Erskine College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آموزش و پرورش که متناسب است

ارسکین به عنوان یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین کالج هنرهای لیبرال در جنوب، کلیسا را برنده جایزه دانشگاهی و اعتبار مسیحی می کند. فارغ التحصیلان ما شرکت های تجاری را تحت تاثیر قرار می دهند، در رشته های حرفه ای تاثیر می گذارند و در بسیاری از راه های دیگر به فرهنگ ما می رسند.

129324_1.jpg

هر یک از برنامه های 19 درجه ارسکین را می توان با همکاری با اعضای هیات علمی برای ایجاد یک دوره آموزشی که به منافع شخصی و حرفه ای شما بستگی دارد، سفارشی کنید. فرصت تحصیل در نیمه تحصیلی در خارج از کشور نیز در اسکاتلند، انگلستان، فرانسه یا مکزیک در دسترس است. ارسکین نیز از آموزشگاه های آموزشی سنتی حمایت علمی می کند و آن را در کلاس های خود و در میان همتایان خود از طریق یک برنامه نوآورانه که از همکاری های همکار و گروه های مطالعه برای تقویت محتوای درس و مدل عادت های مطالعه خوب استفاده می کند، می برد.

چرا ارسکین؟

تاریخچه یادگیری

از آنجاییکه توسط کلیسای مشارکت کننده اصلاح پروتستان (ARP) در سال 1839 تأسیس شد، Erskine College به این اصل متعهد شده است که حقایق و ارزشهای یادگیری و ایمان، جدایی ناپذیر است. با این پایه، ارسکین متعهد به توسعه کل فرد به عنوان یک یادگیرنده مادام العمر است، و دانشجویان را تشویق می کند تا به انتقاد از مطالعات تحصیلی خود فکر کنند و ذهن و قلب به حقیقت باز می گردند.

تمرکز دانش آموزان

هر یک از برنامه های 19 درجه ارسکین را می توان با همکاری با اعضای هیات علمی برای ایجاد یک دوره آموزشی که به منافع شخصی و حرفه ای شما بستگی دارد، سفارشی کنید. همه کلاس های شما توسط استادان تدریس می شود، نه از طریق تدریس دستیاران. از آنجایی که نسبت دانشجویان و دانشآموزان ما نسبت به 11: 1 و تقریبا تمام کلاسهای کلاس کمتر از 25 دانش آموز است، شما با این اساتید مقابله خواهید کرد.

مهمتر از همه، اعضای هیئت علمی ارسکین وقت خود را برای رسیدن به شناختن شما آماده می کنند و شما را به سمت شخصیت و آکادمیک به سمت رشد به عنوان یک فرد عالی هدایت می کنند.

مقصد: Due West

Erskine College در Historous Due West واقع در ایبویل، کارولینای جنوبی است. با جمعیت 1،200 و یک پردیس 90 مجتمع با یک دانش آموز کمتر از 800، Due West یک دانشگاه کالج آرام است که برای مطالعه مناسب است. از ورزش به هنر، در محوطه دانشگاه ارسکین بسیار زیاد است، اما در عرض 30 دقیقه رانندگی می کنید، مکان هایی برای خرید، سایت های تاریخی و تعدادی از مناطق تفریحی که قایقرانی، ماهیگیری، پیاده روی، اسب سواری سواری و دوچرخه سواری در کوهستان.

129271_IMG_1142.jpg

مأموریت سازمانیافته

Erskine College وجود دارد تا خدا را به عنوان یک جامعه دانشگاهی مسیحی تحسین کند، در این صورت دانش آموزان مجهز هستند تا به عنوان افراد کلیدی برای زندگی خدمات از طریق پیگیری هنرهای لیبرال دوره کارشناسی و تحصیلات تکمیلی الهیات مجهز شوند.

مأموریت کالج (برنامه های کارشناسی)

مأموریت Erskine College این است که دانش آموزان را با فراهم آوردن یک آموزش عالی عالی لیبرال در محيط متمرکز بر مسیح، که در آن یادگیری و حقیقت کتاب مقدس برای توسعه کل فرد یکپارچه شده است، فراهم آورند.

مأموریت معارف (برنامه های تحصیلات تکمیلی)

معرفت الهی ارسکین از مأموریت خداوند در جهان، با آموزش دادن، از دیدگاه مکتبانه اصلاح شده، افراد برای خدمت در کلیسای مسیحی، حمایت می کند.

129269_IMG_4260.jpg

محل

Erskine College در روستای آکادمی Due West، یک شهر از 1200 ساکن واقع در استان ایبویلیل، کارولینای جنوبی، منطقه ای غنی از استعمار، جنگ انقلابی و تاریخ جنگ داخلی است. این شهر و کالج، با تعدادی از ساختمان های پیش دبستانی، در مجله ملی مکان های تاریخی ذکر شده است. یک جشنواره بهار سالانه تعداد زیادی از گردشگران را برای به اشتراک گذاشتن در میراث فرهنگی و تاریخی شهرستان به ارمغان می آورد.

با توجه به غرب، در نزدیکی تعدادی از دریاچه ها و مناطق تفریحی و در دسترسی آسان به مسیرهای بین ایالتی 26 و 85، فضای آرام و آرام را برای مطالعه فراهم می کند. نزدیکی به فرودگاه ها و مراکز فرهنگی توسط شهرهای آتلانتا، شارلوت، کلمبیا و گرین ویل همه نشان داده شده اند که در یک یا دو ساعت درایو قرار دارند. شهرهای کوچک مانند گرینووود و اندرسون هر یک حدود 20 مایل فاصله دارند و فرصت های خرید و ناهار خوری زیادی را ارائه می دهند.129327_8.jpg

زندگی زندگی

مجتمع مسکونی 90 خوابه Erskine هر دو امکانات کلاسیک و مدرن را فراهم می کند. برج های امضاء ساختمان ارسکین توسط یک مرکز علمی پیشرفته و یک مجموعه آموزشی جدید موسیقی و ریاضی تکمیل شده است. در مرکز دانشگاه واقع شده است مرکز هنرهای معاصر Bowie، یک موزه و گالری مدرن است. مرکز فعالیت های گالووی شامل دو ورزشگاه، دادگاه های راکتبی، اتاق ایروبیک / وزن، یک دیوار صعود و یک مرکز آموزشی ورزشی می باشد. جوامع ادبی، به عنوان کالج قدیمی، در محوطه دانشگاه قرار دارند. دانش آموزان در یک کافه تریا برنده جایزه و در کافه های پردیس می خورند.

129270_DSC00518.jpg

برنامه تحصیلی

در ارسکین، دانش آموزان توسط استادان آموزش می دهند، نه دانشجویان کارشناسی ارشد، و برنامه درسی بر اساس سنت های هنر لیبرال است. Erskine درمورد آموزش مربیگری و ارتباطی است که به منظور ایجاد انگیزه بزرگ، پیشرفت تحصیلی خود و ایجاد آمادگی فردا طراحی شده است. Erskine متعهد به ارائه یک تجربه آموزشی جامع طراحی شده برای توسعه کل فرد است.

اعضای هیات علمی Erskine زندگی خود را به اشتراک می گذارند و دانش آموزان را به چالش می کشد تا در تمام جنبه های زندگی موفق شوند. Erskine متعهد به آموزش نسل بعدی از زبان آموزان مادام العمر است که بر خانواده ها، جوامع، کشورشان و جهان تاثیر می گذارد.

ورزشکاری

کالج برنامه های تفریحی و ورزشی صوتی و متنوعی را حفظ می کند. این کالج فعالیت های ورزشی را در میان تمام دانش آموزان تشویق می کند که مشارکت در ورزش در سطح بین المللی، بین المللی و یا تفریحی در توسعه شخصی فرد به طور کلی کمک می کند.

Erskine در سطح بینالمللی به عنوان عضو انجمن ملی کالج کالج (NCAA) بخش دوم و به عنوان عضو کنفرانس کارولینا رقابت می کند. علاوه بر این، وابستگی به بخش ملی مسیحی کالج ورزشکاری (NCCAA) من دو تیم ملی قهرمانی را در این سال گذشته، Golf Men's Golf و Softball زنان ساخت.

کالج دارای 15 تیم بین المللی است: بسکتبال مردان و زنان، کشور متقابل مردان و زنان، گلف مردان و زنان، فوتبال زنان و مردان، تنیس مردان و زنان، بیسبال، فوتبال، سافتبال، والیبال و لاکراس زنان.129329_12.jpg

کمک مالی

یک آموزش ارسکین یک تجربه است، ارزش آن را نمی توان به راحتی در دلار اندازه گیری کرد. بیش از 90 درصد دانش آموزان ما کمک مالی می کنند. Erskine علاوه بر منابع سنتی برای کمک مالی مانند کمک های فدرال و ایالتی، دانشجویان مختلفی را برای دانش آموزانی که توانایی های علمی را نشان می دهند و افرادی که جامعه اروسین را غنی سازی می کنند، ارائه می دهد. Erskine از دانشجویان و خانواده هایشان دعوت می کند تا بخشی از خانواده خود را به خود اختصاص دهند و به کار با آنها برای کمک به سرمایه گذاری در تجربه ارسکین اختصاص داده شده است.

129267_DSC_4803.jpg

مکان ها

به علت غرب

Address
2 Washington St
SC 29639 به علت غرب, کارولینای جنوبی, آمریکا