Cabrini University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Cabrini University که در سال 1957 تأسیس شد، یک موسسه کاتولیک مسکونی در پنسیلوانیا است که از دانشجویان همه ادیان، فرهنگ ها و زمینه ها استقبال می کند.

دوره های کارشناسی و فارغ التحصیلی ما به دانش آموزان کمک می کند تا آنها را کشف کند که چه کسانی هستند و چه در زندگی، در زندگی حرفه ای و در جامعه می توانند انجام دهند. دانش آموزان ما توانایی زندگی بهتر برای خود و دیگران را از لحظه ای که در محوطه دانشگاه گام می برند، بهبود می بخشد.

جامعه ما با استقرار و ایمن، یک قطار سوار کوتاه از فیلادلفیا است و نزدیک به خرید و ناهار خوری در سطح جهانی است.

ما تنها دو ساعت از شهر نیویورک و دو ساعت و نیم از واشنگتن دی سی می گذاریم، و دانشگاه ما یک نقطه شروع عالی برای کاوش ساحل شرقی است.

  • 2150 دانشجو (37٪ مرد و 63٪ زن)
  • 33٪ تنوع دانشجویی
  • 1،300 دانشجوی کارشناسی
  • 850 فارغ التحصیل

Cabrini University در یک جامعه ایمن واقع شده است و یک قطار کوچک از فیلادلفیا می گذرد. ما چندین دقیقه از King of Prussia Mall بزرگترین مجتمع خرید در ساحل شرقی و کمتر از 3 ساعت از نیویورک و واشنگتن دی سی

متوسط کمک هزینه تحصیلی دانشگاهی و تحصیلی 23،000 دالر است. هزینه کلی تخمین زده شده ما 46،000 دالر است. Cabrini به عنوان یک دانشگاه عالی رتبه و بهترین ارزش برای دانش آموزان با بیش از 35 رشته تحصیلی است.

نسبت دانشجویان 16 تا 1

متوسط اندازه کلاس 16

92٪ از اعضای هیئت علمی تمام وقت دارای مدرک دکتری یا مدرک ترم هستند.

92٪ از فارغ التحصیلان کابریین در مدرسه فارغ التحصیلی مشغول به کار هستند و یا در طول 10 ماه پس از فارغ التحصیلی یک سال از خدمات خود را سپری می کنند.

مکان ها

رادور

Address
610 King of Prussia Road
19087 رادور, پنسیلوانیا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید