Chowan University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه Chowan هست یک موسسه آموزشی مسیحی که به معنی "مردم جنوب" - - به افتخار قبیله بومی آمریکایی الگانکوئین Chowanook در سال 1848 توسط خانواده باپتیست و نام Chowan تاسیس شد. برای بیش از 165 سال، Chowan به یک سنت طولانی و برجسته از ایمان و آموزش و پرورش در شمال شرق NC لذت می برد. ماموریت ما این است که به ارائه محیط زیست مراقبت مشخص شده توسط ارزش های مسیحی و آزادی فکری که در آن دانش آموزان می توانند دانش، مهارت، خلاقیت، و ارزش های اخلاقی آنها نیاز به شکوفا در یک جامعه فرهنگی متنوع جهانی سرعت در حال تغییر به دست آورید.

دانشگاه Chowan به خدمت دانش آموزان متوسط ​​متعهد است. بر اساس "متوسط" منظور ما از دانش آموزان با معدل 2.25-3.25 و نمرات "متوسط" SAT (حدود 1300 برای سه بخش SAT). دانش آموزان زیر این معیارها ممکن است پذیرفته اگر آنها را نشان می دهد تعهد به تجربه دانشگاه Chowan و پتانسیل دانشگاهی.

بسیاری از دانشجویان ما دانشجویان نسل اول، که به معنی پدر و مادر خود را به کالج حضور نداشت و یا تکمیل مدرک دانشگاهی. به خاطر اینکه Chowanتعهد را به توجه فردی در یک محیط زیست مسیحیاین دانش آموزان در رشد دانشگاه Chowan. دانشگاه Chowan جامعه به دنبال به ایمان و به زندگی کردن تعالیم عیسی مسیح. این هدف از طریق مشاوره، وزارت، و آموزش دانشکده مسیحی و کارکنان، و ماموریت و تجربه خدمات در محوطه دانشگاه،، در سراسر جهان انجام در جامعه در ایالات متحده، و.

تیم وزارت پردیس معنوی ما فرصت برای دانش آموزان به رشد در ایمان خود را در حالی که همچنین رفع نیازهای دیگران را فراهم می کند. سفرهای محلی، ملی و بین المللی ماموریت، شاگردسازی، بررسی کتاب مقدس سالن محل اقامت، مشاوره، و تعداد زیادی از یک در یک توجه و نماز را به دانش آموزان آموزش و پرورش دگرگون شونده است.

تمام دانش آموزانی که به دنبال مدرک خود را در دانشگاه Chowan باید در یک دوره مقدماتی در مورد کتاب مقدس ثبت نام. دانش آموزان همچنین باید تعداد انگشت شماری از دیدگاه رویدادی که در هفته ارائه شده، که شامل ارائه جامع و سخنرانی ها، جشن های مذهبی، اجرای تئاتر، و دیگر Chowan مربوط به رویدادهای اجتماعی شرکت کنند.

ما در اینجا به تلقین هر کسی، اما به آنها راه زندگی مسیحی نشان می دهد که در زندگی و خدمت عیسی مسیح نشان داد. دانش آموزان و دانشجویان از دیگر سنت های مذهبی غیر مسیحی احترام گذاشته و استقبال در اینجا و در این محیط رشد.

محل

واقع در شهر کوچک تاریخی مورفیس بورو در شمال شرقی کارولینای شمالی، دانشگاه Chowan یک درایو کوتاه به سواحل هر دو کارولینای شمالی و ویرجینیا است. Chowan است در فاصله رانندگی به بسیاری از امکانات، از جمله خرید، رستوران ها، پارک های تفریحی و مناطق شهری مانند ویرجینیا بیچ.

شهر مورفیس بورو یک جامعه کوچک است که در اطراف دانشگاه تظاهرات است. Chowan بهترین از هر دو جهان است. مورفیس بورو یک جامعه امن کوچک، هنوز امکانات رفاهی شهری بزرگ تنها یک درایو کوتاه دور.

دانشگاه Chowan ساکن در محوطه دانشگاه 450+ جریب احاطه شده توسط مناطق پر درخت و چندین دریاچه. ما در بخشی از کارولینای شمالی تعیین شده به عنوان واقع "بانک ها داخلی" و دانشگاه ما نشان دهنده زیبایی های طبیعی از Intracoastal آبراه.

مورفیس بورو تجربه تمام چهار فصل، اما توسط آب و هوای معتدل است. متوسط ​​درجه حرارت بالا در طول ماه های مدرسه 65 درجه (18 درجه سلسیوس) است.

ارزش آموزش ارزش

دانشگاه Chowan برای داشتن شناخته شده "ایمان به آینده خود را." خیلی بیشتر از یک شعار، ماموریت ما این است به ارائه آموزش است که تبدیل دانش آموزان عادی را به فارغ التحصیلان فوق العاده ای. ما این کار را در حسن نیت، اعتماد به خدا در شخص عیسی مسیح، با خوش بینی برای موفقیت هر دانش آموز. دانشکده ما به Chowan برای آموزش، مشاوره و تعامل با دانش آموزان در کلاس درس، در زمینه ها و دادگاه رقابت، و در سراسر فعالیت های فوق برنامه آمده است. ایمان را در عمل تأکید که ما انجام می دهیم. این به اندازه کافی به آموزش دانش آموزان چگونه و یا چه فکر می کنم؛ ما به دانش آموزان یاد می دهند چگونه با شرف و وجدان با استفاده از سر خود، قلب و دست زندگی می کنند.

"عیسی در حکمت و بلوغ و به نفع با خدا و انسان بزرگ شد." لوقا 02:52

سر: ما آموزش در Chowan، دانش آموزان کلاس در رشته های علوم، هنر، ادبیات، تاریخ، بهداشت، و دین است. اما مهم تر، آنها خواهد آموخت که چگونه هر یک از رشته مربوط به دیگران است. آموزش یکپارچه ما متفکران استثنایی که می تواند حس جهان در آن زندگی می کنیم را تولید می کند.

"و چیزهایی که شما بارها شنیده اید که من در حضور بسیاری از شاهدان عینی می گویند سپردن به افراد قابل اعتماد که او نیز واجد شرایط برای آموزش دیگران است." - 2 تیموتاؤس 2: 2

قلب: توصیه ما

دانشکده و کارکنان که دانش آموزان ما را احاطه کرده در کنار آنها راه رفتن و الهام بخش رویاهای حرفه ای و شخصی خود را با شور و شوق. مشاوران دانشکده دانشجویان مربی یک در یک و به طور مداوم مدل و تشویق تصمیم گیری درست و سالم است.

"آیا به الگوی این جهان مطابقت ندارد، بلکه به تازگی ذهن خود را تبدیل شده است. سپس شما قادر خواهید بود برای آزمایش و آنچه را اراده خدا خوب است، و دل انگیز و کامل است." - رومیان 12: 2

دست: ما درگیر

فرصت برای خدمات فراوان به اعضای جامعه Chowan. دانشجویان ملحق هیئت علمی و کارکنان به ترجمه چه آموخته است و چه چیزی را به آنچه انجام شده است به دست. از لباس به نیازمندان در جامعه ما به عشق یتیم مبتلا به HIV / ایدز در آفریقای جنوبی، به طور جدی ماموریت ما برای ارائه نور و حقیقت را به نام عیسی مسیح.

"به راستی من به شما بگویم، هر آنچه که شما برای یکی از حداقل از این برادران و خواهران من، شما برای من انجام داد." - متی 25:40 ما با ارائه آموزش علوم انسانی که کل دانش آموزان به چالش می کشد. زندگی تبدیل از دانش آموزان ما به ارزش به آنچه که ما در دانشگاه Chowan است.

مکان ها

مورفورسبورو

Address
One University Place
27855 مورفورسبورو, کارولینای شمالی, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید