Central Methodist University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چالش ذهن شما - تحرکات شما - پیدا کردن محل خود - ساختن موفقیت شما


به دنبال بیشتر از تجربه کالج خود - و از خودتان؟ بیا در CMU پیشرفت کنید توانایی های یک جامعه مراقبتی، که توسط هر فرصتی قابل تصور محاصره می شود، نقاط قوت خود را کشف می کند. صدای شما را می بینید شما به بهترین وجه به عنوان یک محقق، به عنوان یک رهبر، به عنوان یک سازنده تفاوت در جهان، به دست خواهید آورد./>


دانشگاهیان
CMU بیش از 40 برنامه تحصیلی را ارائه می دهد که توسط دانشکده تخصصی در کلاس های بسیار شخصی طراحی شده است.دانشگاه 1854 Central Methodist University چهار ساله، خصوصی و دانشگاه آزاد است. محوطه اصلی CMU، خانه کالج هنر و علوم لیبرال (CLAS)، در فیت واقع در میسوری واقع شده است و 1100 دانش آموز را ثبت کرده است. بیش از 4،000 دانش آموز در کالج مطالعات تحصیلات تکمیلی و تحصیلات تکمیلی (CGES) CMU حضور دارند که کلاس های آنلاین و سایت های میسوری و منطقه را ارائه می دهد. CMU با کلیسای متحد متدیست وابسته است و از دانشجویان مذاهب مختلف استقبال می کند.


مأموریت/>

Central Methodist University دانشجویان را با تاکید بر برتری تحصیلی و حرفه ای، رهبری اخلاقی و مسئولیت اجتماعی، برای ایجاد تغییر در جهان آماده می کند.


عقیده/>

جامعه Central Methodist University ، مطابق با میراث متحد متدیست خود، برای تعالی علمی، دستاورد فردی و مسئولیت اجتماعی تلاش می کند. به عنوان اعضای آن جامعه ما به این اعتقاد داریم:

 • به دنبال دانش، حقیقت و حکمت است؛
 • ارزیابی آزادی، صداقت، تمایل و تنوع؛
 • زندگی زندگی خدمات و رهبری؛ و
 • مسئولیت پذیری خود و جوامع که در آن زندگی می کنیم.


بیانیه در مورد تمایل/>

تمایل به حفظ ارزش های احترام، محبت و دیپلماسی در تعاملات مستقیم و غیر مستقیم با دیگران است. تنوع تفاوت بین افراد را می شناسد و این تفاوت ها را به عنوان یک دارایی به جامعه می شناسد.


بیانیه راهنمایی/>

Central Methodist University به عنوان یک نهاد ارائه برنامه های متمایز آموزشی دانشگاهی شناخته شده و ارزشمند به حساب می آید و در یک محوطه دانشگاهی قوی و حمایتی قرار می گیرد و دانشجویان را برای ساختن زندگی و زندگی زندگی آماده می کند.

برای اطمینان از این که تجربیات آموزشی در CMU آرمان هایی را که در مأموریت و دیدگاه بیان شده اند، هیئت علمی، ادارات و امدادرسانان اصول یادگیری دانشگاهی جدید و نتایج مرتبط با آن را در بهار 2016 به ارمغان آورده است، شش از نه نتیجه برای ارزیابی برنامه آموزش عمومی. نتیجه باقیمانده بالاتر با درجه بالاتری ارزیابی می شود. اینها هستند:


ارتباطات (اصطلاح، چندجمله ای، حرفه ای)/>

 • دانش آموزان بیان، قادر به صحبت و نوشتن واضح و موثر هستند.
 • دانش آموزان چندجملهای هستند، قادر به تفسیر و بیان ایده ها از طریق روش های مختلف ارتباط هستند.
 • دانش آموزان حرفه ای هستند، قادر به انطباق و ارتباط با دیگران با روش اعتماد به نفس، مسئولانه و مشارکتی هستند.


کنجکاوی (کشف، تجزیه و تحلیل، ایجاد)/>

 • دانش آموزان می توانند راه حل های مبتنی بر دانش انباشته شده و پژوهش های فعلی کشف، کشف و به دنبال آن بگردند.
 • دانش آموزان می توانند داده ها را تجزیه و تحلیل، ارزیابی، تفسیر و خلاصه کنند.
 • دانش آموزان می توانند با استفاده از تفکر انتقادی و مهارت های مشترک، ایجاد و نوآوری کنند.


جامعه (خدمت، احترام، سرب)/>

 • دانش آموزان به دیگران خدمت می کنند و شهروندان اخلاقی و آگاهی خواهند بود.
 • دانش آموزان درک و احترام به تنوع، از جمله دیدگاه ها، موقعیت ها و باور های دیگر.
 • دانش آموزان به صورت خلاقانه و با همکاری برای ایجاد تغییرات مثبت در جهان وسیع تر هدایت خواهند کرد.

ارزش های


ما که هستیم/>

Central Methodist University به خاطر برنامه های تحصیلات عالی کارشناسی و فارغ التحصیلی با کیفیت بالا، تجارب یادگیری محور ارزشمند و روابط کلیسای قدیم، سنت های هنری لیبرال قوی، تاکید بر شخصیت و توسعه رهبری و موفقیت فارغ التحصیلان خود از طریق پیشرفت بیشتر آنها شناخته شده است. تعلیمات آموزشی و حرفه ای. برنامه های آموزشی در فایت و در سراسر کشور با استفاده از مهارت های تحصیلی و خدمات دانشجویی فعال و شخصی، با استفاده از فناوری های یادگیری راه دور و همچنین مشارکت با مدارس، کلیساها، بیمارستان ها و سایر موسسات آموزش عالی ارائه می شود.


ارزش های/>

Central Methodist University میراث وسلیان و مکان منحصر به فرد خود را به عنوان تنها دانشگاه وابسته به متدیست در میسوری تایید می کند. محل محوطه اصلی آن در یک جامعه کوچک، تاریخی و روستایی فرصتی برای دانش آموزان برای زندگی و یادگیری در محیط امن فراهم می کند. دانشگاه ارزش هنرهای لیبرال قوی خود را، و پایه ای برای برنامه های حرفه ای عالی فراهم می کند. CMU و فعالیت های غیر رسمی آن محیطی را ایجاد می کنند که در آن بدن دانشجویی متنوع می تواند به لحاظ فکری، اجتماعی و معنوی پیشرفت کند. زندگی دانشگاه بر صداقت، یکپارچگی، شهامت و حس قوی احساس مسئولیت شخصی به عنوان عناصر نهایی شخصیت و رهبری تأکید دارد. Central Methodist University ، در میان دانش آموزان، استادان و کارکنان، روح جامعه و مراقبت را پرورش می دهد.


اهداف آموزشی/>

تجربیات Central Methodist University ، از طریق برنامه دانشگاهی و فرصت های تجربی عملی، رشد دانش آموزان، یکپارچگی فرد، معنویت و شایستگی حرفه ای را ایجاد می کند. علاوه بر این، دانشجویان به دنبال ایجاد حس شهروندی جهانی و تعهد به بهبود جهان هستند. دانش آموزان با آموزش CMU آماده هستند:


اهداف آکادمیک/>

 • نشان دادن دانش هنرهای لیبرال و تخصص های علمی و همچنین مهارت های فنی و صلاحیت های حرفه ای است.
 • به طور انتقادی و مفهومی فکر کنید و دانش و مهارت های خود را به حل مسائل برسانید.
 • با شنیدن، صحبت کردن و نوشتن با دقت و موثر ارتباط برقرار کنید.


اهداف شخصیتی/>

 • با در نظر گرفتن مسئولیت و رهبری در خدمت دیگران، به توسعه خودکارش، اعتماد به نفس و احساس افتخار و تعهد ادامه دهید.
 • به دنبال درک عقاید، مسائل و حوادث در داخل و خارج از جامعه فوری خود و قدردانی از هدایای تنوع است.
 • ارزیابی توانایی ها و توانایی های شخصی خود و انتخاب گزینه های حرفه ای مناسب در یک دنیای در حال تغییر را بررسی کنید.
 • شجاعت برای تصمیم گیری بر اساس ملاحظات اخلاقی، زیبایی شناسی، اقتصادی و عواقب زیست محیطی داشته باشید.
 • خود را در معرض ارزشهای زندگی در روابط خود، خانواده، کلیسا، دانشگاه و جامعه قرار دهید.


یک زندگی را تغییر دهید - یک دانشجو را به CMU ارجاع دهید/>

از سال 1854، دانشجویان CMU به عنوان افراد متعهد برای ایجاد تفاوت در جهان یاد گرفته، زنده و رشد کرده اند. این که آیا آنها در فایت تحصیل میکنند، به صورت آنلاین یا در یکی از مراکز مختلف CMU در میسوری، تحولات زندگی در حال تغییر را تجربه میکنند که منجر به موفقیت میشود. می دانید کسی که دانشگاه ما را دوست دارد به آنها کمک کنید تا جای آنها را پیدا کنند - به عنوان یک عقاب در CMU!

مکان ها

فایت

Address
411 Central Methodist Square
65248 فایت, میسوری, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید