Bunker Hill Community College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Bunker Hill Community College ( BHCC ) ، واقع در بوستون ، ماساچوست ، بزرگترین کالج جامعه در ماساچوست است که سالانه بیش از 19000 دانشجو در آن ثبت نام می کنند. BHCC ، در سال 1973 تاسیس شد ، توسط انجمن مدارس و کالج های BHCC انگلستان (NEASC) کاملاً معتبر شناخته شده است.

با دو پردیس اصلی در چارلستاون و چلسی ، علاوه بر سه پردیس ماهواره ای و چندین مرکز آموزشی در سراسر منطقه بزرگ بوستون ، BHCC طیف گسترده ای از گزینه های یادگیری را متناسب با نیازهای متنوع دانشجویی ما ارائه می دهد. دانش آموزان می توانند دوره های روز ، بعد از ظهر ، عصر ، اواخر عصر ، آخر هفته ، وب و آموزش از راه دور را متناسب با برنامه شلوغ خود انتخاب کنند.

BHCC افتخار دارد که ارزان ترین کالج جامعه در ماساچوست است. ما بیش از 100 برنامه دانشگاهی ، از جمله برنامه های کاردانی ، برنامه های گواهی و برنامه هایی را ارائه می دهیم که به دانشجویان اجازه می دهد دو سال اول دوره لیسانس خود را قبل از انتقال به دانشگاه چهار ساله به پایان برسانند. اساتید و مشاوران اختصاصی ، دلسوز ما در اینجا هستند تا به دانشجویان در رسیدن به اهداف شخصی ، تحصیلی و شغلی خود کمک کنند.

مکان ها

بوستون

Address
Rutherford Avenue,250
02129 بوستون, ماساچوست, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: