغیب می کند.

اگر این ویژگی ها نشان دهنده آنچه شما دنبال آن هستید، من شما را تشویق می کنم تا سایت ما را بیشتر بررسی کنید و بیشتر در مورد ما اطلاعات کسب کنید. من همچنین امیدوارم که در محوطه زیبای دانشگاه فرض کنید و به دیدار برخی از افرادی که جامعه ما را بسیار خاص می سازند، در نظر بگیرید. متشکرم از علاقه شما به Assumption.

با احترام گرم

Francesco C. Cesareo، Ph.D.
رئيس جمهور

مکان ها

وورسستر

Address
Salisbury Street,500
01609 وورسستر, ماساچوست, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید