Erskine College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Erskine College بیش از 180 سال دانش آموزان را برای زندگی یادگیری ، خدمت و رهبری آماده کرده است. به عنوان یک کالج هنرهای لیبرال مسیحی ، ما دانش آموزان را برای مشاغل حرفه ای آموزش می دهیم ، اما مهمتر از همه ، شما را برای تماس های زندگی خود آماده می کنیم.

دانشگاهیان دقیق و شخصی

در Erskine از یک تجربه شخصی لذت خواهید برد. با 19 رشته و 27 خردسال ، دانشکده ما می تواند به شما کمک کند یک دوره تحصیل را متناسب با اهداف شخصی و شغلی خود تنظیم کنید. اندازه کلاس ها کم است ، بنابراین اساتید دانش آموزان خود را می شناسند و به دنبال ایجاد روابط راهنمایی با آنها هستند. هر فرصتی را که جستجو می کنید — پروژه های تحقیقاتی ، کارآموزی ، دوره های خارج از منزل ، سفرهای مأموریتی یا تجربیات تحصیل در خارج از کشور — می توانید مطمئن باشید که اساتید شما می خواهند موفقیت شما را ببینند.

129324_1.jpg

آماده برای زندگی

ارسکین دانشجویان را برای تحصیل در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد آماده می کند. در میان کسانی که برای تحصیلات تکمیلی اقدام می کنند ، 98٪ در برنامه انتخاب شده خود پذیرفته می شوند.

چرا ارسکین؟

جامعه قوی

ارسکین بیش از 25 سازمان دانشجویی را برای تکمیل تجربه علمی ارائه می دهد. شما ممکن است به یک جامعه ادبی بپیوندید ، که از برخی جهات شبیه به یک برادری یا معشوقه است. ممکن است در یکی از چندین انجمن مخفی قرار بگیرید. شما همچنین می توانید از طریق زندگی اقامتی ، دولت دانشجویی یا سایر سازمانهای دانشجویی درگیر رهبری شوید. برای نسلهای بعدی در ارسکین ، زندگی اجتماعی در اطراف پرورش دوستی های قوی و مادام العمر است. این یک مزیت فوق العاده یک مدرسه کوچک است.

129271_IMG_1142.jpg

دو و میدانی رقابتی

ارسکین 23 رشته ورزشی را ارائه می دهد و به عنوان عضو انجمن ملی ورزشکاران دانشگاهی (NCAA) بخش II به عنوان عضو کنفرانس کارولیناس ، و به عنوان عضو انجمن دوومیدانی کالج ملی مسیحی (NCCAA) 23 رشته ورزشی را برگزار می کند. ما متعهد به رشد و پیشرفت دانشجویان ورزشکار خود هستیم. ما می خواهیم آنها در کلاس و همچنین در زمین بازی رقابت کنند.

141092_Soccer.jpg

مسیحیت اصیل

ایمان و یادگیری در کلاس ارسکاین ادغام شده است و ما رشد و پیشرفت معنوی دانش آموزان خود را در اولویت قرار می دهیم. دانش آموزان می توانند از مطالعات کتاب مقدس ، عبادت ، مجالس معاشرت و عقب نشینی های تحت حمایت گروه های وزارت دانشگاه ، از جمله وزارتخانه های باپتیست (BCM) ، فلوشیپ ورزشکاران مسیحی (FCA) و دانشگاه اصلاح شده (RUF) بهره مند شوند.

129327_8.jpg

زندگی دانشگاهی

محوطه بزرگ 90 هکتاری ارسکین هم امکانات کلاسیک و هم مدرن را فراهم می کند. مرکز فعالیت های گالووی شامل دو سالن ورزشی ، زمین های راکتبال ، یک اتاق هوازی / وزنه برداری ، یک دیوار کوهنوردی و یک مرکز آموزش ورزشی است.

ورزش های درون مدرسه ای

ما با هدایت دانشجو اینترمورال کارآموز ، چندین ورزش درون مدرسه ای را برای کسانی که روحیه رقابت دارند ، اما همچنین دوست دارند از آن لذت ببرند ، ارائه می دهیم. پیشنهادات شامل ورزش هایی مانند داج بال ، فریزبی نهایی ، والیبال و ... می باشد.

129270_DSC00518.jpg

فعالیت های دانشگاهی

دانشجویان از فعالیتهای دانشگاهی ما که توسط هیئت فعالیتهای Erskine و انجمن دولت دانشجویی برای شما آورده شده اند خوشحال می شوند. از شبهای چیزهای بی اهمیت و یکنوع بازی شبیه لوتو مواد غذایی تا رویدادهای بزرگتر مانند Fall Fest ، دفتر زندگی پردیس چیزی برای لذت بردن از شما دارد.

129329_12.jpg

آموزش مقرون به صرفه

کارمندان کمک مالی ارسکین به طور جداگانه با هر خانواده کار می کنند تا یک برنامه مالی برای مقرون به صرفه بودن کالج ارائه دهند. بیشتر دانشجویان ارسکین نوعی کمک مالی از منابع کمک فدرال ، ایالتی و نهادی دریافت می کنند. بورس تحصیلی مبتنی بر شایستگی در دانشگاهیان ، دو و میدانی ، نمایش و موسیقی سالانه اهدا می شود.

129267_DSC_4803.jpg

مکان ها

به علت غرب

Address
2 Washington St
SC 29639 به علت غرب, کارولینای جنوبی, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید