توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در سال 1872 تاسیس Concord University برنامه های دقیقی را ارائه می دهد که دانش آموزان را قادر می سازد تا تحصیلات مختلف و گزینه های حرفه ای را دنبال کنند و نقش رهبری و حرفه ای را در جامعه چند فرهنگی ایفا کنند. در حالی که ما انواع متدولوژي / فن آوری های آموزشی را در بر می گیریم، تضمین های اصلی یک فرصت آموزشی با کیفیت در Concord University ، اندازه و تعهد شایسته ما، هیات علمی، کارکنان و مدیریت ما است.

مرورگر پردیس

 • 2800 دانشجو
 • 3٪ بین المللی (35 کشور نماینده)
 • متوسط ​​طبقه 18
 • نسبت 18: 1 دانشجو به استاد

مأموریت

مأموریت Concord University ، ارائه آموزش و پرورش با کیفیت و حرفه ای برای ارتقاء فعالیت های علمی و خدمت به جامعه منطقه ای است. Concord University برنامه های دقیق را، در درجه اول در مورد مدرک کارشناسی، فراهم می کند که دانشجویان را برای تحصیلات مختلف و گزینه های حرفه ای آماده می کند و نقش رهبری و حرفه ای را در جامعه چند فرهنگی ایفا می کند. دانشگاه با توجه به سنت خود در زمینه خدمات به این منطقه، تعداد محدودی از فارغ التحصیلان را انتخاب خواهد کرد. در حالی که ما انواع متدولوژي / فن آوری های آموزشی را در بر می گیریم، تضمین های اصلی یک فرصت آموزشی با کیفیت در Concord University ، اندازه و تعهد شایسته ما، هیات علمی، کارکنان و مدیریت ما است. Concord University به عنوان یک جامعه یادگیری، متعهد به پیشرفت دانش با فعالیت و برنامه های توسعه حرفه ای است، از طریق تحقیق، و از طریق کاربرد، انتشار و قدردانی از تلاش های علمی. هدف اصلی از ماموریت کنکورد، آکادمیک است؛ با این حال، خدماتی که دانشگاه به دولت و منطقه ارائه می دهد فراتر از کلاس می رود. Concord University با ایجاد همکاری با سازمان های دولتی و خصوصی و همچنین گسترش پشتیبانی و کمک به منطقه ای که در آن کار می کند، به کیفیت زندگی فرهنگی و اقتصادی در جنوب غرب ویرجینیا کمک می کند. در نهایت، Concord University موفقیت خود را از طریق تحصیلات فارغ التحصیلان در حرفه های خود و در طول زندگی خود را اندازه گیری می کند.

اهداف آموزشی Concord University

برنامه های آموزشی Concord University طراحی شده است تا مهارت ها، دانش و نگرش های مورد استفاده در طیف گسترده ای از زمینه های تحصیلی و حرفه ای حرفه ای را در یک جامعه متنوع و متنوع که همیشه در حال توسعه می باشد، ارتقا دهند.

 • برنامه مطالعات جامع فراهم می کند فرصت هایی برای شروع مهارت های لازم برای رسیدگی به مسائل پیچیده، ایجاد یک پایگاه دانش پایه برای یادگیری مادام العمر و ایجاد نگرش هایی که باعث ارتقاء رفاه شخصی و اجتماعی و غنی سازی تجربی شود.
 • بر اساس برنامه مطالعات عمومی، برنامه های تحصیل در رشته کارشناسی فرصت های تحصیلی را در زمینه های انتخابی دانش آموز فراهم می کند.
 • بر اساس برنامه های تحصیلات عالی دوره های کارشناسی، برنامه های کارشناسی ارشد، فرصت های زیادی برای تحقیق و توسعه حرفه ای فراهم می کند.

مهارت ها: مهارت تفسیر داده ها، ادغام اطلاعات، شکل دادن ایده ها، تفکر انتقادی و برقراری ارتباط با دیگران، به وسیله شایستگی های زیر نشان داده شده است:

 • مهارتهای ارتباطی موثر و سواد آموزی، که در صورت نیاز به خواسته های گوناگون گفتار، اقتباس شده است:
 • گوش دادن و صحبت کردن
 • خواندن و نوشتن
 • ارتباطات غیر کلامی
 • رسانه و سواد فناوری
 • توانایی استفاده از مهارتهای تفکر انتقادی، منطقی، تحلیلی، محاسباتی، خلاق و تفکر انتقادی در حل مسئله.
 • توانایی استفاده از روش ها و تکنیک های مناسب برای انجام تحقیقات تجربی و علمی، برای تفسیر نتایج تحقیق و استفاده از بینش های حاصل از چنین پژوهش هایی به عنوان مبنایی برای تصمیم گیری آگاهانه.
 • توانایی تجزیه و تحلیل، ترکیب و ادغام عناصر، اطلاعات و ایده ها.
 • توانایی ارزیابی عناصر، اطلاعات و ایده ها براساس معیارهای مناسب.
 • توانایی درخواست و انتقال یادگیری علمی و تجربی به طور مناسب از یک زمینه به دیگری.
 • توانایی یادگیری و کارآمدانه به صورت مستقل و همکاری.

دانش: آشنایی با اصول زیرین بحث های علمی در زمینه های مختلف، که توسط قابلیت های زیر نشان داده شده است:

 • توانایی تشخیص نفوذ متقابل محیط ها، باورهای فرهنگی و نگرش ها، و نهادها و شیوه های اجتماعی
 • آگاهی از ویژگی های اساسی و خواص جهان فیزیکی.
 • توانایی تفسیر وقایع و روند در زمینه های تاریخی.
 • آشنایی با اصول زیر زبان - به عنوان مثال، زبان، ریاضی و سیستم های کامپیوتری زبان.
 • به رسمیت شناختن تعاملات پیچیده بین ارگانیسم ها، از جمله انسان ها و محیط آنها.
 • آگاهی از اصول زیبایی شناسی، روش ها، مواد و رسانه های مورد استفاده در عملکرد هنری و ایجاد آثار هنری و ادبیات.
 • خودآموزی، از جمله آگاهی از صلاحیت های خود، کمبود، و سبک یادگیری فردی مطلوب.

نگرشها: گرایشهایی که به خودآموزی، رشد و توسعه شخصی و شهروندی مسئول کمک می کند که نشان داده شده است:

 • انعکاس عواطف بر مفاهیم اخلاقی / اخلاقی اعمال هنگام تصمیم گیری و ارزیابی نتایج.
 • اعمال رهبری مسئولانه - از جمله رهبری به عنوان مثال - و پیگیری عادلانه.
 • توجه قابل توجه به دیدگاه های مختلف و تمایل به گفتگو در مورد تفاوت ها به منظور درک متقابل و حل منازعات عادلانه.
 • پرورش و حمایت از نگرش ها و شیوه هایی که موجب سلامت جسمی، ذهنی، عاطفی و اجتماعی می شود.
 • قدردانی از فرآیند خلاقانه و تنوع غنی از دستاوردهای هنری.
 • تعهد به مسئولیت اجتماعی، از جمله خدمات اجتماعی و مشارکت مدنی.
 • انگیزه برای یادگیری مادام العمر و رشد فکری مداوم.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Concord University

کارشناسی مدیریت بازرگانی مدرک نیاز به تکمیل موفقیت آمیز از 120 ساعت ترم، از جمله (1) برنامه مطالعات عمومی. (2) دولت کسب و کار اصلی. و (3) یکی از پنج حوزه تاکید ذکر شده در ... [+]

کارشناسی مدیریت بازرگانی مدرک نیاز به تکمیل موفقیت آمیز از 120 ساعت ترم، از جمله (1) برنامه مطالعات عمومی. (2) دولت کسب و کار اصلی. و (3) یکی از پنج حوزه تاکید ذکر شده در زیر. به منظور کسب این درجه، دانش آموزان نیز برای حفظ معدل تجمعی از حداقل 2.25 (C) برای همه دوره ها در کسب و کار. کسب و کار اداره هسته آن شامل دوره های مقدماتی از تمام رشته های کسب و کار اصلی در دانشگاه کنکورد تدریس می شود. این در نظر گرفته برای ارائه یک درک جامع از طیف گسترده ای از رشته مدیریت بازرگانی و یک پایه برای مطالعه تخصصی در منطقه انتخاب دانش آموز تاکید. هدف از منطقه حسابداری است که به ارائه آموزش و پرورش به دنبال انواع حسابداری و کسب و کار حرفه. برنامه درسی شامل قرار گرفتن در معرض اطلاعات توصیفی و تحلیلی در فرآیند کسب و کار تصمیم گیری مفید است.منطقه سیستم های اداری تأکید آموزش تئوری و مهارت های مورد نیاز برای عملکرد و مدیریت موفق در محیط های اداری فعلی، و همچنین انعطاف پذیری برای انطباق با محیط های اداری آینده به عنوان فن آوری های تغییر فراهم می کند. دانش آموزان تکمیل برنامه اغلب در خدمات پشتیبانی از قبیل مدیریت، حقوق و دستمزد، اطلاعات و پردازش داده ها به کار گرفته. مدیریت امکانات؛ مواد برنامه ریزی و توزیع؛ برنامه ریزی کنفرانس و سفر. مدیریت مدارک، مدیریت ارتباطات از راه دور، و امنیت. هدف از این منطقه مالی تاکید است برای آماده سازی دانش آموزان به... [-]

آمریکا Athens
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی(BSc)

Concord University

ورزشی برنامه آموزش آموزش (ATEP) در دانشگاه کنکورد در حال حاضر توسط کمیسیون اعتباربخشی ورزشی آموزش و پرورش آموزش (CAATE) معتبر. این برنامه با بهره گیری از یک زنجیره از تجا ... [+]

ورزشی برنامه آموزش آموزش (ATEP) در دانشگاه کنکورد در حال حاضر توسط کمیسیون اعتباربخشی ورزشی آموزش و پرورش آموزش (CAATE) معتبر. این برنامه با بهره گیری از یک زنجیره از تجارب آموزشی و بالینی، به عنوان مندرج در استاندارد CAATE برای اعتباربخشی ATEPs ورود به سطح تعیین می کنند، و به مناسب دانش آموز به عنوان ورود به سطح ترینر ورزشی خبره آماده کند. پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه، دانش آموز دانش و مهارت های بالینی مورد نیاز برای به چالش کشیدن و عبور از هیئت صدور گواهینامه (BOC) آزمون داشته باشد. دانش آموزانی که می خواهید برای ورود به برنامه حرفه ای در آموزش ورزشی اعمال می شود ممکن است درخواست رسمی برای ورود به ATEP پس از اتمام موفقیت آمیز شرایط پذیرش را. دانشجویان انتظار می رود به طور رسمی برای پذیرش در طول ترم بهار سال دانشجوی سال اول، با فرض آنها را مجبور حدود 30 ساعت اعتبار در پایان سال اول خود را به پایان رساند.انتقال دانش آموزان با 30 ساعت یا بیشتر اعتبار انتقال (سطح 100 و یا بالاتر) که با شرایط پذیرش ممکن است برای ورود به ATEP در زمان آنها به دانشگاه پذیرفته اعمال می شود. تعداد نامزدها به ATEP پذیرفته سالانه محدود و تکمیل تمام شرایط پذیرش به صورت خودکار نمی اطمینان پذیرش به ATEP. در صورتی که تعداد متقاضیان واجد شرایط بیش از تعداد فضاهای بالینی در دسترس، روش برای تعیین دانش آموزان پذیرفته شده در ATEP دانشجویی کتاب و صفحه وب آموزش ورزشی توصیف شده است. مرحله حرفه ای... [-]

آمریکا Athens
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Concord University

عمده پیش حرفه ای برای دانش آموزان برنامه ریزی در رفتن به مدرسه پزشکی، دانشکده دندانپزشکی، دامپزشکی، و یا به دنبال یک حرفه ای در منطقه دیگر مرتبط با سلامت و برای دانش آموز ... [+]

عمده پیش حرفه ای برای دانش آموزان برنامه ریزی در رفتن به مدرسه پزشکی، دانشکده دندانپزشکی، دامپزشکی، و یا به دنبال یک حرفه ای در منطقه دیگر مرتبط با سلامت و برای دانش آموزان علاقه مند در مقطع تحصیلات تکمیلی و یا دیگر برنامه های از پیش حرفه ای طراحی شده است.

الزامات اصلی: درجه کارشناسی، با عمده در زیست شناسی، نیاز به تکمیل موفقیت آمیز از 120 ساعت ترم از جمله (1) برنامه مطالعات عمومی (شش ... [-]
آمریکا Athens
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی