Bluffton University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در Bluffton، شما می توانید از مقطع کارشناسی استثنایی، فارغ التحصیل و ادامه و برنامه های آموزش حرفه ای تضمین شده است.

مندرج در چهار مقدار پایدار ما کشف، جامعه، احترام و خدمات، شما یک آموزش ساختن شخصیت را که کمک می کند تا به شما در دستیابی به اهداف شخصی و حرفه ای خود را برای استفاده در بازار جهانی پیدا کنید. ریشه در ارزش های منونیت از صلح و خدمات، سنت ایمان Bluffton به عنوان یک چارچوب مفید برای اکتشاف و توسعه ایمان شخصی خود را عمل می کند. به عبارت دیگر، در Bluffton شما ارزشهای مسیحی برای یک جامعه جهانی توسعه.

صفحه اصلی به بدن دانش آموز چند وجهی بیش از 1100، Bluffton بر 65 هکتار از با شکوه، به دلایل پوشیده شده از درخت است که خط در بانک ها از کوچک رایلی نهر در روستای Bluffton، اوهایو واقع شده است. شما به سرعت خواهید که شما توسعه روابط با همسالان و استادان اختصاص داده شده احساس بخشی از جامعه دانشگاهی ما است.

به عنوان یک دانشجوی مقطع کارشناسی، زندگی دانشجویی فعال ما را آسان می کند برای پیدا کردن دوستان جدید در نزدیک گره، فضای خانه خود را دور از خانه استقبال.

برنامه های علمی

روش Bluffton به یادگیری در برنامه های دانشگاهی خود را ادغام معنی دار، تعاملات شخصی با مطالعه کتاب درسی، سخنرانی ها، فعالیت های دانشکده، فرصت های خدمات و گزینه های میان فرهنگی است که شما را در سراسر ایالات متحده و جهان را.

پیشرفت شغلی

برنامه های تحصیلات تکمیلی و آموزش مداوم ما آن را ممکن است برای تکمیل تحصیلات دانشگاهی خود را در حالی که توازن میان کار، خانواده، کلیسا و تعهدات دیگر. کلاس های کارشناسی ارشد و آموزش مداوم به راحتی در Bluffton، Archbold و Piqua، اوهایو ارائه شده است.

تفاوت Bluffton

Bluffton با منونیت کلیسای-USA وابسته، با این حال اکثریت دانشجویان Bluffton ها منونیت نیست. این باعث بوجود آمدن یک فضای که در آن همه دانش آموزان دعوت به کشف و به خود باور خود را دارند.

تاریخ ما

واقع در بانک ها از کوچک رایلی نهر در Bluffton، یک شهر کوچک در شمال غرب اوهایو، دانشگاه Bluffton در سال 1899 به عنوان کالج منونیت مرکزی تاسیس شد. به عنوان سنگ بنای اولین ساختمان مدرسه گذاشته شد، نوح C. Hirschy، برای اولین بار از رئيس جمهور Bluffton است، به این نتیجه رسیدند سخنان خود با یک ایده است که به عنوان دوام به عنوان ساختار خود را ثابت کرد: "اجازه بدهید ما انتظار کارهای بزرگ" ما، و ما همچنان به انجام این کار.

در حالی که Bluffton با منونیت کلیسای USA وابسته، دانشجویان، استادان، کارکنان و فارغ التحصیلان لزوما منونیت نیست. المر Neufeld، رئيس جمهور هفتم دانشگاه مشاهده "Bluffton باید به عنوان نوعی کمتر از منونیت برای تنوع آن، بلکه بیشتر از منونیت، با یک مسیحی شاهد قوی تر کلیسا صلح در حال رشد از این تجربه دیده نمی شود." امروز، Bluffton همچنان به به عبور ارزش های اصلی خود متعهد می شود - کشف، جامعه، احترام و خدمات - به هر نسل جدیدی از دانش آموزان است.

ماموریت ما

"شکل از سنت کلیسا صلح تاریخی و پرورانده شده توسط میل به برتری در تمام مراحل برنامه آن، دانشگاه Bluffton به دنبال آماده سازی دانش آموزان با پیشینه های برای زندگی و همچنین حرفه شهروندی مسئول، برای خدمت به همه مردم و در نهایت برای استفاده از قلمرو جهانی خدا. "

FAITH منونیت

Mennonites باور دارند، با برادران و خواهران مسیحی خود، در تصدیق بزرگ از ایمان: خدا تبدیل شدن به انسان، ربوبیت مسیح، قدرت از انجیل، کار روح القدس و اقتدار از متون مقدس.

در میراث منونیت، این باورها به تاکیدات رهبری متمایز. ایمان داوطلبانه است؛ مسیحیان به یک زندگی از عشق، آشتی و صلح به نام. بی عدالتی است که با غلبه بر خوب شود. شادی بیش از رفاه مادی است. اقتدار اخلاقی بیشتر از قدرت سیاسی است. زندگی این است که به سادگی زندگی می کردند. همه از طبیعت هدیه ای از خدا با حس قدردانی و سرپرستی گرامی است. و دوست داشتنی، خدمات قربانی بالاترین بیان وفاداری به مسیح است.

مکان ها

بلوفون

Address
1 University Drive,
45817-2104 بلوفون, اوهایو, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: