توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره EMU

آموزش و پرورش EMU کمک می کند تا دانش آموزان هدف خود را در زندگی کشف و آماده را به تفاوت در جهت منافع مشترک هر دو در خانه و در سراسر جهان. دانشگاهیان دقیق EMU تاکید یک در یک روابط با اساتید، آگاهی میان فرهنگی، مراقبت برای ایجاد و خدمت به دیگران است.

EMU ارائه می دهد برنامه کارشناسی، کارشناسی ارشد و مدرسه علوم دینی از دیدگاه منونایت آناباپتیست در یک محیط زرق و برق دار در دره Shenandoah زیبا.

دانشجویان در دوره در پردیس اصلی ما در Harrisonburg، ویرجینیا؛ در محل Lancaster، پنسیلوانیا ما؛ آنلاین؛ و در سراسر جهان از طریق برنامه شناخته شده میان فرهنگی ما است.

فقط به اندازه مناسب

EMU به اندازه کافی کوچک است که شما به راحتی می توانید به دانستن همکلاسی ها و اعضای هیات علمی در برنامه های مختلف است. استادان مربیان که شما می دانید شخصا و به شما توصیه 1: 1. شما می توانید درگیر در انواع فعالیت های مانند تئاتر، انجمن دولت و دانش آموز، وزارت محوطه دانشگاه، ورزش داخل یا بین دانشکده، موسیقی و گروه کر را دریافت کنید. همه از این ارائه فرصت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خود و توسعه تجارب ارزشمند برای رزومه کاری آینده خود را.

علوم انسانی

به عنوان یک دانشجوی مقطع کارشناسی، هر آنچه که عمده خود را، شما از ارزش آموزش علوم انسانی بهره مند شوند. کارفرمایان و مدارس فارغ التحصیل قدردانی متقاضیان با یک پایه آموزش علوم انسانی زیرا آنها متفکران منتقد خوب گرد و حل کننده مشکل که قرار گرفتن در معرض گسترده ای به مسائل و ایده ها را از میان رشته ها و جامعه داشته است.

زندگی پس از فارغ التحصیلی

فارغ التحصیلان EMU کسب درآمد بیشتر از یک درجه - آنها هدف خود را در زندگی کشف و منجر به سازمان آنها در جهت منافع مشترک خدمت می کنند. فارغ التحصیلان EMU افراد موفق کسب و کار، پزشکان بازتابنده، و حرفه ای هستند. هزاران نفر تاثیر قابل توجهی با آژانس های خدمات بین المللی مانند کمیته مرکزی منونایت و منونایت خدمات فاجعه علاوه بر سایر برنامه های خدمات denominationally مبتنی بر و سکولار داشته اند.

EMU alumna لیماه گبووی است یکی از سه زن جایزه نوبل صلح سال 2011. لیما سفر خود را در EMU با ما تابستان موسسه صلح جهان شهرت آغاز شد و در ادامه به کسب یک کارشناسی ارشد در تحول جنگ است.

حدود 90٪ از فارغ التحصیلان EMU که به فارغ التحصیلان بررسی پاسخ کار در رشته خود ظرف یک سال از فارغ التحصیلی در بر داشت. کارفرمایان استخدام فارغ التحصیلان EMU در تمام سطوح به دلیل اخلاق قوی خود و ارزش ها، احترام به دیگران، تمایل به ایجاد تفاوت، ارتباطات و مهارت های تفکر انتقادی، و اعتماد به نفس. اطلاعات بیشتر در مورد موفقیت در مقطع کارشناسی پس از فارغ التحصیلی یاد بگیرند.

منونایت چیست؟

با منونیت آشنا؟ منونیت متعلق به کلیساهای صلح تاریخی است. بسیاری از دانش آموزان EMU از یک سنت ایمان منونایت می آیند، اما اکثریت دانشجویان EMU از سنت های دیگر ایمان آمده است. ده ها تن از گروه های مذهبی در محوطه دانشگاه از سراسر جهان ارائه شده است. که تنوع اجازه می دهد تا برای برخورد میان فرهنگی در دانشگاه و در کلاس های درس.

ویرجینیا و پنسیلوانیا

EMU دارای یک پردیس اصلی و یک سایت در لنکستر، پنسیلوانیا، ارائه می دهد کلاس در مکان های خارج از سایت در هر دو پنسیلوانیا و ویرجینیا، و کلاس های بسیاری (و دو درجه) ارائه می دهد آنلاین. نزدیک به دو جنگل های ملی و پارک ملی شناندو - - آیا شما در پردیس زیبا در دره Shenandoah (هریسونبرگ، VA) هستید در کلاس های درس پر رونق ما در لنکستر، PA، و یا در یک کلیسا در فیلادلفیا، شما مهمان نوازی متوجه و جامعه است که تا به EMU مهم است.

EMU معتقد است ...

ارزش های اصلی به اشتراک گذاشته EMU در قلب یک دانشگاه مسیحی شبیه هیچ دیگر است. کارشناسی ما، کارشناسی ارشد، حوزه علمیه و دیگر برنامه های آماده سازی دانش آموزان برای خدمت و منجر سطح جهان است.

جامعه جهانی و آگاهی میان فرهنگی

ما در جهان به طور فزاینده متصل زندگی می کنند. در اینجا، ما از خود بپرسیم چگونه انتخاب ما تاثیر می گذارد دیگران در سراسر جهان.

ما برنامه میان فرهنگی شناخته شده - بیش از سه دهه های قدیمی - یکی از قوی ترین برنامه های مطالعه میان فرهنگی در کشور است. این بخشی از آنچه می سازد EMU دانشگاه مسیحی شبیه هیچ دیگر است.

مطالعه میان فرهنگی - همیشه با دانشکده کهنه و کارکنان - یک نیاز برای دانش آموزان EMU است. برخی در برنامه های سه هفته ای در جامعه محلی یا بیشتر شمال امریکا شرکت می کنند. برخی از صرف یک ترم در شهری واشنگتن، دی سی، شرکت در کارآموزی هیجان انگیز است. دیگر صرف یک ترم در بخش دیگری از جهان، اغلب در شرق میانه، مرکزی و شرق آسیا، امریکا لاتین، و یا آفریقا.

هنگامی که شما به مرکزی امریکا سفر کرده ام، بازدید از مزارع قهوه لوبیا، و با کشاورزان دست در آنجا ماند، شما شروع به درک تصویر بزرگ است. و یا زمانی که مطالعات میان فرهنگی خود شما را به شهرستان آفریقای جنوبی سووتو در مورد تاریخ و لنجرنج تاثیر آپارتاید دست اول یادگیری، حس خود را از همدلی عمیق تر می شود، همراه با درک خود را از جهان درون متصل است.

پایداری و نظارت

EMU تمرین پایداری طولانی قبل از "سبز" مرسوم، مد روز تبدیل شد. ساختمان با انرژی کارآمد ما برخی از بهترین امکانات انجام کالج در کشور هستند.

آرایه خورشیدی ما بر روی سقف Hartzler کتابخانه بزرگترین نصب و راه اندازی خورشیدی در ایالت ویرجینیا بود که آن را در سال 2010 نصب شد. محوطه ما فراهم می کند تولید برای سالن غذاخوری. زباله به کود از سالن غذاخوری تغذیه باغ. پایداری است به برنامه درسی در بسیاری از سطوح بافته شده است.

ایمان و یاران

ایمان در EMU مهم است. ما همه با هم سفر - هرچند ممکن است مسیرهای مختلف را - به سمت تعمیق ایمان ما، یادگیری ما چگونه ممکن است زندگی کردن که روز ایمان به روز، و رسیدن به اهداف علمی و حرفه ای.

حدود یک سوم از بدن دانش آموز در مقطع کارشناسی منونایت است. ده ها تن از فرقه ها و سنتهای مذهبی، و بیش از 30 ملیت ها، همه بخشی از خانواده EMU.

برخی از از راه دانشجو در مقطع کارشناسی در محوطه دانشگاه به مسیح اتصال عبارتند از: کلیساهای کوچک در طول هفته، جشن یکشنبه، عبادت را از طریق موسیقی، مطالعات کتاب مقدس در سالن های محل اقامت، و شرکای نماز مایل به حمایت از طول سال خود را. دانش آموزان دیگر لذت بردن از بودن بخشی از یک شبکه از زبان آموزان بزرگسال که ارزش ها و اهداف مشابه به اشتراک بگذارید.

خدمت به دیگران

رسیدن به دیگران مهم است. در EMU، شما در خدمات جامعه شرکت و شاید حتی آن را در حال تغییر زندگی پیدا کنید. بسیاری از فارغ التحصیلان انجام خدمات داوطلبانه برای یک سال یا بیشتر پس از فارغ التحصیلی، و یا حتی برای یک عمر از طریق وزارت کلیسا و در حرفه های دیگر خدمات.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Eastern Mennonite University

EMU کتاب مقدس و دانش آموزان دین کاوش عمیق به کتاب مقدس، انجام خود کار تشکیل معنوی خود، و پیدا کردن هدف خود را در زندگی به عنوان پیروان عیسی؛ تبدیل شدن آنها به مجهز به خدم ... [+]

کتاب مقدس و دین در EMU

EMU کتاب مقدس و دانش آموزان دین کاوش عمیق به کتاب مقدس، انجام خود کار تشکیل معنوی خود، و پیدا کردن هدف خود را در زندگی به عنوان پیروان عیسی؛ تبدیل شدن آنها به مجهز به خدمت رایج نزدیک خوب است به خانه و در سراسر جهان.

عنوان یک فارغ التحصیل، شما آماده خواهد بود برای حضور در حوزه علمیه و یا تحصیلات تکمیلی و یا بلافاصله شروع به خدمت در کلیسا ها، سازمان های سرویس، مدارس، بیمارستان ها، و سازمان های جامعه است. شما خواهید آگاهی از خود و مهارت های توسعه را به تفاوت از طریق تعهد به ارزش های آناباپتیست منونایت از درک متقابل فرهنگی، مراقبت برای ایجاد، استقرار صلح غیر خشونت آمیز و خدمت به دیگران به عنوان عیسی مدل شده است.... [-]

آمریکا هریسونبورگ لنکستر
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Eastern Mennonite University

اگر شما علاقه مند در زیست شناسی هستید، شما علاقه مند در زندگی است. انسان ها، حیوانات، جنگل ها، رودخانه ها و خاک ... این افراد از نگرانی و شیفتگی است. ... [+]

مطالعات انجام شده در زیست شناسی در EMU

اگر شما علاقه مند در زیست شناسی هستید، شما علاقه مند در زندگی است. انسان ها، حیوانات، جنگل ها، رودخانه ها و خاک ... این افراد از نگرانی و شیفتگی است.

در EMU شما در کنار دیگران که علاقه خود را به اشتراک گذاری کار به عنوان آزمایش شما انجام، تجزیه و تحلیل داده ها، نمودارها مطالعه، مسائل بحث و سفرهای رشته است. دانشجویان زیست شناسی افتخار همکاری با دانشکده در طرح های پژوهشی در زیست شناسی است.... [-]

آمریکا هریسونبورگ
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Eastern Mennonite University

در EMU ما برای آماده کردن شما برای موفق شدن، برای ترویج منافع مشترک و به عنوان یک رهبر فعال در بازار امروز. استادان ما به شما کمک خواهد دانش کسب و کار خود را افزایش دهد، ... [+]

اقتصاد و بازرگانی مدیریت کسب و کار عمده

در EMU ما برای آماده کردن شما برای موفق شدن، برای ترویج منافع مشترک و به عنوان یک رهبر فعال در بازار امروز. استادان ما به شما کمک خواهد دانش کسب و کار خود را افزایش دهد، یادگیری دست در مهارت های مهم و توسعه یک رویکرد ارزش های مبتنی بر به کسب و کار و مدیریت.

فارغ التحصیلان ما درک ارزش مردم در کسب و کار، و بدانید که چگونه جلسه مهم نیاز اقتصادی است به دولت های جهان و روند صلح است. ما متعهد به تعالی، اخلاق و عدالت اجتماعی، و ما مطالعه در رشته های، تمرکز بر توسعه پایدار، و توسعه یک دیدگاه جهانی را تشویق کنند. در EMU شما:... [-]

آمریکا هریسونبورگ لنکستر
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Eastern Mennonite University

برنامه علوم کامپیوتر EMU را به دنبال تولید حرفه ای محاسبات ماهر با احترام به تاثیر فرهنگی و اجتماعی فن آوری محاسبات در جامعه جهانی مدرن ما. ... [+]

علوم کامپیوتر

برنامه علوم کامپیوتر EMU را به دنبال تولید حرفه ای محاسبات ماهر با احترام به تاثیر فرهنگی و اجتماعی فن آوری محاسبات در جامعه جهانی مدرن ما.

کل برنامه درسی طراحی شده است برای دیدار با دستورالعمل های برنامه درسی ACM 2013. بخش در حال همکاری با موسسه صدور گواهینامه حرفه ای محاسبات برای ارائه به یکی از دو گواهینامه ممکن پس از اتمام دو درجه و اتمام موفقیت آمیز امتحان CS2013 است. دانش آموزانی که نمره 50٪ و یا بالاتر در هر دو بخش از امتحان برای گواهی ICCP خبره علوم کامپیوتر دانشیار واجد شرایط. دانش آموزانی که نمره 70٪ و یا بالاتر برای ICCP خبره کامپیوتر دانشمند واجد شرایط - سطح تسلط.... [-]

آمریکا هریسونبورگ لنکستر
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Eastern Mennonite University

اضافه کردن یک دانشگاه که در آن صلح و عدالت هستند، بخش بزرگی از گفتگو در رشته. انتخاب به عمده در ایجاد صلح و توسعه و شما را به عمق پیچیدگی های کار برای تغییر اجتماعی حفاری ... [+]

ایجاد صلح و توسعه عمده

اضافه کردن یک دانشگاه که در آن صلح و عدالت هستند، بخش بزرگی از گفتگو در رشته. انتخاب به عمده در ایجاد صلح و توسعه و شما را به عمق پیچیدگی های کار برای تغییر اجتماعی حفاری. استادان برنامه بین المللی زندگی می کردند و متعهد به برای عدالت کار در خانه و در سراسر جهان.

عمده کارشناسی EMU است منحصر به فرد با حضور مرکز عدالت و صلح در محوطه دانشگاه که به تساوی پزشکان صلح از سراسر جهان غنی شده است.... [-]

آمریکا هریسونبورگ لنکستر
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Eastern Mennonite University

EMU یک کالج هنرهای لیبرال مسیحی اختصاص داده شده به منونایت ارزش ایجاد صلح و خدمات است. ما تاریخ را از منظر جهانی، یکی که نیاز ما به یک دیگر برجسته مطالعه است. تاریخچه مطا ... [+]

تاریخچه ... داستان از نوع بشر

EMU یک کالج هنرهای لیبرال مسیحی اختصاص داده شده به منونایت ارزش ایجاد صلح و خدمات است. ما تاریخ را از منظر جهانی، یکی که نیاز ما به یک دیگر برجسته مطالعه است. تاریخچه مطالعه با ما، و ما از تجربه انسانی را از طریق یک لنز صلح و عدالت تجزیه و تحلیل.

تاریخچه در حیاط خلوت ما

دانشگاه ما فقط دو ساعت از هر دو واشنگتن دی سی، پایتخت کشور، و ریچموند، سرمایه کنفدراسیون است. ما همچنین نزدیک به بسیاری از سایت های تاریخی دیگر در غنی از تاریخ ویرجینیا، از جمله موزه منحصر به فرد از فرهنگ مرز آمریکا در نزدیکی استانتون، بسیاری از میدان های جنگ جنگ داخلی، و خدمات پارک های ملی تاریخی Sklyine درایو است.... [-]

آمریکا هریسونبورگ لنکستر
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Eastern Mennonite University

برنامه های شیمی و بیوشیمی EMU ارائه یک پایه محکم در چهار حوزه عمده ای از مواد شیمیایی: آلی، تجزیه، شیمی فیزیک و زیست شناسی. ... [+]

برنامه شیمی در EMU

برنامه های شیمی و بیوشیمی EMU ارائه یک پایه محکم در چهار حوزه عمده ای از مواد شیمیایی: آلی، تجزیه، شیمی فیزیک و زیست شناسی.

نمونه هایی از پروژه های تحقیقاتی دانشجویان شیمی و دانشکده در EMU متنوع هستند، اما دو چیز مشترک هستند: مراقبت ایجاد و شیمی در جهت منافع مشترک. دانش آموزانی که در یک پروژه برای بیش از یک تابستان کار به طور معمول آن را از طریق به اتمام ببینید و به اشتراک گذاری یافته های خود را در مجلات علمی.... [-]

آمریکا هریسونبورگ لنکستر
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Eastern Mennonite University

در EMU، شما یک درجه بالا آموزش علمی به لطف استادانی که کارشناسان خود در زمینه و گرد، رویکرد یادگیری میان رشته ای ما دریافت خواهید کرد. این بخشی از آنچه می سازد EMU دانشگا ... [+]

محیط زیست و توسعه پایدار عمده

در EMU، شما یک درجه بالا آموزش علمی به لطف استادانی که کارشناسان خود در زمینه و گرد، رویکرد یادگیری میان رشته ای ما دریافت خواهید کرد. این بخشی از آنچه می سازد EMU دانشگاه مسیحی شبیه هیچ دیگر است.

رشته پایداری محیط زیست یاد بگیرند که به واقعا درک ماهیت تحقیق و مسائل زیست محیطی با در نظر گرفتن دوره در رشته های مختلف. زیست شناسی، جامعه شناسی و اساتید ایجاد صلح همکاری نزدیک با یکدیگر در دوره های پایداری محیط زیست که بافت رو به جلو فکر شیوه های پایداری با مسائل مربوط به توسعه و حفاظت بین المللی و جامعه است.... [-]

آمریکا هریسونبورگ لنکستر
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Eastern Mennonite University

دانشکده متخصص ما را مطالعه عملی مهندسی و ارائه آموزش های فنی بالای نرخ در یک زمینه هنرهای آزاد مسیحی است. ... [+]

مطالعات مهندسی: کامپیوتر و مکانیک

دانشکده متخصص ما را مطالعه عملی مهندسی و ارائه آموزش های فنی بالای نرخ در یک زمینه هنرهای آزاد مسیحی است.

در این برنامه، دانشگاهیان دقیق و پیشرفته حل مسئله با ارزش مانند پایداری و آگاهی میان فرهنگی همگرا. EMU فارغ التحصیلان STEM اغلب احساس برای دوره کارشناسی ارشد و یا شغل نسبت به همتایان خود را از نهادهای بزرگتر آماده تر.

امکانات مهندسی

EMU در حال تکمیل یک روز شده در 4 میلیون $ از مرکز علوم سوتر، که به آزمایشگاه نمونه سازی سریع با استفاده از پرینتر 3-D، آزمایشگاه کامپیوتر طراحی خانه؛ مهندسی آزمایشگاه پشتیبانی، و فضاهای برای همکاری دانشکده / دانشجویی برای حمایت از دیگر برنامه های STEM مهندسی و.... [-]

آمریکا هریسونبورگ لنکستر
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Eastern Mennonite University

عمده رسانه های دیجیتال در تقاطع اینترنت، ویدئویی دیجیتال، صدا و عکاسی در یک آرایه افزایش تحویل سیستمهای متمرکز است. ... [+]

وزارت ویژوال و ارتباطات هنر (VACA) ارائه می دهد رشته های اصلی در استودیوی هنری، آموزش هنر، ارتباطات، رسانه های دیجیتال و عکاسی. این رشته آماده سازی دانش آموزان به دنبال مشاغل حرفه ای در انواع مشاغل و به دنبال کار فارغ التحصیل در رشته ای از برنامه.

رشته ما آماده سازی دانش آموزان را به حرکت به راحتی از استودیو، به گالری، به میدان و به صفحه نمایش در فعالیت های خلاق خود را. کنجکاو در مورد احتمالات های حرفه ای برای آلوم آلوم EMU؟ مشاهده VACA صفحه مشاغل ما ..... [-]

آمریکا هریسونبورگ لنکستر
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
50 ساعت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Start your Journey!

Welcome to Eastern Mennonite!

Campus Tour

Student Life