توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آموزش و پرورش که متناسب است

ارسکین به عنوان یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین کالج هنرهای لیبرال در جنوب، کلیسا را برنده جایزه دانشگاهی و اعتبار مسیحی می کند. فارغ التحصیلان ما شرکت های تجاری را تحت تاثیر قرار می دهند، در رشته های حرفه ای تاثیر می گذارند و در بسیاری از راه های دیگر به فرهنگ ما می رسند.

هر یک از برنامه های 19 درجه ارسکین را می توان با همکاری با اعضای هیات علمی برای ایجاد یک دوره آموزشی که به منافع شخصی و حرفه ای شما بستگی دارد، سفارشی کنید. فرصت تحصیل در نیمه تحصیلی در خارج از کشور نیز در اسکاتلند، انگلستان، فرانسه یا مکزیک در دسترس است. ارسکین نیز از آموزشگاه های آموزشی سنتی حمایت علمی می کند و آن را در کلاس های خود و در میان همتایان خود از طریق یک برنامه نوآورانه که از همکاری های همکار و گروه های مطالعه برای تقویت محتوای درس و مدل عادت های مطالعه خوب استفاده می کند، می برد.

چرا ارسکین؟

تاریخچه یادگیری

از آنجاییکه توسط کلیسای مشارکت کننده اصلاح پروتستان (ARP) در سال 1839 تأسیس شد، Erskine College به این اصل متعهد شده است که حقایق و ارزشهای یادگیری و ایمان، جدایی ناپذیر است. با این پایه، ارسکین متعهد به توسعه کل فرد به عنوان یک یادگیرنده مادام العمر است، و دانشجویان را تشویق می کند تا به انتقاد از مطالعات تحصیلی خود فکر کنند و ذهن و قلب به حقیقت باز می گردند.

تمرکز دانش آموزان

هر یک از برنامه های 19 درجه ارسکین را می توان با همکاری با اعضای هیات علمی برای ایجاد یک دوره آموزشی که به منافع شخصی و حرفه ای شما بستگی دارد، سفارشی کنید. همه کلاس های شما توسط استادان تدریس می شود، نه از طریق تدریس دستیاران. از آنجایی که نسبت دانشجویان و دانشآموزان ما نسبت به 11: 1 و تقریبا تمام کلاسهای کلاس کمتر از 25 دانش آموز است، شما با این اساتید مقابله خواهید کرد.

مهمتر از همه، اعضای هیئت علمی ارسکین وقت خود را برای رسیدن به شناختن شما آماده می کنند و شما را به سمت شخصیت و آکادمیک به سمت رشد به عنوان یک فرد عالی هدایت می کنند.

مقصد: Due West

Erskine College در Historous Due West واقع در ایبویل، کارولینای جنوبی است. با جمعیت 1،200 و یک پردیس 90 مجتمع با یک دانش آموز کمتر از 800، Due West یک دانشگاه کالج آرام است که برای مطالعه مناسب است. از ورزش به هنر، در محوطه دانشگاه ارسکین بسیار زیاد است، اما در عرض 30 دقیقه رانندگی می کنید، مکان هایی برای خرید، سایت های تاریخی و تعدادی از مناطق تفریحی که قایقرانی، ماهیگیری، پیاده روی، اسب سواری سواری و دوچرخه سواری در کوهستان.

115257_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

مأموریت سازمانیافته

Erskine College وجود دارد تا خدا را به عنوان یک جامعه دانشگاهی مسیحی تحسین کند، در این صورت دانش آموزان مجهز هستند تا به عنوان افراد کلیدی برای زندگی خدمات از طریق پیگیری هنرهای لیبرال دوره کارشناسی و تحصیلات تکمیلی الهیات مجهز شوند.

مأموریت کالج (برنامه های کارشناسی)

مأموریت Erskine College این است که دانش آموزان را با فراهم آوردن یک آموزش عالی عالی لیبرال در محيط متمرکز بر مسیح، که در آن یادگیری و حقیقت کتاب مقدس برای توسعه کل فرد یکپارچه شده است، فراهم آورند.

مأموریت معارف (برنامه های تحصیلات تکمیلی)

معرفت الهی ارسکین از مأموریت خداوند در جهان، با آموزش دادن، از دیدگاه مکتبانه اصلاح شده، افراد برای خدمت در کلیسای مسیحی، حمایت می کند.

113445_pexels-photo-1326947.jpeg

محل

Erskine College در روستای آکادمی Due West، یک شهر از 1200 ساکن واقع در استان ایبویلیل، کارولینای جنوبی، منطقه ای غنی از استعمار، جنگ انقلابی و تاریخ جنگ داخلی است. این شهر و کالج، با تعدادی از ساختمان های پیش دبستانی، در مجله ملی مکان های تاریخی ذکر شده است. یک جشنواره بهار سالانه تعداد زیادی از گردشگران را برای به اشتراک گذاشتن در میراث فرهنگی و تاریخی شهرستان به ارمغان می آورد.

با توجه به غرب، در نزدیکی تعدادی از دریاچه ها و مناطق تفریحی و در دسترسی آسان به مسیرهای بین ایالتی 26 و 85، فضای آرام و آرام را برای مطالعه فراهم می کند. نزدیکی به فرودگاه ها و مراکز فرهنگی توسط شهرهای آتلانتا، شارلوت، کلمبیا و گرین ویل همه نشان داده شده اند که در یک یا دو ساعت درایو قرار دارند. شهرهای کوچک مانند گرینووود و اندرسون هر یک حدود 20 مایل فاصله دارند و فرصت های خرید و ناهار خوری زیادی را ارائه می دهند.

زندگی زندگی

مجتمع مسکونی 90 خوابه Erskine هر دو امکانات کلاسیک و مدرن را فراهم می کند. برج های امضاء ساختمان ارسکین توسط یک مرکز علمی پیشرفته و یک مجموعه آموزشی جدید موسیقی و ریاضی تکمیل شده است. در مرکز دانشگاه واقع شده است مرکز هنرهای معاصر Bowie، یک موزه و گالری مدرن است. مرکز فعالیت های گالووی شامل دو ورزشگاه، دادگاه های راکتبی، اتاق ایروبیک / وزن، یک دیوار صعود و یک مرکز آموزشی ورزشی می باشد. جوامع ادبی، به عنوان کالج قدیمی، در محوطه دانشگاه قرار دارند. دانش آموزان در یک کافه تریا برنده جایزه و در کافه های پردیس می خورند.

113235_pexels-photo-901964.jpeg

برنامه تحصیلی

در ارسکین، دانش آموزان توسط استادان آموزش می دهند، نه دانشجویان کارشناسی ارشد، و برنامه درسی بر اساس سنت های هنر لیبرال است. Erskine درمورد آموزش مربیگری و ارتباطی است که به منظور ایجاد انگیزه بزرگ، پیشرفت تحصیلی خود و ایجاد آمادگی فردا طراحی شده است. Erskine متعهد به ارائه یک تجربه آموزشی جامع طراحی شده برای توسعه کل فرد است.

اعضای هیات علمی Erskine زندگی خود را به اشتراک می گذارند و دانش آموزان را به چالش می کشد تا در تمام جنبه های زندگی موفق شوند. Erskine متعهد به آموزش نسل بعدی از زبان آموزان مادام العمر است که بر خانواده ها، جوامع، کشورشان و جهان تاثیر می گذارد.

ورزشکاری

کالج برنامه های تفریحی و ورزشی صوتی و متنوعی را حفظ می کند. این کالج فعالیت های ورزشی را در میان تمام دانش آموزان تشویق می کند که مشارکت در ورزش در سطح بین المللی، بین المللی و یا تفریحی در توسعه شخصی فرد به طور کلی کمک می کند.

Erskine در سطح بینالمللی به عنوان عضو انجمن ملی کالج کالج (NCAA) بخش دوم و به عنوان عضو کنفرانس کارولینا رقابت می کند. علاوه بر این، وابستگی به بخش ملی مسیحی کالج ورزشکاری (NCCAA) من دو تیم ملی قهرمانی را در این سال گذشته، Golf Men's Golf و Softball زنان ساخت.

کالج دارای 15 تیم بین المللی است: بسکتبال مردان و زنان، کشور متقابل مردان و زنان، گلف مردان و زنان، فوتبال زنان و مردان، تنیس مردان و زنان، بیسبال، فوتبال، سافتبال، والیبال و لاکراس زنان.

کمک مالی

یک آموزش ارسکین یک تجربه است، ارزش آن را نمی توان به راحتی در دلار اندازه گیری کرد. بیش از 90 درصد دانش آموزان ما کمک مالی می کنند. Erskine علاوه بر منابع سنتی برای کمک مالی مانند کمک های فدرال و ایالتی، دانشجویان مختلفی را برای دانش آموزانی که توانایی های علمی را نشان می دهند و افرادی که جامعه اروسین را غنی سازی می کنند، ارائه می دهد. Erskine از دانشجویان و خانواده هایشان دعوت می کند تا بخشی از خانواده خود را به خود اختصاص دهند و به کار با آنها برای کمک به سرمایه گذاری در تجربه ارسکین اختصاص داده شده است.

112185_pexels-photo-1438072.jpeg

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Erskine College

آیا جذاب است تصور کنید که نوشتن برنامه های کامپیوتری، ایجاد راه حلی برای مسائل دنیای واقعی با استفاده از ریاضی یا کمک به بچه ها برای دوست داشتن ریاضی نیز مفید باشد؟ اگر ا ... [+]

ریاضیات

آیا جذاب است تصور کنید که نوشتن برنامه های کامپیوتری، ایجاد راه حلی برای مسائل دنیای واقعی با استفاده از ریاضی یا کمک به بچه ها برای دوست داشتن ریاضی نیز مفید باشد؟ اگر از دقت و زیبایی ریاضیات لذت می برید، ممکن است بخواهید یکی از افرادی باشید که برای یافتن راه حل ها زندگی می کنند.

بخش ریاضیات Erskine College به دنبال کمک به دانش آموزان مهارت های حل مسئله و توانایی استدلال انتزاعی خود را برای آماده سازی آنها برای یک جامعه به سرعت در حال تغییر می دهد.... [-]

آمریکا Due West
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Erskine College

Erskine College دارای برنامه دوگانه مهندسی با دانشگاه کلمسون است. این برنامه یک بنیاد هنری مسیحی لیبرال قوی همراه با سطح قابل توجهی از تخصص فنی ارائه می دهد. دانش آموزان ... [+]

مهندسی

Erskine College دارای برنامه دوگانه مهندسی با دانشگاه کلمسون است. این برنامه یک بنیاد هنری مسیحی لیبرال قوی همراه با سطح قابل توجهی از تخصص فنی ارائه می دهد. دانش آموزان در این برنامه معمولا سه سال در ارسکین و دو تا سه سال در کلمسون، کسب مدرک لیسانس علوم در مهندسی از کلمسون و لیسانس مدرک کارشناسی ارشد در رشته زیست شناسی، شیمی، ریاضیات و یا فیزیک از ارسکین.

آموزش دوگانه مهندسی با Erskine College... [-]
آمریکا Due West
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Erskine College

در اینجا در Erskine، گروه زیست شناسی تلاش می کند تا به دانش آموزان کمک کند تا درک خود را از علوم زیست شناختی بهتر درک کنند. یکی از بزرگترین زیست شناسی ها بر کشف، تفکر علم ... [+]

زیست شناسی

در اینجا در Erskine، گروه زیست شناسی تلاش می کند تا به دانش آموزان کمک کند تا درک خود را از علوم زیست شناختی بهتر درک کنند. یکی از بزرگترین زیست شناسی ها بر کشف، تفکر علمی و مهارت های مورد نیاز برای حرفه ای یا مطالعه بیشتر تأکید دارد.

دو غلظت در دسترس هستند.

یک دانشمند بزرگ در زیست شناسی با تاکید در علوم زیست پزشکی (BS-Biomed) برای دانش آموزانی که قصد دارند به دنبال درجه های پیشرفته در پزشکی، فارماکولوژی یا داروخانه و حرفه های تحقیق زیست پزشکی، پزشکی قانونی، ژنتیک، فیزیولوژی، بیوشیمی یا مولکولی زیست شناسییک دانشمند بزرگ در زیست شناسی با تاکید در اکولوژی، علوم محیط زیست و زیست شناسی حیات وحش (BS-EEW) برای دانش آموزانی که به دنبال تحصیلات تکمیلی در زیست شناسی، اکولوژی، زیست شناسی، گیاه شناسی، مدیریت حیات وحش و یا علوم زیست محیطی هستند، طراحی شده است.... [-]
آمریکا Due West
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Erskine College

برنامه شیمی در Erskine طراحی شده است تا دانشجویان را برای رشته های شیمی و رشته های شیمی آماده کند. شیمی یک محدوده بسیار گسترده ای از مطالعه است که شامل مهارت ها و شخصیت ه ... [+]

علم شیمی

برنامه شیمی در Erskine طراحی شده است تا دانشجویان را برای رشته های شیمی و رشته های شیمی آماده کند. شیمی یک محدوده بسیار گسترده ای از مطالعه است که شامل مهارت ها و شخصیت های بسیار تحلیلی و ریاضی به طور گسترده بیننده، مصنوعی و خلاق است. این تنوع باعث می شود که شیمی در یک جامعه هنری مسیحی، یک انتخاب ایده آل باشد! در اینجا در Erskine، کارشناسان شیمی ما تشویق می شوند تا مهارت های آزمایشگاهی و علمی فنی خود را در حال توسعه درک درک واقعی از رابطه بین شیمیدان، جامعه و کلیسا.... [-]

آمریکا Due West
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
2 Washington St
SC 29639 Due West, South Carolina, آمریکا