Cornell College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره کورنل

Cornell College از سال 1853 در حال تغییر زندگی و تغییر هنجارهای آموزشی است.

کرنل واقع در کوه ورنون ، آیووا ، اولین کالج در غرب می سی سی پی بود که به زنان حقوق و امتیازات مشابه مردان را اعطا کرد ، و در سال 1858 اعطای مدرک به یک زن.

در سال 1978 دانشکده کرنل برنامه درسی یک دوره را در یک زمان اتخاذ کرد ، و نحوه وقوع تدریس و یادگیری در کرنل را تغییر داد. با انتشار نشریه کالج های تغییر زندگی ، در سال 1996 ، آموزش تغییر زندگی کرنل به طور رسمی شناخته شد. کرنل همچنان با هر نسخه جدید شناخته می شود.128617_rsz_javier-trueba-iqpr1xkf5f0-unsplash.jpg

ارزش کرنل

ماموریت و ارزشهای اصلی ما روش تدریس و یادگیری را راهنمایی می کند.

ما با تعبیه آنها در هر دوره و فرصت هایی فراتر از کلاس ، بر اولویت ها و نتایج آموزشی زیر تأکید می کنیم.

مأموریت

Cornell College یک جامعه یادگیری نوآورانه و دقیق را ارائه می دهد که در آن اساتید و کارمندان با دانشجویان همکاری می کنند تا کنجکاوی فکری ، خلاقیت و شجاعت اخلاقی لازم برای یک عمر یادگیری و شهروندی مشغول را توسعه دهند.

ارزشهای اصلی

  • یک آموزش لیبرال که جشن را کشف می کند و ادغام و کاربرد دانش را در بر می گیرد
  • رشد فکری ، اخلاقی و شخصی
  • مسئولیت مدنی و اجتماعی
  • عزت و ارزش هر فرد در یک جامعه متنوع است

یک دوره در یک زمان

دانش آموزان کرنل با برنامه درسی متمایز یک دوره در یک زمان ، خود را تنها در یک رشته آکادمیک در هر قطعه سه و نیم هفته غوطه ور می کنند. این تمرکز باعث می شود تا اساتید از طریق مباحثات گسترده و آزمایشگاهها ، شبیه سازی های کل روز و یادگیری خارج از دانشگاه برای یک بعد از ظهر یا کل بلوک ، بدون رقابت با کلاسهای دیگر ، فراتر از قالب سخنرانی سنتی باشند. در طول چهار سال گذشته ، دانشکده کرنل 70 دوره خارج از دانشگاه را تدریس کرده است. و دانشجویان به راحتی می توانند از طریق کارآموزی تجربه لازم را بدست آورند.

شناخت ملی

  • کرنل یکی از تنها 40 مدرسه است که در کتاب " کالج هایی که زندگی را تغییر می دهند" در لورن پاپ نشان داده است .
  • اخبار آمریکایی و گزارش جهانی ، کرنل را در ردیف برتر دانشکده های ملی هنرهای لیبرال قرار داده است.
  • کرنل در فهرست 64 مدارس بهترین ارزش در ایالات متحده در رتبه 64 قرار گرفت
  • در 12 سال گذشته 16 کورنلیان بورسیه های Fulbright دریافت کرده اند. علاوه بر این ، دو دانشکده کرنل برای سفر بورس تحصیلی در سال های 2016 و 2017 جوایز فولبرایت را دریافت کردند.
  • پردیس کرنل در ثبت ملی اماکن تاریخی ثبت شده است.128604_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

برنامه های مطالعه

این کالج بیش از 40 رشته تحصیلی و برنامه های پیش حرفه ای و تعداد نامحدودی از رشته های مجزا ارائه می دهد. علاوه بر این ، مؤسسه تحقیقات تابستانی کرنل یک جامعه یادگیری زندگی در تابستان را فراهم می کند که تحقیق در زمینه های هنری ، علوم انسانی ، علوم اجتماعی و علوم را انجام می دهد.

محل

این دانشکده در کوه ورنون ، آیووا ، شهری واقع شده است که فضای حاشیه شهری او را با برگزاری جشنواره های هنری ، رستوران ها و کافه های محبوب محلی و بوتیک های عجیب و غریب بهترین شهر را به یک مکان کوچک در یک شهر کوچک می برد. مخلوط کوه های ورنون از ساختمان های تاریخی و شجاعت خلاق باعث شده است که به عنوان یکی از " جالبترین شهرهای کوچک آمریکا" توسط مجله Arthur Frommer's Budget Travel سفر شود .

دانشکده

اساتید کرنل محققان ، دانشمندان و مهمتر از همه مربیان برجسته هستند. نود و هشت درصد از دانشکده های دوره رهبری دانشکده دارای بالاترین درجه در رشته های خود هستند. نسبت دانشکده به دانشجویان 1:11 است و بسیاری از دانشجویان با اعضای هیئت علمی در زمینه تحقیق و یا پروژه های دیگر همکاری نزدیک دارند.

زندگی دانشگاهی

زندگی در کرنل فعال و متنوع است. دانش آموزان در باشگاه ها ، سازمان ها و گروه های خاصی با علاقه خاص شرکت می کنند. 19 درصد دانش آموزان در هنرهای زیبا شرکت می کنند. 36 درصد دانش آموزان در دو و میدانی بین الملی شرکت می کنند.

مکان ها

کوه ورنون

Address
1st Street, 600
52314 کوه ورنون, آیووا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید