توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آموزش راه زن


Cottey College یک Cottey College مستقل در زمینه علوم و علوم لیسانس در نوادا، میسوری است. از سال 1884، کالج زنان جوان را فرصتی برای یادگیری و رشد به رهبران، مدل های نقش و افراد با اعتماد به نفس ارائه می دهد./>


امروزه، ترکیب منحصر به فرد Cottey از آموزش زنان، استانداردهای علمی بالا، تمرکز بر توسعه رهبری، تعهد به تجربه بین المللی برای هر دانش آموز، و جامعه محرک و با انرژی بالا در قلب موفقیت خود قرار دارد. در Cottey، ما گزینه های چند درجه ای در نظر گرفته شده به تناسب نیازهای شما. شما می توانید یک مدرک لیسانس هنر را در چهار سال با هر یک از رشته های زیر کسب کنید - کسب و کار، انگلیسی، مطالعات محیط زیست، علوم بهداشتی، تجارت بین المللی، روابط بین الملل، هنر لیبرال یا روانشناسی. فارغ التحصیلان برنامه BA ما آماده ورود به دنیای کار و تحصیلات عالی در فارغ التحصیل یا مدرسه حقوق هستند. علاوه بر این، Cottey ارائه می دهد گزینه های دو ساله، دیپلم. شما می توانید یک همکار در هنر، دانشیار در علوم، مدرک کارشناسی ارشد هنر - هنر، دانشیار در هنرهای زیبا - رقص، دانشیار هنرهای زیبا - تئاتر، یا هنرجو در هنر - درجه موسیقی، کسب کنید. این برنامه های درجه به دقت طراحی شده اند تا تسهیل انتقال به کالج یا دانشگاه چهار ساله را در صورت تمایل به تکمیل یک رشته اصلی در یک منطقه غیر از یکی از رشته های ذکر شده در بالا. فارغ التحصیلان ما به کارهای پویا در کسب و کار، سرگرمی، بازاریابی، آموزش، ورزش، ارتباطات و بسیاری دیگر ادامه می دهند. مهمتر از همه، آنها ارتباط ویژه خود را با کالج و همدیگر در طول زندگی و مشاغل خود ادامه می دهند./>

قدرت آموزش همه زنان


اگر می خواهید در محیطی زندگی کنید که در آن احساس می کنید:/>

 • قوی تر،
 • اعتماد به نفس در خودتان
 • الهام گرفته برای درگیر شدن
 • بخشی از یک جامعه نزدیک

سپس یک کالج زن مانند Cottey College انتخاب خوبی است. حقایق زیر را در نظر بگیرید و تصمیم خود باید آشکار باشد:

 • فارغ التحصیلان کالج های زنان بیش از دو برابر بیشتر از فارغ التحصیلان کالج های همکلاسی هستند تا بتوانند مدرک دکترا دریافت کنند.
 • تقریبا نیمی از فارغ التحصیلان کالج های زنان درجه های پیشرفته ای را کسب کرده اند و 81 درصد آنها تحصیلات خود را فراتر از کالج ادامه داده اند.
 • فارغ التحصیلان کالج های زنان در شغل موفق تر هستند؛ آنها تمایل دارند موقعیت های بالاتری داشته باشند، شادتر و پول بیشتری کسب می کنند.

کجا میخواهید بروید؟


با سابقه ای مانند ما که فقط ذکر شد، رفتن به Cottey شما را آماده انجام هر چه می خواهید در زندگی است. ما را باور نکن به این اعداد نگاه کنید:/>

 • در فهرست کسب و کار 50 زن که در حال افزایش ستاره در شرکت آمریکایی هستند، 30 درصد مدرک کارشناسی خود را از کالج های زن دریافت کردند.
 • 33 درصد از اعضای هیئت مدیره شرکت فورچون 1000، فارغ التحصیلان کالج زنان هستند.
 • تقریبا یک چهارم اعضای کنگره زن کنونی در کالج های زن حضور داشتند.
 • یکی از هر 7 عضو کابینه زنان در دولت دولتی در یک کالج زن شرکت داشت.
 • 20 درصد از زنان توسط مجله Black Enterprise که به عنوان 20 زن قوی ترین زنان آفریقایی تبار در شرکت آمریکایی شناخته می شوند، از کالج های زنان فارغ التحصیل شدند.

ماموریت، چشم انداز، نتایج یادگیری و ارزش ها


مأموریت/>

Cottey College ، Cottey College علوم و علوم انسانی لیبرال، زنان را آموزش می دهد که از طریق یک برنامه درسی برنامه ریزی شده و یک تجربه دانشگاهی پویا به اعضای جامعه جهانی کمک می کنند. در محیط متنوع و حمایتی ما زنان توانایی خود را برای زندگی شخصی و حرفه ای درگیر شدن از طریق فکری و اقدام متفکرانه به عنوان زبان آموزان، رهبران و شهروندان توسعه می دهند.

چشم انداز

Cottey College موسسه عالی تحصیلی برای زنان دارای زمینه های گوناگون خواهد بود که به دنبال دسترسی به برنامه های آموزش استثنایی هستند و بر سه موضوع هدایت می شوند: رهبری، مسئولیت اجتماعی و آگاهی جهانی. با مراقبت و احترام به هر دانش آموز، زنان را قادر می سازیم تا زندگی خود را غنی سازی کنند، توانایی های خود را به طور کامل به دست آورند و به جامعه ارزشمند کمک کنند. Cottey College رو به رشد، پر جنب و جوش، متمایز و انتخابی برای زنان است که به خوبی شناخته شده و مورد احترام برای برنامه های ارائه شده در فرمت های مختلف و قابل دسترس، امکانات روزانه و برتری تحصیلی است.

ارزشهای اصلی

ارزش های هسته ای Cottey College در سنت و تاریخ، همانطور که توسط ویرجینیا آلیس کوته، بنیانگذار ویرجینیا آلیس کوته مطرح شده و تحت حمایت مالکیت سرپرستی PEO، پایه ریزی شده است. این هفت ارزش، هویت ما، گذشته، حال و آینده را روشن می کند.


آموزش زنان را به عنوان اعضای جامعه شناختی و تفکر اعضای جامعه دانست./>

رشد علم را از طریق مطالعه علم، فرهنگ و جامعه، و توسعه مهارت های عملی قوی، از جمله ارتباطات، تجزیه و تحلیل و حل مسئله، ارتقاء دهید.

مسئولیت پذیری برای تشویق کمک های مثبت زنان از طریق زندگی شخصی و حرفه ای خود را تقویت کنید.

احترام به تفاوت را با ایجاد یک محیط باز و قدردانی از تنوع ایده ها، دیدگاه ها، فرهنگ ها، تجارب و کمک هایی که جامعه ی چند فرهنگی را تشکیل می دهند.

گسترش دیدگاه های جهانی را با غرق شدن دانش آموزان در فرهنگ ها و تجارب جدید و افزایش درک خود را از همبستگی اقتصاد جهانی و شیوه های فرهنگی خود را.

با تمرین فضای تحقیقاتی، صداقت، صداقت و احترام متقابل اقدامات ذهنی را دنبال کنید.

به منظور دستیابی به توانایی های فردی، رهبری زنان را با ارائه فرصت هایی برای رشد ذهنی، اجتماعی، زیبایی، معنوی و جسمی افزایش دهید.

نتایج تحصیلی دانشجویان برای Cottey College

دانشجوی موفق Cottey

 1. نقش زنان را به رسمیت می شناسد
  دانشجوی کتی یک درک از مشارکت گذشته، حال و در حال توسعه زنان را نشان می دهد.
 2. دانش او را غنی می کند
  دانشجوی کتی یک درک از ایده های مختلف از رشته های دانشگاهی را نشان می دهد.
 3. فکر می کند به طور بحرانی
  دانش آموز كوتي پيش از تصويب استدلال يا پيشرفت هاي خود، مسائل را بررسي مي كند.
 4. به طور موثر ارتباط برقرار می کند
  دانش آموز Cottey از روش های مناسب برای برقراری ارتباط واضح استفاده می کند.
 5. حل مشکلات
  دانش آموز کتی یک راه حل را ایجاد می کند، یکپارچه سازی و استفاده از دانش و مهارت در زمینه های تحصیل و تجربه.
 6. تنوع را احترام می گذارد
  دانشجوی کتی با توجه به زمینه های فرهنگی، مقایسه و تضاد الگوهای و تمایز بین تفاوت ها است.
 7. همکاری موفق
  یک دانشجوی کتی با احترام به دیگران احترام می گذارد تا محیطی حمایتی را تقویت کند و ایده ها و تلاش هایی را برای پیشرفت کار گروه انجام دهد.
 8. اعمال مسئولانه
  دانشجوی کتبی بازتابنده است و از لحاظ اخلاقی به عنوان شخصیتی و اجتماعی مسئولیت جوامع جهانی، ملی و محلی عمل می کند.


کد شهادت

کد افتخار Cottey College اخلاقی را تعریف و بیان می کند که در آن ما، اعضای جامعه کوتی، آموزش زنان را دنبال می کنیم. با شناختن اینکه جامعه یادگیری نمیتواند بدون احترام به نظم اخلاقی پایه عمل کند، ما همچنین درک می کنیم که پیشرفت برتری نیاز به تعهدات بیشتری دارد. بنابراین، علاوه بر اصول اخلاقی پایه، ما همچنین تأکید ویرجینیا آلیس کوتوی بر توسعه شخصیت عالی شخصی و استانداردهای اخلاقی خاص سازمانهای حرفه ای را که نظارت بر رفتار و کیفیت آموزش عالی را نظارت می کنند، تایید می کنیم. ما، اعضای جامعه Cottey College ، خود را متعهد می کنیم تا با:

 1. مسئولیت شخصی
 2. صداقت علمی و صداقت کلمه.
 3. احترام اخلاقی برای افراد و اموالشان.
 4. نگرش اخلاقی به نفع جامعه کالج و جامعۀ انسانی بشر است.

با در نظر گرفتن این ایده ها، ما برای انجام ماموریت این کالج به عنوان مرکز آموزش یادگیری بیشتر و انسانی تلاش می کنیم.


آمار سریع


نوع: دانشکده حقوق و علوم انسانی مستقل برای زنان./>

دانشجو: جمعیت دانشجویی مسکونی Cottey از 350 زن معمولا 40 ایالت، کانادا و 26 کشور را نمایندگی می کند.

محل: نوادا، میسوری (پاپ 9000)، حدود 100 مایلی جنوب کانزاس سیتی. این دانشگاه دارای 14 ساختمان در 11 بلوک شهری و یک منطقه تفریحی 33 طبقه ای با تخت خواب است.

میراث: ویرجینیا آلیس کوتایی کالج را در سال 1884 با اعتقادی قوی تاسیس کرد که زنان به همان اندازه از تحصیل به عنوان مردان محترم می باشند. او در سال 1927 کالج را به پوهنځی PEO تحویل داد و این تنها کالج غیررسمی بود که توسط زنان حمایت و پشتیبانی می شد. سازمان خواهر PEO، یک سازمان آموزشی دوست داشتنی که بیش از 225،000 عضو دارد، به ارائه فرصت های آموزشی برای زنان اختصاص یافته است.

یک آموزش کتبی: با استانداردهای علمی بالا با فرصت های منحصر به فرد برای رشد شخصی از طریق تجربه های مسکونی، فرهنگی و فکری تمرکز می کند. بیش از 8،900 فارغ التحصیل در سراسر جهان زندگی می کنند. Cottey College در پذیرش یا دسترسی به برنامه یا فعالیت های خود بر اساس نژاد، اعتقاد، منشاء ملی، سن، گرایش جنسی یا ناتوانی جنسی فاقد تبعیض نیست.

سالن های اقامت: سه محل اقامت در هر خانه 100 تا 150 دانشجو که در آپارتمان های آپارتمان زندگی می کنند. هر مجموعه 10 تا 12 دانشجو را شامل می شود و شامل اتاق خواب های تک و دو نفره، یک اتاق نشیمن، حمام بزرگ و آشپزخانه می باشد.

سازمان ها: دانش آموزان می توانند رهبران بیش از 40 سازمان در پردیس نمایندگی از مناطق دانشگاهی، منافع فرهنگی و تفریحی یا فعالیت های اجتماعی، مذهبی و داوطلبانه باشند.

خدمات: دفتر زندگی دانشجویی فراهم می کند توسعه رهبری، خدمات مشاوره و یک کلینیک بهداشتی محدود.

اخبار ایالات متحده


Cottey خوشحال است که دوباره در بین کالج ها و دانشگاه های نخبه کشور شناخته می شود. ما این را به عنوان مدرک تعهد ما برای ارائه برنامه های درسی به دانشجویان در قیمت مقرون به صرفه ارائه می دهیم. اخبار ایالات متحده/>

# 7 بهترین کالج ها

# 2 بهترین کالج ارزش

# 2 حداقل دانشجو در فارغ التحصیلی

دانشجویان بین المللی بیشترین سهم را دارند

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BA)

Cottey College

با تشکر از شما برای علاقه مندی شما به برنامه کلینیک هوشی Cottey در روابط بین الملل! ما در زمینه روابط بین الملل و تعداد زیادی از دوره های نظرسنجی در حوزه های اصلی علوم سی ... [+]

شرح برنامه

با تشکر از شما برای علاقه مندی شما به برنامه کلینیک هوشی Cottey در روابط بین الملل! ما در زمینه روابط بین الملل و تعداد زیادی از دوره های نظرسنجی در حوزه های اصلی علوم سیاسی از جمله سیاست آمریکا، روابط بین الملل، سیاست مقایسه ای، سیاست های عمومی و مدیریت عمومی، ارائه می دهیم. برنامه ما طراحی شده است تا شما را برای موفقیت حرفه ای در خدمات عمومی و موقعیت های بخش خصوصی در مراکز تحقیقاتی، غیرانتفاعی و رسانه ها آماده سازید. علاوه بر این، ما از دانشجویان ما به عنوان دانشجویان تحصیلات تکمیلی / حقوق قانونی آمادگی می گیریم. فارغ التحصیلان جدید ما در حال حاضر در رشته های کارشناسی ارشد در امور عمومی و قانون هستند. نکات برجسته برنامه ما عبارتند از:... [-]

آمریکا Nevada
Cottey College

امروز به چه معنا است که زن باشیم؟ در گذشته چه معنایی داشت؟ فمینیسم چیست؟ فرهنگ فرهنگ عمومی و فرهنگ بالا چگونه منعکس شده و تجربیات ما را به عنوان زنان شکل می دهد؟ زنان چه ... [+]

شرح برنامه

امروز به چه معنی است؟ امروز چه چیزی در گذشته چطور؟ فمینیسم چیست؟ فرهنگ فرهنگ عمومی و فرهنگ بالا چگونه منعکس شده و تجربیات ما را به عنوان زنان شکل می دهد؟ زنان چه تاثیری در جهان دارند؟ چگونه می توان وضعیت زنان در ایالات متحده و سراسر جهان را بهبود بخشیم؟

اینها فقط برخی از سوالاتی است که ما در مطالعات زنان، جنسیت و جنسیت ، یک رشته مطالعات بسیار میان رشته ای که همه چیز را در Cottey College انجام می دهیم، تحت تأثیر قرار می دهد. از Cottey College زنان، جنسیت و مطالعات جنسیتی بسیار گسترده است، مکمل قوی به هر رشته ای که انتخاب می کنید.... [-]

آمریکا Nevada
Cottey College

مطالعات محیطی، انتخاب های گوناگون از دوره های فکری و فکری را ارائه می دهد. این برنامه برای آماده سازی دانش آموزان برای تحصیلات تکمیلی موفق یا رضایت شغلی طراحی شده است. ... [+]

مطالعات محیطی، انتخاب های گوناگون از دوره های فکری و فکری را ارائه می دهد. این برنامه برای آماده سازی دانش آموزان برای تحصیلات تکمیلی موفق یا رضایت شغلی طراحی شده است. هدف ما آماده سازی رهبران آینده در خدمات مدنی یا فدرال، مشاوره زیست محیطی، قانون زیست محیطی، ماهی و حیات وحش، ارزیابی و مدیریت زیست محیطی و یا صنایع و خدمات سبز در حال ظهور است.

مطالعات محیطی ممکن است برای شما باشد اگر ...دوست دارید خارج از منزل و تجزیه و تحلیل تکنولوژی پیشرفتهشما در یک رشته گسترده ای از رشته ها علاقه مند هستید (و می خواهید چیزهای مختلف را امتحان کنید)شما در تلاش برای به دست آوردن مهارت های شغلی 21st برای حرفه ای رضایت بخش و خوب پرداخت می کنیدشما در مورد تاثیر خود در سیاره مراقبت می کنیدشما به ایده های تحریک آمیز و تحریک کننده فکر می کنیدشما ارزش مهارت های دست اندرکاران برای مدرسه عالی، سایر رشته ها و حرفه ها را می سنجیدشما دوست دارید که رشته ها را بسازید، مثلا گردشگری، کسب و کار، هیدرولوژی، سم شناسی، تاریخ، انگلیسی، زیست شناسی، شیمی، جغرافیا، GIS / GPS، سنجش از راه دور)کلاس ها در یک نگاه... [-]
آمریکا Nevada
Cottey College

برنامه بین المللی کسب و کار دانشجویان را برای موفقیت در کسب و کار در اقتصاد جهانی امروز آماده می کند. این دانش پایه را در زمینه حسابداری، بازاریابی، مدیریت و امور مالی به ... [+]

شرح برنامه

برنامه بین المللی کسب و کار دانشجویان را برای موفقیت در کسب و کار در اقتصاد جهانی امروز آماده می کند. این دانش پایه را در زمینه حسابداری، بازاریابی، مدیریت و امور مالی به ارمغان می آورد و این دانش را از طریق کلاس های کسب و کار جهانی، امور مالی چند ملیتی، مدیریت بین المللی و دوره های انجام کسب و کار در مناطق جغرافیایی خاص جهان گسترش می دهد. این بر استاندارد "یادگیری با انجام" تاکید دارد. برخی از نکات برجسته عبارتند از:... [-]

آمریکا Nevada
Cottey College

هر سازمان، از ابتدای کارآفرینی تا شرکت های پیچیده جهانی، از اصول کسب و کار استاندارد که در برنامه های کسب و کار Cottey آموزش داده می شود، ساخته شده است. دانش، مهارت ها و ... [+]

هر سازمان، از ابتدای کارآفرینی تا شرکت های پیچیده جهانی، از اصول کسب و کار استاندارد که در برنامه های کسب و کار Cottey آموزش داده می شود، ساخته شده است. دانش، مهارت ها و رویکردهایی که در Cottey یاد می گیرید می تواند در تقریبا هر مسیر شغلی مورد استفاده قرار گیرد.

چه چیزی در Cottey متفاوت است؟ یادگیری تجربی در دوره های کسب و کار Cottey تاکید می شود، به شما این امکان را می دهد که تئوری و یادگیری را به شرایط واقعی اعمال کنید. به عنوان مثال، دانش آموزان در کلاس مالی مقدماتی ممکن است با یک کسب و کار محلی در برنامه حسابداری یا کسب و کار خود کار کنند. اکثر دورهها به بررسی مواردی هستند که دانشآموزان برای حل مشکلات کسب و کار در سازمانهای واقعی از آنها استفاده میکنند./>... [-]

آمریکا Nevada

کارشناسی(BSc)

Cottey College

زیست شناسی مطالعه گیاهان زنده و فرآیندهای حیاتی است. زیست شناسان ساختار، عملکرد، ارثی و تکامل همه موجودات زنده - میکروارگانیسم ها، قارچ ها، گیاهان و حیوانات را بررسی می ک ... [+]

شرح برنامه

زیست شناسی مطالعه گیاهان زنده و فرآیندهای حیاتی است. زیست شناسان ساختار، عملکرد، ارثی و تکامل همه موجودات زنده - میکروارگانیسم ها، قارچ ها، گیاهان و حیوانات را بررسی می کنند. این اشکال زندگی در تمام سطوح مطالعه می شود: مولکول، سلول، ارگانیسم و ​​جمعیت. از طریق کار آزمایشگاهی و کارهای میدانی، رشته های زیست شناسی، درک پایه ای از ارگانیسم ها، زیستگاه های آنها و فرآیندهای حاکم بر فعالیت های زندگی خود را به دست می آورند.... [-]

آمریکا Nevada

We Are Cottey