توضیحات رسمی را مطالعه کنید

از زمان آغاز آن در سال 1978، دانشگاه Bastyr یکی از پیشگامان در طب طبیعی مبتنی بر علم است. بنیانگذاران لس گریفیث، ND؛ ویلیام میچل، جونیور، ND؛ و جوزف ای Pizzorno، جونیور، ND؛ همراه با شیلا کوین، مدرسه پس معلم محبوب خود را به نام و اشاره کرد سیاتل پزشک درمان طبیعی دکتر جان Bastyr. تنها با 200 $ در هزینه های راه اندازی در طول آغاز فروتن خود، از بنیانگذاران یک چشم انداز برای یک مدرسه بهداشتی طبیعی معتبر که در حال حاضر به عنوان پیشرو هنر بهداشت و علوم دانشگاهی در جهان به رسمیت شناخته شده ایجاد شده است.

بازنشسته دکتر رییس و مؤسس Pizzorno دانشگاه از طریق برخی از رشد قابل توجهی در طول 22 سال خدمت دیدم، از جمله حرکت به جریان دانشگاه 51 هکتاری در کنمور، واشنگتن، به جای بدن دانش آموز در حال رشد. (در خط تاریخ را مشاهده کنید.) اگر چه مدرسه آغاز شده به عنوان یک کالج طب، دانشگاه Bastyr حال حاضر ارائه می بیش از 20 برنامه درجه و گواهی. ساخت و ساز در بنیاد مبتنی بر علم آن، دانشگاه دریافت کننده تعدادی از کمک های مالی پژوهش چند میلیون دلاری از موسسه ملی بهداشت بوده است.

در سپتامبر 2012، دانشگاه دوباره باز و گسترده، باز کردن دانشگاه Bastyr کالیفرنیا در سن دیگو، استقبال بیش از 50 دانش آموزان به دکتر مراسم تحلیف خود از کلاس درمان طبیعی پزشکی. اولین و تنها معتبر مدرسه کالیفرنیا طب نیز ارائه می دهد کارشناسی ارشد در تغذیه برای سلامتی و قصد دارد به اضافه کردن برنامه های بهداشت طبیعی تر در آینده است.

چشم انداز ما

به عنوان مرکز دانشگاهی پیشرو در جهان برای پیشبرد و یکپارچه سازی دانش در هنر سلامت طبیعی و علوم، دانشگاه Bastyr سلامت و رفاه جامعه بشری تبدیل شده است.

ماموریت ما

ما رهبران آینده در هنر سلامت طبیعی و علوم آموزش. احترام به قدرت شفا از طبیعت و اذعان دارند که بدن، ذهن و روح و روان ذاتا جدا نشدنی هستند، ما یک رویکرد یکپارچه برای آموزش، پژوهش و خدمات بالینی مدل.

تم اصلی

پیشرفت تحصیلی پژوهش در هنر بهداشت و درمان و علوم آموزش بالینی و بهداشت جامعه ادغام میان رشته ای

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Bastyr University

کارشناسی علوم با عمده در مجتمع زیست شناسی انسانی به عنوان آماده سازی بسیار عالی برای یک کار به عنوان یک پزشک سلامت 21 قرن یا محقق زیست پزشکی است. ... [+]

کارشناسی علوم با عمده در زیست شناسی انسانی مجتمع خدمت آماده سازی به عنوان بسیار عالی برای یک کار به عنوان یک پزشک سلامت 21 قرن یا محقق پزشکی. این مدرک کارشناسی کاملا معتبر مجهز به دانش آموزان با شایستگی های لازم برای دنبال کردن طیف وسیعی از مدارک حرفه ای (دکتر درمان طبیعی، دکتر پزشکی، دندانپزشک، داروساز)، درجه بهداشتی (دستیار پزشک، پرستار، درمانگر های فیزیکی) و یا تحصیلات تکمیلی در علوم زیستی.... [-]

آمریکا کنمر سن دیگو
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی(BSc)

Bastyr University

برنامه های مدرک روانشناسی دانشگاه Bastyr ارائه یک بنیاد علمی شرکت و درک جامع از ذهن و بدن برای آماده سازی دانشجویان برای مشاغل معنی دار در تنوع از زمینه های. ... [+]

برنامه های مدرک روانشناسی دانشگاه Bastyr ارائه یک بنیاد علمی شرکت و درک جامع از ذهن و بدن برای آماده سازی دانشجویان برای مشاغل معنی دار در تنوع از زمینه های.

لیسانس در رشته علوم با عمده در روانشناسی سلامت ارائه می دهد دانش آموزان انتخاب سه آهنگ. این سیستم اجازه می دهد تا مسیر دانش آموزان تمرکز خود را از مطالعه مستقیم، خیاطی تجربه در مقطع کارشناسی خود را به دیدار از منافع خود.

روانشن... [-]
آمریکا کنمر سن دیگو
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی