Brookline College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در کالج بروکلین، ما با افتخار میراث ما هستند. برای بیش از 30 سال، ما نه تنها به رفع نیازهای آموزشی دانش آموزان ما، اما ما شده ایم کمک برای تغییر زندگی خود. و ما متعهد به ادامه آن سنت است.

این تعهد شامل برنامه های ارائه در زمینه های شغلی حیاتی؛ ارائه انعطاف پذیری برای دیدار شیوه زندگی پر مشغله امروز؛ حفظ اساتیدی مجرب اختصاص داده شده به ارائه بیش از فقط یک آموزش با کیفیت. و پرورش کارکنان واجد شرایط است که به ارائه خدمات و پشتیبانی از آغاز تا پایان اختصاص یافته است.

ماموریت کالج بروکلین یک موسسه معتبر مستقل اختصاص داده شده به رفع نیازهای آموزشی یک جامعه چند فرهنگی در حال توسعه است. نهاد به آماده سازی دانش آموزان آکادمیک و حرفه ای متعهد به پاسخگویی به نیازهای همواره در حال تغییر اشتغال کسب و کار, صنعت, سازمان خدمات عمومی، و سازمان های حمایت های پزشکی عملکرد در یک جامعه فن آوری بسیار پیشرفته و گسترش است.

اهداف

به ارائه جامع، متمرکز، برنامه های آموزشی کیفی، که دانش آموز از طریق توسعه صلاحیت های مورد نیاز برای دیدار با الزامات اشتغال در یک محیط بسیار فن آوری را هدایت خواهد کرد. به ارائه خدمات است که به یک بدن دانش آموز متنوع در تعقیب آنها از تحصیلات دانشگاهی را بر روی انواع سطوح حمایت و از بین بردن موانع به اتمام اهداف آموزشی خود. به ارائه روش های نوآورانه و روش در یک محیط آموزشی غیر سنتی با تاکید بر تعدد مهارت. به رسمیت شناختن و ادغام یادگیری مادام العمر و تجارب علمی به عنوان آنها را به برنامه هر دانش آموز از مطالعه اعمال می شود. به دانش آموزان با دسترسی به اعضای هیات علمی دارد که صلاحیت و تجربه عملی دانشگاهی را به رهبری ارزشمند لازم برای آماده سازی دانش آموزان برای ادغام موفق به محل کار را فراهم کند. به ارائه آموزان با مهارت های علمی، شناختی و حرفه ای لازم برای پیشرفت شغلی. برای ارائه تمام دانش آموزان با یک دست بر دانش از روش های فناوری اطلاعات و برنامه های کاربردی کار می کند.

محل کالج بروکلین کالج بروکلین است دانشگاه واقع در Phoenix، تمپه، توسان، و آلبوکرک برای راحتی شما. و فراموش نکنید که شما همچنین می توانید برخی از برنامه را آنلاین. همه دانشگاه ها آسان برای رسیدن به و به راحتی در نزدیکی مسکن، مغازه ها، رستوران ها و مناطق تفریحی واقع شده است. پردیس آنلاین است که به خصوص آسان برای رسیدن به - همه شما نیاز به یک کامپیوتر با دسترسی به اینترنت است. همه دانشگاه ارائه یک تجربه در دنیای واقعی با دست در یادگیری در ارتباط با ترم که می تواند شما را از یادگیری به درآمد در زمان کمتر از شما ممکن است فکر می کنم. انتخاب کنید یک دانشگاه که در زیر برای شما مناسب است.

ققنوس، AZ پردیس تمپه، AZ پردیس توسان، AZ پردیس آلبوکرک، NM پردیس CAMPUS ONLINE

تمام برنامه های آنلاین و به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می باشد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) - KarshenasiTahsilat » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) - OnlineStudies » بازدید کنید کارشناسی » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) - HealthcareStudies » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » بازدید کنید کاردانی علوم - HealthcareStudies » بازدید کنید Diplomas » بازدید کنید کاردانی علوم - AcademicDoreh »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BSc)

کارشناسی - درجه عدالت کیفری

Online Campus تمام وقت 120  September 2018 آمریکا Phoenix Tucson Albuquerque + {تعداد} بیشتر

درجه کارشناسی در برنامه عدالت کیفری دانش آموزان فراهم می کند با درک گسترده ای از نظام عدالت کیفری، کمک خواهد کرد آنها را به آدرس طیف وسیعی از مسائل در حوزه دولت عدالت است. [+]

این برنامه در آلبوکرک، NM ارائه شده؛ توسان، AZ؛ و آنلاین.

برنامه عدالت کیفری - به بروکلین کالج لیسانس علوم خوش آمدید. تبریک تصمیم خود را برای خدمت به جامعه خود را با وارد کردن این زمینه هیجان انگیز! در بروکلین، ما درک می کنیم که یک پایه محکم از شیوه های عدالت کیفری و فرایند را می توان تفاوت بین یک شغل و حرفه خود را. علاوه بر این، ما به اهمیت آموزش و پرورش در مطالعات به طور کلی را تشخیص دهد. بنابراین، ما برنامه های ما به ترکیب هر دو اصول اولیه آموزش علوم انسانی با عناصر حیاتی یک درجه در اجرای قانون توسعه داده اند.... [-]