University of Denver

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره دانشگاه دنور

در سال 1864، تنها چند سال پس از شهرستان دنور خود را تاسیس شد تاسیس-دانشگاه دنور یکی از دانشگاه های خصوصی برتر کشور است.

دانشگاه 125 هکتار دانشگاه، چند مایلی جنوب مرکز شهر دنور، خانه را به بیش از 11500 دانش آموزان نقطه از مناطق به طور کامل از ایالات متحده و 83 کشور دیگر است.

دانشگاه ارائه می دهد:

بیش از 100 برنامه در مقطع کارشناسی از مطالعه است. بیش از 120 برنامه های تحصیلات تکمیلی و حرفه ای است.

صرف نظر از آنچه آنها مطالعه، دانشگاه دنور دانش آموزان در سفر آموزشی شخصی است که کمک می کند تا آنها را پیدا و هدف های فردی خود را دنبال سوار شو.

همکاری، آموزش تجربی

دانش آموزان ما از نزدیک با استادان، همسالان و اعضای جامعه در پروژه ها، تحقیقات و میدانی کار می کنند. آنها عبور رشته به کشف چشم اندازهای جدید و رویکرد به حل مشکل.

در داخل و خارج از کلاس درس، دانش آموزان ما با انجام، که آیا آنها جمع آوری اطلاعات در زمینه و یا قرار دادن تئوری به عمل در یک محیط بالینی.

، تأثیر، محلی و جهانی

نه تنها کار ما برای بهبود جامعه فوری ما، اما ما دانشجویان و استادان ما با تاثیر گسترده ای در خارج از کشور ارسال برای مطالعه و تحقیق. به همان اندازه مهم است، ما دانشجویان و استادان از سراسر جهان را به ایده ها و بینش های جدید به دانشگاه ما خوش آمدید.

از طریق برنامه یادگیری خدمات محلی و بین المللی، دانش آموزان ما در کنار جوامع در همه جا از مرکز شهر دنور به آفریقا، اروپا، آسیا و فراتر از آن کار کرده است. تحقیقات به رهبری استادان و دانشجویان ما ساخته شده است تفاوت محسوس در طیف عظیمی از زمینه ها، تولید فن آوری های جدید پزشکی، پادمان های زیست محیطی، کشفیات باستان شناسی و خیلی بیشتر.

اما تاثیر مهم ترین دانشگاه کرده است از طریق فارغ التحصیلان آن است. هنگامی که آنها در اینجا ترک، دانشگاه دنور دانش آموزان در رفتن به سهم معنی دار و پایدار برای حرفه ها و جوامع خود آنها.

مکان ها

دنور

University of Denver

Address
University of Denver
2199 S. University Blvd.

CO 80208 دنور, کلرادو, آمریکا
تلفن
+1 303-871-2000

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید