Elizabethtown College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره Elizabethtown College

تعهد ما به آموزش برای خدمات است . ما بر این باوریم که یادگیری نجیب است، زمانی که به نفع دیگران صرف نظر از مسیر شغلی انتخاب شده است. ما دانشجویان خود را آماده می کنیم تا زندگی غنی هدف و معنا را در پیشبرد تفکر مستقل، یکپارچگی فردی و مسئولیت اجتماعی ایجاد کنیم. اینها مبانی زندگی زندگی یادگیری است. ما ارزش های صلح، خشونت، کرامت انسانی و عدالت اجتماعی را تقویت می کنیم.

128669_rsz_helena-lopes-uze35tk5uoa-unsplash.jpg

مأموریت Elizabethtown College این است:

Elizabethtown College یک تجربه آموزشی متفاوتی را ایجاد می کند که نقاط قوت شخصیش را پرورش می دهد و اشتیاق به یادگیری مادام العمر و کار متمرکز را ایجاد می کند.

یک تجربه آموزشی انتقالی

تأثیر یک آموزش عالی Elizabethtown College طولانی مدت و دور از انتظار است، زیرا عمیقا تغییر می کند. دانش آموزان عادت های جدیدی از ذهن و قلب را به دست می آورند - برخی در دوره تجربه کارشناسی، بعضی دیگر به عنوان دانشجویان فراتر از کالج رشد می کنند.

138349_ScreenShot2020-07-15at9.52.47AM.png

ویژگی های آموزش ما

تجربه آموزشی ما استانداردهای بالایی از بورس تحصیلی را با چهار ویژگی امضایی ترکیب می کند که شامل تعهدات برای آموزش دانش آموزان ما در یک جامعه یادگیری محور محور می شود تا دانش آموزان ما بین المللی و بین فرهنگی را تقویت کند تا مکمل کلاس درس با فرصت های یادگیری تجربی، و برای آماده سازی دانش آموزان ما برای زندگی هدفمند و کار معنی دار.

107786_IMG_0500.JPG

یادگیری مرتبط با محور

برنامه های آموزشی ما دانشجویان را به نحوی جذاب می کند که بیشترین توجه آنها را به خود جلب می کند، با تجربه های یادگیری مواجه می شوند و از پاسخ هایی که فراتر از آن چیزی است که حتی ممکن است فکر کنند ممکن است. در این جامعه یادگیری، اعضای هیئت علمی ما و دیگر کارکنان علاقه خود را به موضوعات و یادگیری مداوم نشان می دهند تا دانش آموزان ما چگونگی تعامل عمیق را درک کنند. دانش آموزان توجه شخصی را به عهده می گیرند، همانطور که همه کارکنان متعهد به ابراز علاقه های صادقانه و واقعی به موفقیت آموزشی دانش آموزان ما هستند. کلاس های کالج ما عمدا برای حمایت از نیازهای دانشجویان ما و حمایت از رشد آنها، کوچک هستند.

128675_rsz_brooke-cagle-g1kr4ozfoac-unsplash.jpg

دیدگاه های بین المللی و بین فرهنگی

Elizabethtown یک برنامه درسی جهانی و برنامه درسی مشترک ارائه می دهد. برنامه های مطالعه و توسعه کمک می کند تا دانش آموزان را درک و موثر با فرهنگ های دیگر و جهانی شدن زندگی و کار. کارکنان ما شامل اعضای هیئت علمی و دیگر کارفرمایانی هستند که شهروندان کشورهایی از سراسر جهان هستند که در بسیاری از زبانها صحبت می کنند و مطالعات بی شمار و تجربه های مسکونی در قاره های دیگر داشته اند. دانش آموزان در کنار دانشجویان دیگر فرهنگ ها مطالعه می کنند. علاوه بر این، هنگام بازدید، تحصیل در شهرهای مختلف مانند هریسبرگ، فیلادلفیا، لندن، پکن و کویتو با جهان بین الملل مواجه می شوند.

138298_ScreenShot2020-07-14at1.02.43PM.png

یادگیری تجربی

Elizabethtown به دنبال گسترش زمینه برای یادگیری دانش آموزان با پرورش تجربیات آموزشی است که از طریق آن دانش آموزان با انجام کار یاد می گیرند. از طریق یادگیری تجربی، دانش آموزان توانایی پیوند نظر و تجربه را توسعه می دهند، و آنها آماده تر برای ادامه تحصیل در طول زندگی خود هستند. این فرصت ها از طریق دوره های کارآموزی و تحصیلات تکمیلی، تخصیص محل های کاری، پروژه های تحقیقاتی مستقل و همکاری، یادگیری خدمات و مشارکت مدنی، توسعه رهبری و لذت بردن از پردیس در دسترس هستند.

138348_ScreenShot2020-07-15at9.58.27AM.png

هدفمند زندگی کار

در هر دو برنامه درسی و برنامه درسی، برنامه آموزشی کالج، درک آموزش و پرورش برای یک هدف زندگی را بر اساس یک مدل جامع از توسعه دانش آموزان که رشد حرفه ای را دربر می گیرد، درک می کند؛ بازتاب در حرفه، معنا و زندگی؛ و تعهد به مشارکت مدنی. در نتیجه، فارغ التحصیلان Elizabethtown آماده هستند تا جهان را به جای بهتر قرار دهند. آنها این کار را بخشی از زندگی خود می دانند که طرز تفکر فردی خود را نشان می دهند، به نیازهای دیگران پاسخ می دهند و ارزش یکپارچگی شخصی و اخلاقی را به ارمغان می آورد.

138297_ScreenShot2020-07-14at1.02.18PM.png

مکان ها

الیزابتون

Address
One Alpha Drive
Elizabethtown, PA 17022-2298

17022 الیزابتون, پنسیلوانیا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید