Elizabethtown College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تعهد ما این است آموزش تعمیر و نگهداری. ما باور داریم که یادگیری اصیل ترین زمانی است که استفاده می شود به نفع دیگران، صرف نظر از مسیر شغلی انتخاب شده است. ما آماده سازی دانش آموزان ما به زندگی غنی از هدف و معنا، در حالی که پیشرفت تفکر مستقل، تمامیت شخصی و مسئولیت اجتماعی. این زمینه را برای یک زندگی یادگیری است. کالج پرورش ارزشهای صلح، عدم خشونت، کرامت انسانی و عدالت اجتماعی است.

در یک نگاه

کالج الیزابت تاون انتخابی، مستقل، کالج مختلط مسکونی واقع در محوطه یک 203 هکتاری جذاب در جنوب مرکزی پنسیلوانیا است. آن حدود 1800 دانشجوی کارشناسی در نزدیک به 30 کشور و 40 کشور خارجی تگرگ.

تاریخچه

کالج الیزابت تاون در سال 1899 توسط اعضای کلیسای برادران که علاقه مند به ایجاد یک موسسه آموزش عالی برای فرقه خود در شرق پنسیلوانیا شد اجاره شد.

محل

الیزابت تاون، پنسیلوانیا است در غرب لنکستر کانتی واقع شده است. کالج یک درایو کوتاه از مرکز ایالت، هریسنبورگ، و مقصد سرگرمی محبوب، هرشی است.

پردیس دانشگاهی

دانشگاه 203 هکتاری ساختمان های دانشگاهی سالن های مسکونی عملکرد سالن ها و گالری ها

دانشگاهیان

17 گروه های دانشگاهی ارائه 45 رشته در مقطع کارشناسی، 100+ افراد زیر سن قانونی / غلظت، و 25 برنامه های تعاونی با دیگر موسسات برنامه درسی با تاکید بر هنر، علوم انسانی و علوم به منظور توسعه ارتباطات بین فردی، نوشتن، تفکر خلاق و تصمیم گیری و مهارت های حل مسئله 12: 1 دانش آموز / نسبت اعضای هیئت علمی 18 دانش آموز به طور متوسط ​​کلاس در مقطع کارشناسی ارائه می دهد برنامه جوایز و چند جوامع افتخار بیش از 264.000 حجم در گردش در کتابخانه بالا چهار برنامه کارشناسی ارشد

دانشکده

دانشکده 129 تمام وقت 92 درصد از تمام وقت دکترای دانشکده نگه دارید و یا درجه ترمینال در زمینه

زندگی دانشجویی

حدود 1800 دانشجو در مقطع کارشناسی 85 درصد از دانشجویان در محوطه دانشگاه زندگی 80+ باشگاه ها و سازمان

دو و میدانی

22 تیم های ورزشی NCAA بخش سوم ورزشی داخل و باشگاه

به رسمیت شناختن

به نام به آموزش عالی خدمات اجتماعی افتخار رول رتبه در آمریکا و گزارش جهانی "S" بهترین کالج "در شمال شرقی برای اولین بار در تعهد به آموزش "بهترین ارزش" در منطقه کلی چهارم را در میان کالج کارشناسی عضو کنسرسیوم رهبری برای انجمن دانشکده ها و دانشگاههای آمریکا "ابتکار ملی" تعهدات اصلی: آموزش دانش آموزان برای مسئولیت فردی و اجتماعی " فارغ التحصیلان اخیر فولبرایت، رودز و گلدواتر تحصیلی اعطا شد

اعتباربخشی

کمیسیون ایالات میانه آموزش عالی، (MSCHE) انجمن آمریکایی شیمیایی برای خدمات آزمایشگاه بالینی، (ACS) انجمن ملی دانشکده موسیقی، (NASM) شورای ملی آموزش و پرورش اجتماعی، (CSWE) شورای اعتباربخشی برای کاردرمانی آموزش و پرورش، (ACOTE) انجمن دانشگاهی کسب و کار مدارس و برنامه های، (ACBSP) مهندسی اعتباربخشی کمیسیون از ABET برای مهندسی کامپیوتر و مهندسی

ماموریت ما

تخته های چوبی با تعهد به آموزش برای خدمات، کالج الیزابت تاون یک جامعه از زبان آموزان اختصاص داده شده به آموزش دانش آموزان فکری، اجتماعی، زیبا و اخلاقی برای زندگی از خدمات و رهبری را به عنوان شهروندان جهان است. به عنوان یک نهاد جامع، کالج ارائه می دهد برنامه های آکادمیک در لیبرال هنر، علوم و مطالعات حرفه ای است. ترکیب آموزش در کلاس درس با یادگیری تجربی، این برنامه پیشبرد تفکر مستقل، تمامیت شخصی و مسئولیت اجتماعی به عنوان پایه برای یک زندگی از یادگیری است. توسط اعضای کلیسای برادران بنا نهاده شده، کالج معتقد است که یادگیری اصیل ترین زمانی است که استفاده می شود به نفع دیگران و تأکید ارزشهای صلح، عدم خشونت، کرامت انسانی و عدالت اجتماعی است.

یک تجربه آموزشی تحول

تاثیر آموزش و پرورش کالج الیزابت است طولانی مدت و گسترده به دلیل آن است عمیقا دگرگون. دانش آموزان عادات جدید را از ذهن و قلب برخی در این دوره از تجربه در مقطع کارشناسی، دیگران به عنوان دانش آموزان فراتر از کالج رشد به دست آوردن.

کیفیت آموزش و پرورش ما

تجربه آموزشی ما می آمیزد یک استاندارد بالا از بورس تحصیلی با چهار امضا ویژگی ها، که شامل تعهدات برای آموزش دانش آموزان ما در یک جامعه یادگیری رابطه محور، به پرورش در دانش آموزان ما دیدگاه های بین المللی و میان فرهنگی، برای تکمیل آموزش در کلاس درس با فرصت های تجربی آموزش و آماده سازی دانش آموزان ما برای زندگی هدفمند و کار معنی دار است.

آموزش رابطه محور

برنامه های آموزشی ما تعامل با دانش آموزان در راه است که جلب توجه عمیق ترین آنها، مقابله با آنها را با تجربه است که قانع کننده هستند یادگیری و پاسخ از آنها پاسخ که فراتر از آنچه حتی آنها فکر می کردم ممکن برسد. در این جامعه یادگیری، اعضای هیات علمی و کارکنان دیگر نشان اشتیاق خود را برای افراد خود و برای یادگیری ادامه به طوری که دانش آموزان ما ببینید که چگونه قانع کننده تعامل عمیق است. دانش آموزان توجه شخصی دریافت خواهید کرد، در حالی که همه کارکنان به ابراز علاقه صادقانه و واقعی در موفقیت تحصیلی دانش آموزان، خود را پایبند. کلاس های دانشگاه ما عمدا کوچک هستند برای پشتیبانی از نیازهای فردی دانش آموزان ما و به چالش کشیدن آنها به رشد نگه داشته شود.

دیدگاه های بین المللی و میان فرهنگی

الیزابت تاون ارائه می دهد یک برنامه آموزشی جهانی و همکاری برنامه درسی. دوره های تحصیلی و توسعه کمک به دانش آموزان در درک و به طور موثر با دیگر فرهنگ و جهانی شدن زندگی و کار می کنند. کارکنان ما شامل اعضای هیات علمی و کارکنان دیگر را که شهروندان کشورهای از سراسر جهان هستند، که بسیاری از زبان صحبت می کنند، و کسی که مطالعه بی شمار و تجارب مسکونی در قاره های دیگر داشته اند. دانش آموزان در کنار دانش آموزان از دیگر فرهنگ ها را مطالعه کنید. علاوه بر این، آنها جهان بین المللی ما روبرو می شوند که آنها مراجعه کنید، مطالعه در و یا در شهرستانها مختلف به عنوان هریسنبورگ، فیلادلفیا، لندن، پکن و Quito زندگی می کنند.

یادگیری تجربی

الیزابت تاون به دنبال گسترش زمینه برای یادگیری دانش آموزان از طریق ایجاد تجارب آموزشی که از طریق آن دانش آموزان با انجام آن. از طریق این یادگیری تجربی، دانش آموزان توسعه استعداد برای پیوند نظریه و تجربه، و آنها آمادگی بهتری برای ادامه یادگیری در طول زندگی خود هستند. این فرصت ها از طریق کارآموزی و externships، تکالیف قرار دادن درست، پروژه های تحقیقاتی مستقل و مشترک، یادگیری خدمات و مشارکت مدنی، توسعه رهبری و لذت بردن از محوطه دانشگاه در دسترس هستند.

کار زندگی هدفمند

در هر دو برنامه آموزشی و cocurriculum، برنامه آموزشی کالج پرورش درک درستی از آموزش و پرورش برای زندگی هدف بر اساس یک مدل جامع از توسعه دانش آموز است که ادغام توسعه حرفه ای؛ بازتاب در حرفه، معنا و زندگی؛ و تعهد به مشارکت مدنی. در نتیجه، فارغ التحصیلان الیزابتتاون آماده را به جهان به مکانی بهتر می باشد. آنها این کار را، در بخش، با زندگی در راه است که منعکس کننده تعهدات فردی خود، پاسخ به نیازهای دیگران، و ارزش کمال شخصی و اخلاقی است.

فلسفه ما

کالج الیزابت درگیر دانش آموزان در یک، آموزش ادغام پویا که می آمیزد هنرهای آزاد و مطالعات حرفه ای است. به چالش کشیده به مسئولیت برای آموزش و پرورش خود، دانش آموزان در الیزابتتاون در یک سفر از خود تحول است که شامل رشد فکری، اجتماعی و شخصی سوار شو.

کالج به آموزش همه افراد در یک جامعه یادگیری رابطه محور که در آن اهداف مشترک از طریق تعامل در یک برنامه آموزشی دانشگاهی دقیق و اندیشمندانه تجربه های شرکت برنامه به دست آورد، متعهد است. دانش آموزان را تشویق به توسعه و به چالش کشیدن ارزش های خود را، در حالی که به دنبال فهم و درک دیدگاه های جایگزین. جاسازی شده در یک مفهوم جهانی همیشه در حال تغییر، کالج ترویج ماهیت توسعه، همکاری و پیچیده از یادگیری است.

در تلاش برای "آموزش برای خدمات،" کالج الیزابت تاون معتقد است که دانش آموزان می توانند خدمات بیشتر نیست انجام از آنها زمانی که به اشتراک گذاری دانش و خلاقیت با دیگران است. فرصت برای تقویت بورس تحصیلی و رهبری فراتر از کلاس درس گسترش، و دانش آموزان به طور فعال از طریق تجربه عملی و مشارکت مدنی یاد بگیرند.

تاثیر آموزش و پرورش کالج الیزابت طولانی مدت و گسترده به دلیل آن است عمیقا دگرگون شده است. دانش آموزان عادات جدید را از ذهن و قلب برخی در این دوره از تجربه در مقطع کارشناسی، دیگران به عنوان دانش آموزان فراتر از کالج رشد به دست آوردن.

در کالج الیزابت تاون، دانش آموزان الهام گرفته و به چالش کشیده به:

مسئولیت برای رشد فکری خود، رشد شخصی و رفاه فرض. دانش آموزان یاد خواهند به تیز کردن حس کنجکاوی خود و از قابلیت های، استراتژی ها و منابع مورد نیاز برای یادگیری آگاه می شوند. دلیل، تجزیه و تحلیل و شرکت در تفکر انتقادی است. دانش آموزان را، ارزیابی سیستماتیک، و در صورت لزوم، رد استدلال و ادعا می کند که هر دو خود و دیگران. نشان دادن ارتباطات متفکر و بیان با استفاده از دانش در انواع زمینه، از جمله نوشتن، صحبت کردن، گوش دادن و تفسیر است. درک فرایند خلاق و نقش آن در بیان انسان و پرورش توانایی برای قضاوت زیبایی شناختی آگاهانه. حرکت جهان بینی های متنوع فرهنگی و چشم اندازها، با تحقق است که فریم از تجزیه و تحلیل تاثیر مرجع، ارتباط و رفتار متفاوت است. تصمیم گیری اخلاقی انعکاسی و عمل با صداقت به دنبال فقط با روابط، اجتماعات و جوامع نتایج. درخواست و ادغام رشته های مختلف یادگیری و درک ارتباطات در فرایند به دست آوردن دانش و تجربه. شناسایی و پرورش احساس هدف است که الهام بخش تعهد به کار معنی دار در خدمت به جامعه است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید دوره های کارشناسی(BAs) » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BA)

BA در مدیریت کسب و کار

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Elizabethtown

تحصیل در یکی از برنامه های بالا مدیریت کسب و کار در پنسیلوانیا است. درجه مدیریت بازرگانی از دانشگاه E-شهر شما فراهم می کند با یک آموزش جامع و پایه محکم شما نیاز به وارد کردن انواع کسب و کار و رهبری مشاغل. [+]

تحصیل در یکی از بالا برنامه های مدیریت کسب و کار در پنسیلوانیا است. درجه مدیریت بازرگانی از دانشگاه E-شهر شما فراهم می کند با یک آموزش جامع و پایه محکم شما نیاز به وارد کردن انواع کسب و کار و رهبری مشاغل. این که آیا شما به دنبال شروع کسب و کار خود و یا کار تا مدیریت یک برنامه انعطاف پذیر ما شما را با مهارت های لازم و تیزهوشی فراهم می کند.

قابل انعطاف. تخصصی. هدف گرا.

آماده سازی برای تبدیل شدن به یک رهبر کسب و کار نیاز، زمینه ای در کسب و کار، دیدگاه جهانی، دانش از علوم رفتاری و اجتماعی، و توانایی استفاده از تکنیک های کمی در حل مشکلات است. هسته کسب و کار، برنامه هسته ای، و الزامات کمی خاصی فراهم کند این پس زمینه. یک دانش آموز خواهد درک بیشتر از مناطق خاصی از کسب و کار با تمرکز در یکی از شش زمینه به دست آورید: حسابداری، اقتصاد، کارآفرینی، امور مالی، مدیریت، بازاریابی. ... [-]


کارشناسی(BSc)

BSC در زیست شناسی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Elizabethtown

وزارت زیست شناسی در کالج الیزابت تاون ارائه می دهد یک برنامه آموزشی-پژوهش مبنا با فرصت برای ادامه تحصیل در طیف گسترده ای از رشته های مربوط به زیست شناسی. [+]

گروه زیست شناسی در کالج الیزابت تاون ارائه می دهد یک برنامه آموزشی-پژوهش مبنا با فرصت برای ادامه تحصیل در طیف گسترده ای از رشته های مربوط به زیست شناسی.

کلاس های کوچک، حتی در ترم اول، دست در تجربه آزمایشگاه، کار در عرصه و پژوهش فرصت شما آماده شدن برای جهان فراتر از کالج، که آیا شما علاقه مند به دنبال فارغ التحصیل مدرسه، مدرسه پزشکی و یا پیدا کردن یک کار با ارزش هستند.

مقطع تحصیلی پس از کارشناسی است و در بسیاری از کشورهای جهان به کارشناسی ارشد هنر (MA) و کارشناسی ارشد علوم (MSc) تقسیم می گردد. تحصیل در رشته زیست شناسی شما آماده برای مدرسه فارغ التحصیل و نیروی کار، با دادن مهارت های لازم برای مشاهده، تفسیر و تجزیه و تحلیل در اطراف شما است. در حالی که در گروه، شما این فرصت را به شرکت در تحقیقات دانشکده تحت نظارت، تحصیل در خارج، و اعمال یادگیری در کلاس درس خود را برای حل مشکلات جامعه است. شما اتصالات هر روز بین آنچه شما در یادگیری و چگونه شما می توانید مهارت های خود را برای پیشرفت در این زمینه خود را استفاده کنید.... [-]


لیسانس مهندسی

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Elizabethtown

برنامه مهندسی ما این است که در اطراف با توجه به نیازهای دانش آموزان فردی و وسعت دانش مهندسی و مهارت های طراحی شده است. اهداف آموزش و پرورش برنامه در محفظهای قرار دادن ارزش ها و اهداف کالج الیزابت تاون در حال حاضر و نیازهای در حال ظهور از صنعت و جامعه: [+]

عمده مهندسی یک برنامه دقیق طراحی شده است که منجر به یک حرفه ای فنی در صنعت و یا فارغ التحصیل مدرسه در مهندسی است. درجه مهندسی با غلظت در مکانیک، برق، و طراحی پایدار (410) 347-7700: توسط کمیسیون مهندسی ABET، 111 بازار محل، سوئیت 1050، بالتیمور، MD 21202-4012، تلفن معتبر. ما برنامه های مهندسی در اطراف با توجه به نیازهای دانش آموزان فردی و وسعت دانش مهندسی و مهارت های طراحی شده است. اهداف آموزش و پرورش برنامه در محفظهای قرار دادن ارزش ها و اهداف کالج الیزابت تاون در حال حاضر و نیازهای در حال ظهور از صنعت و جامعه: 1) مهندسی الیزابتتاون فارغ التحصیلان توسعه فرصت های شغلی برجسته در طیف گسترده ای از رشته های فنی و غیر فنی، با استفاده از مهارت های توسعه یافته از طریق یک گسترده برنامه درسی مهندسی تکمیل شده توسط تعامل قوی با هنرهای آزاد. به طور خاص، دانش آموزان مجهز به طراحی، توسعه و پیاده سازی راه حل های نوآورانه به چالش کشیدن مسائل در زمینه های یکپارچه سازی سیستم های الکتریکی و مکانیکی در چارچوب طراحی پایدار؛ 2) فارغ التحصیلان ما صنعت و رهبران مدنی تبدیل در زمینه های گوناگون به عنوان حل کننده مشکل ماهر. فارغ التحصیلان دارای پس زمینه چند رشته برای کمک به راه حل های شکل دادن و تعریف مشکلات جهان سرعت در حال تغییر و بازار جهانی؛ 3) دانش آموزان فارغ التحصیل در آغوش و انطباق با فن آوری های در حال ظهور، پشتیبانی شده توسط ترکیبی از یک بنیان قوی در نظریه... [-]