Bastyr University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

از زمان آغاز آن در سال 1978، دانشگاه Bastyr یکی از پیشگامان در طب طبیعی مبتنی بر علم است. بنیانگذاران لس گریفیث، ND؛ ویلیام میچل، جونیور، ND؛ و جوزف ای Pizzorno، جونیور، ND؛ همراه با شیلا کوین، مدرسه پس معلم محبوب خود را به نام و اشاره کرد سیاتل پزشک درمان طبیعی دکتر جان Bastyr. تنها با 200 $ در هزینه های راه اندازی در طول آغاز فروتن خود، از بنیانگذاران یک چشم انداز برای یک مدرسه بهداشتی طبیعی معتبر که در حال حاضر به عنوان پیشرو هنر بهداشت و علوم دانشگاهی در جهان به رسمیت شناخته شده ایجاد شده است.

بازنشسته دکتر رییس و مؤسس Pizzorno دانشگاه از طریق برخی از رشد قابل توجهی در طول 22 سال خدمت دیدم، از جمله حرکت به جریان دانشگاه 51 هکتاری در کنمور، واشنگتن، به جای بدن دانش آموز در حال رشد. (در خط تاریخ را مشاهده کنید.) اگر چه مدرسه آغاز شده به عنوان یک کالج طب، دانشگاه Bastyr حال حاضر ارائه می بیش از 20 برنامه درجه و گواهی. ساخت و ساز در بنیاد مبتنی بر علم آن، دانشگاه دریافت کننده تعدادی از کمک های مالی پژوهش چند میلیون دلاری از موسسه ملی بهداشت بوده است.

در سپتامبر 2012، دانشگاه دوباره باز و گسترده، باز کردن دانشگاه Bastyr کالیفرنیا در سن دیگو، استقبال بیش از 50 دانش آموزان به دکتر مراسم تحلیف خود از کلاس درمان طبیعی پزشکی. اولین و تنها معتبر مدرسه کالیفرنیا طب نیز ارائه می دهد کارشناسی ارشد در تغذیه برای سلامتی و قصد دارد به اضافه کردن برنامه های بهداشت طبیعی تر در آینده است.

چشم انداز ما

به عنوان مرکز دانشگاهی پیشرو در جهان برای پیشبرد و یکپارچه سازی دانش در هنر سلامت طبیعی و علوم، دانشگاه Bastyr سلامت و رفاه جامعه بشری تبدیل شده است.

ماموریت ما

ما رهبران آینده در هنر سلامت طبیعی و علوم آموزش. احترام به قدرت شفا از طبیعت و اذعان دارند که بدن، ذهن و روح و روان ذاتا جدا نشدنی هستند، ما یک رویکرد یکپارچه برای آموزش، پژوهش و خدمات بالینی مدل.

تم اصلی

پیشرفت تحصیلی پژوهش در هنر بهداشت و درمان و علوم آموزش بالینی و بهداشت جامعه ادغام میان رشته ای

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید کارشناسی » بازدید کنید Health کارشناسی ارشد(MSc) » بازدید کنید Health M.D. » بازدید کنید Health کارشناسی ارشد » بازدید کنید Health کارشناسی »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

BSC در زیست شناسی یکپارچه انسان

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Kenmore San Diego + {تعداد} بیشتر

کارشناسی علوم با عمده در مجتمع زیست شناسی انسانی به عنوان آماده سازی بسیار عالی برای یک کار به عنوان یک پزشک سلامت 21 قرن یا محقق زیست پزشکی است. [+]

کارشناسی علوم با عمده در زیست شناسی انسانی مجتمع خدمت آماده سازی به عنوان بسیار عالی برای یک کار به عنوان یک پزشک سلامت 21 قرن یا محقق پزشکی. این مدرک کارشناسی کاملا معتبر مجهز به دانش آموزان با شایستگی های لازم برای دنبال کردن طیف وسیعی از مدارک حرفه ای (دکتر درمان طبیعی، دکتر پزشکی، دندانپزشک، داروساز)، درجه بهداشتی (دستیار پزشک، پرستار، درمانگر های فیزیکی) و یا تحصیلات تکمیلی در علوم زیستی.... [-]


کارشناسی(BSc)

BSC در روانشناسی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Kenmore San Diego + {تعداد} بیشتر

برنامه های مدرک روانشناسی دانشگاه Bastyr ارائه یک بنیاد علمی شرکت و درک جامع از ذهن و بدن برای آماده سازی دانشجویان برای مشاغل معنی دار در تنوع از زمینه های. [+]

برنامه های مدرک روانشناسی دانشگاه Bastyr ارائه یک بنیاد علمی شرکت و درک جامع از ذهن و بدن برای آماده سازی دانشجویان برای مشاغل معنی دار در تنوع از زمینه های.

لیسانس در رشته علوم با عمده در روانشناسی سلامت ارائه می دهد دانش آموزان انتخاب سه آهنگ. این سیستم اجازه می دهد تا مسیر دانش آموزان تمرکز خود را از مطالعه مستقیم، خیاطی تجربه در مقطع کارشناسی خود را به دیدار از منافع خود.

روانشناسی سلامت - مجتمع سلامتی آهنگ - 2 سال روانشناسی سلامت - پیش پزشکی آهنگ - 2 سال روانشناسی سلامت - دفاع آهنگ های اجتماعی - 2 سال مزایای استفاده از برنامه های روانشناسی سلامت در Bastyr مطالعه گسترده و دقیق در زمینه های هسته روانشناسی اکتشاف قابل توجهی از برش، لبه و مناطق در حال ظهور روانشناسی و سلامت، مانند روانشناسی و معنویت، همکاری میان رشته ای و ecopsychology برنامه درسی نوآورانه با تمرکز منحصر به فرد در روانشناسی جامع و متقابل آن با سلامت جسمی و معنویت کلاس های کوچک با اعضای هیئت علمی بسیار با تجربه که متعهد و به دانش آموزان در دسترس هستند جامعه دانشگاهی پر جنب و جوش از زبان آموزان همفکر و اعضای هیئت علمی فرصت های به انتخابی در مناطق دیگر از سلامت طبیعی، مانند تغذیه و گیاهی علوم فرصت برای تکمیل پایان نامه ارشد (دوره های کارشناسی) [-]