Concordia College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما که هستیم

ما یک خصوصی، مختلط، چهار ساله کالج هنرهای لیبرال. ما یک جامعه از بیش از 2،100 دانش آموزانی که از 36 ایالت و 29 کشور می آیند و نشان دهنده 38 ادیان و مذاهب است. ما 175 تمام وقت دانشکده از جمله ناسا و دانشمندان NSF، آهنگسازان برنده جایزه و نویسندگان و کارشناسان ملی در طیف گسترده ای از زمینه های استخدام.

که در آن زندگی می کنیم

شهر ما - فارگو- Moorhead - جامعه رو به رشد با نزدیک به 30،000 دانشجویان، یک هنر و سرگرمی صحنه رقص، و مجموعه ای گیج کننده از فرصت های کارآموزی و اشتغال است.

چگونه ما بدانید

کونکوردیا ارائه می دهد بیش از 50 رشته، از جمله 15 افتخارات رشته های اصلی، و همچنین 12 برنامه پیش حرفه ای در پزشکی، حقوق، مهندسی، دندانپزشکی و بیشتر. صدها نفر از کارآموزی و فرصت های آموزشی تعاونی در شهر و در سراسر جهان ارائه مقدار زیادی از تجربه حرفه ای دست اول.

ما کجا میریم

برنامه درسی جهانی ما ترکیبی از مطالعه قابل دور فرصت ها و آموزش به هفت زبان جهان است. ما یک رهبر شناخته شده کشور، در میان موسسات دوره لیسانس برای تعداد دانش آموزانی که به دست آوردن تجربه جهانی در خارج از کشور.

چه کار می کنیم

بیش از 100 سازمان دانش آموز - روزنامه ها و مجلات ادبی، گروه های داوطلب، سازمان های مذهبی و بیشتر - آن را آسان برای درگیر شدن و فعال باقی بماند. بیش از یک سوم از بدن دانش آموز ما شرکت در یکی (یا بیشتر) از 19 گروه موسیقی ما، و نزدیک به یک چهارم از دانش آموزان ما در دو و میدانی رقابتی شرکت می کنند.

چه ما در دستیابی به

دانش آموزان کونکوردیا 88 درصد میزان پذیرش به دانشکده پزشکی (در 10 سال مورد بررسی) به دست آورد. نود و هشت درصد از فارغ التحصیلان کونکوردیا مورد مطالعه دارای شغل و یا پذیرفته شده اند به مدرسه فارغ التحصیل ظرف شش ماه از فارغ التحصیلی. پنج نفر از دانش آموزان ما بورس تحصیلی فولبرایت معتبر در سه سال گذشته به دست آورد. در سال های اخیر، کونکوردیا به دست آورد تا نه نفر از بورس های تحصیلی کارشناسی ارشد NCAA معتبر است.

مکان ها

مروه

Concordia College

Address
901 8th St. S.
56562 مروه, مینه سوتا, آمریکا
تلفن
+1 218-299-4000

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید