Edinboro University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره Edinboro University

Edinboro University متعهد به تعالی در دانشگاهیان و در هر جنبه ای از زندگی دانشگاه است. اشتیاق به موفقیت دانشجویان ، یک فهرست جامع از پیشنهادات و یک محیط دانشگاهی حمایتی اما چالش برانگیز ، تجربه اتحادیه اروپا را تعریف می کند.

Edinboro University یکی از برجسته ترین مراکز یادگیری و تحقیق در پنسیلوانیا است. هنرمندان تحسین شده ، متخصصان پزشکی ، انیماتورهای دیزنی و پیکسار و رهبران تجارت ، آموزش ، عدالت کیفری و بسیاری زمینه های دیگر پایه های موفقیت خود را در اتحادیه اروپا بنا کرده اند. اندازه کلاس ها اندک است و توسط دانشکده معتبر بین المللی تدریس می شود که 90 درصد آنها دارای مدرک ترمینال در رشته خود هستند و تحصیلات شخصی و با کیفیتی را برای موفقیت در دانشجویان ارائه می دهند.

این دانشگاه با ارادت واقعی به موفقیت دانش آموزان ، نوید توجه ، مشاوره دقیق و امکانات پیشرفته لازم برای اطمینان از دستیابی دانشجویان به اهداف خود و فراتر از انتظارات خود ، برجسته است.

اتحادیه اروپا در سال 1857 به عنوان یک مدرسه آموزش خصوصی معلمان تاسیس شد و به بزرگترین و جامع ترین نهاد آموزش عالی منطقه شمال غربی پنسیلوانیا تبدیل شده است. با داشتن یک جامعه دانشگاهی پر جنب و جوش ، بیش از 100 حوزه تحصیلی ، مجتمع مسکن برتر دانشجویی منطقه ، کلوپ ها و سازمان های بی شماری ، خدمات مشهور ملی برای دانش آموزان دارای معلولیت جسمی ، دو و میدانی NCAA ، هنرهای نمایشی ، صحنه های پر رونق زندگی یونان و 65000- شبکه فارغ التحصیلان شخص ، Edinboro University متعهد است با ارائه بالاترین کیفیت ، مقرون به صرفه ترین آموزش های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و همکلاسی ممکن باشد.

Edinboro University بر اساس جنسیت ، جنسیت یا گرایش جنسی در برنامه ها یا فعالیت های آموزشی خود هیچگونه تبعیضی قائل نیست. عنوان IX اصلاحات آموزش و پرورش در سال 1972 ، و برخی دیگر از قوانین فدرال و ایالتی ، تبعیض را بر اساس جنسیت ، جنسیت یا گرایش جنسی در شغل و همچنین کلیه برنامه ها و فعالیت های آموزشی که توسط دانشگاه انجام می شود ممنوع می کند. پردیس) ، و از همه افراد صرف نظر از جنسیت یا هویت جنسیتی خود در برابر تبعیض جنسی ، که شامل آزار و اذیت جنسی و خشونت جنسی است ، محافظت کنید.

دانشکده

 • 312 دانشکده آموزشی تمام وقت و پاره وقت
 • نسبت 15 به 1 دانشجو و دانشکده

ثبت نام

 • 4،834 ثبت نام در کل
 • 3572 دانشجوی کارشناسی ارشد
 • 1212 دانش آموز سال اول
 • 1،262 دانشجوی تحصیلات تکمیلی

پردیس

واقع در ادینبورو ، پنسیلوانیا

43 ساختمان در 585 هکتار

دریاچه پنج هکتار ، مزارع باز و جنگل

کلاس ها و آزمایشگاه های پیشرفته

مدارک ارائه شده

دانشیار هنر ، دانشیار فناوری مهندسی ، دانشیار علوم ، کارشناسی هنر ، لیسانس هنرهای زیبا ، لیسانس علوم ، لیسانس علوم در آموزش و پرورش ، لیسانس علوم در پرستاری ، لیسانس علوم در آموزش هنر ، کارشناسی ارشد هنر ، استاد هنرهای زیبا ، کارشناسی ارشد آموزش ، کارشناسی ارشد ، کارشناسی ارشد پرستاری ، کارشناسی ارشد کار اجتماعی ، دکتر تمرین پرستاری.

برنامه های ارائه شده

 • 112 برنامه مدرک کارشناسی
 • 18 برنامه تحصیلات تکمیلی
 • 12 برنامه مدرک کاردانی
 • 15 گواهینامه

119648_photo-1523240795612-9a054b0db644.jpg

ورزشکاری

17 ورزش واریس ، به علاوه بسکتبال ویلچر و eSports: بسکتبال مردان ، کراس اوور ، فوتبال ، شنا ، تنیس ، پیست ، کشتی و بسکتبال با ویلچر. بسکتبال بانوان ، کراس اوور ، لاکروز ، فوتبال ، سافت بال ، شنا ، تنیس ، پیست ، پیست سرپوشیده و والیبال.

اسکاتلندهای مبارز در کنفرانس دو و میدانی ایالت پنسیلوانیا (PSAC) و اتحادیه ملی ورزشکاران دانشگاهی (NCAA) ، بخش های I (کشتی) و II به رقابت می پردازند.

منشور

Edinboro University یک Edinboro University عمومی ، منطقه ای ، جامع است.

مأموریت

مأموریت Edinboro University توسعه دانشجویان به صورت شخصی ، فکری و حرفه ای برای تبدیل شدن به شهروندان کمک کننده به کشورهای مشترک المنافع و فراتر از آن است.

چشم انداز

با ارائه برنامه ها و خدمات عالی برای یک جامعه در حال تغییر ، Edinboro University اولین انتخاب در بین دانشجویان ، کارفرمایان و جامعه خواهد بود.

ارزش های

Edinboro University فرهنگ استقبال از پذیرش و تعلق را حفظ کرده و متعهد است که:

 • تقویت قدردانی از یادگیری به عنوان یک فرآیند مادام العمر
 • حمایت از جامعه ای که ارزش یکپارچگی ، مسئولیت ، احترام و شمول را در بر می گیرد
 • تشویق نوآوری ، خلاقیت ، کاوش و تأمل

افزایش کیفیت در همه جنبه های یک تجربه دانشگاه منسجم

مکان ها

ادینبورو

Address
Edinboro university
219 Meadville Street
Edinboro, Pennsylvania 16444

ادینبورو, پنسیلوانیا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید