توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

کالج تجاری سیلبرمن

کالج تجاری سیلبرمن یکی از مدارس تجاری برتر کشور است که دوره های کارشناسی، ترکیبی و فارغ التحصیلی شامل MBA، MBA برای مدیران را ارائه می دهد؛ کارشناسی ارشد مدیریت زنجیره تامین، حسابداری، مالیات، و بازاریابی دیجیتال (آنلاین)؛ و گواهی فارغ التحصیلی.

یک مدرک از کالج تجاری سیلبرمن در نیوجرسی، شما را آماده تبدیل شدن به یک رهبر در کسب و کار و مدیریت - کسی که چشم انداز اخلاقی را به هر محیط حرفه ای را. فقط از کسانی که پیش از شما آمده اند و از مدیران برجسته در جهان کسب و کار می کنند، بپرسید. دوره های کارآموزی کسب و کار شما تجربه ی اول با جامعه کسب و کار را به شما می دهد، روش های اثبات شده ای را در تجزیه و تحلیل مالی و استراتژیک، برنامه ریزی و اجرای کلی کسب و کار به شما ارائه می دهد.

شما می توانید یک مدرک کسب و کار از کالج تجاری Silberman کسب کنید با شرکت در یکی از سه دانشگاه ما و یا با ثبت نام در ما آنلاین استاد در برنامه بازاریابی دیجیتال.

در نیوجرسی

 • فلورم کمپس در مدیسون، نیوجرسی
 • پردیس متروپولیتن در Teaneck، نیوجرسی

در کانادا

 • دانشگاه ونکوور، در ونکوور، کانادا

دانشگاه ونکوور FDU، واقع در مرکز شهر ونکوور کانادا، برنامه های تحصیلات لیسانس را در زمینه مدیریت کسب و کار و فناوری اطلاعات ارائه می دهد.


بیانیه مأموریت

مأموریت کالج کسب و کار سیلبرمن در دانشگاه Fairleigh Dickinson مرکز مهمی است که برای آموزش امروزه رهبران فردا تدارک دیده شده است تا دانشجویان را برای موفقیت در محیط جهانی و پیشرفت درک کسب و کار آماده سازد.


چشم انداز

کالج تجاری سیلبرمن در سطح جهانی، توسط ذینفعان و همسالان به خاطر تعالی در زمینه آموزش، مشارکت فکری و برنامه هایی که دانش را گسترش می دهند تا فعالیت مدیریت کسب و کار را گسترش دهد، به رسمیت شناخته شده است. ما یک برنامه معیار برای تعالی آموزش عالی در زمینه تدریس و بورس تحصیلی هستیم و برای دانش آموزانمان را قادر می سازیم تا به طور موثر در یک محیط کار چند وجهی دشوار و پویا کار کنند.


ارزش های مشترک

کالج سیلبرمن به همراه مأموریت دانشگاه Fairleigh Dickinson به دانش آموزان کمک می کند تا از خودشان و به سمت زندگی فعال در بازار جهانی پویا دست یابند.

 • ما متعهد به تدریس بسیار موثر و مشارکت دانش آموزان به عنوان مشارکت در یادگیری هستیم.
 • ما متعهد به یکپارچگی شخصی و حرفه ای و استانداردهای بالای رفتار اخلاقی می باشیم.
 • ما متعهد به ایجاد مسئولیت های رهبری مناسب، از جمله اجتماعی، اقتصادی و محیط زیست هستیم.
 • ما نتیجه گیری می کنیم و به موفقیت های فردی و سازمانی دانشجویان ما متعهد هستیم.
 • ما ارزش تنوع، انعطاف پذیری و احترام متقابل را داریم و معتقدیم که آنها برای موفقیت برنامه های ما حیاتی هستند.
 • ما از دانشجویان، استادان و کارکنان پشتیبانی و تشویق می کنیم تا در تلاش های مدنی، ارتباطات اجتماعی و درک های جهانی بیشتر شرکت کنند.
 • ما به طور مداوم بهبود می یابیم و فارغ التحصیلان ما تحصیلات طولانی و فراگیر دارند.
 • ما به نیازهای در حال تغییر یک محیط تجاری جهانی و چند فرهنگی پاسخ می دهیم.
 • ما فارغ التحصیلان خود را به عنوان شرکای مهم در نظر می گیریم و ارزش دخالت ذینفعان مختلف در محیط آموزشی ما را ارزیابی می کنیم.
 • ما یک جامعه اختصاصی از دانش آموزان محسوب می شویم و نقش دانش پژوهی را در ارتقاء نقش تدریس ارزش می گذاریم.
 • ما بر این باوریم که آموزش و پرورش کسب و کار ادغام مسئولیت های اجتماعی، اقتصادی، اجتماعی و محیطی است.
 • ما قدردانی از فرهنگ ها و دیدگاه های دیگر را ارزیابی می کنیم.
 • ما بر این باوریم که یادگیری فعال و همگانی ابزار مهمی در ایجاد تجربه یادگیری مرتبط، جالب و مفید است.


Silberman - یکی از 5٪ از مدارس تجاری جهان با اعتباربخشی AACSB

کالج سیلبرمن کسب و کار توسط AACSB بین المللی - معتبر ترین اعتبار مجوز در جهان برای مدارس دانشگاهی معتبر است. کمتر از 5٪ از مدارس تجاری در سراسر جهان به اعتبار AACSB اعطا می شود.

Silberman یکی از پیشگامان آموزش و پرورش رهبری کسب و کار با کیفیت بالا و از طریق تحقیقات کاربردی و فعالیت های حرفه ای دانشکده است و اکنون با گسترش برنامه های تحصیلی آنلاین در سراسر جهان به دانش آموزان در سراسر جهان می پردازد.


رتبه بندی مدرسه کسب و کار عالی

ما افتخار می کنیم که Silberman یک مدرسه کسب و کار برتر است که به طور مستقل توسط این منابع معتبر رتبه بندی شده است:

 • نقد و بررسی پرینستون کالج سیلبرمن به عنوان یکی از بهترین مدارس کسب و کار در ملت است.
 • اخبار ایالات متحده
 • کالج سیلبرمن به عنوان "مدرسه کسب و کار عالی"
 • شروع کلاس سیلبرمن به عنوان دوم فقط به راتگرز مدرسه کسب و کار در نیوجرسی.
 • موسسه نوآوری و کارآفرینی Rothman Silberman با برتری در برنامه درسی نوآوری در جایزه کارآفرینی توسط بنیاد دشپند
 • استعدادهای مالیاتی، Inc. سیلبرمن یکی از 10 کارشناسی ارشد در حسابداری برنامه MAcc توسط
 • سیببرمن یکی از 10 برنامه برتر حسابداری در نیوجرسی است


رهبری پایدار جهانی شرکت و مسئولیت اجتماعی از طریق همکاری سازمان ملل متحد

از سال 2009، سیلبرمن یکی از شرکت کنندگان امضاء کننده پیشرفته در اصول سازمان آموزش و پرورش در زمینه مدیریت مسئولیت پذیری (PRME) بوده است - یک شبکه جهانی مدارس کسب و کار متعهد به هدایت تغییر مدیریت آموزش مدیریت، تحقیق و تفکر رهبری از طریق توسعه برنامه های درسی است پیوستن به پایداری و مسئولیت اجتماعی. هر ساله ما در مورد پیشرفت هایمان گزارش می کنیم.


برنامه کارشناسی ارشد آنلاین

استاد آنلاین سیلبرمن در بازاریابی دیجیتال اکنون فرصتی برای دانشجویان در سطح ملی و جهانی برای کسب مدرک از دانشگاه Fairleigh Dickinson فراهم می کند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

به عنوان یک سرمایه گذاری بزرگ در FDU، شما درک جامع از تجزیه و تحلیل مالی، مدیریت مالی، و سیستم های مالی را بدست خواهید آورد. شما ممکن است تصمیم بگیرید تا تمرکز در مشاوره ... [+]

مؤسسه مالی Fairleigh Dickinson شما را در درک تجزیه و تحلیل مالی، مدیریت مالی، و سیستم های مالی فراهم می کند. این برنامه از طریق کالج تجاری سیلبرمن Fairleigh Dickinson در هر دو دانشگاه پردیس فلورم و پردیس متروپولیتن ارائه می شود.

کالج دارای اعتبار معتبر توسط AACSB بین المللی - انجمن به پیشرفت دانشکده های انسانی کسب و کار - که کیفیت دانشکده، برنامه های دانشگاهی و منابع خود را به رسمیت می شناسد. کمتر از یک سوم از تمام مدارس کسب و کار ایالات متحده، شناختن AACSB را به دست می آورند، و ارزش کسب و کار درجه کارشناسی خود را از دانشگاه Fairleigh Dickinson را افزایش می دهند.... [-]

آمریکا Madison Teaneck
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی(BSc)

Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

برنامه ریزی بازاریابی ما طراحی شده است که شما را برای حرفه ای در فروش، خرده فروشی، تبلیغات، مدیریت محصول، بازاریابی مستقیم و تحقیق آماده می کند. کاردستی، پروژه ها و کارآم ... [+]

رشته های بازاریابی در معرض دوره های بین رشته ای هستند که طیف وسیعی از مهارت های تجاری را توسعه می دهند. برنامه درسی بازاریابی طراحی شده است تا دانش آموزان را در زمینه فروش، خرده فروشی، تبلیغات، مدیریت محصول، بازاریابی مستقیم و تحقیق، آماده سازد.

این آماده سازی از طریق ارائه دوره ها در مفاهیم بازاریابی پایه و با دوره های خاص حرفه ای انجام می شود . فرایند یادگیری با پروژه ها، مطالعات موردی و کارآموزی ها افزایش می یابد.... [-]

آمریکا Madison Teaneck
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

برنامه حسابداری در مقطع کارشناسی ما دارای رتبه 10 بهترین برنامه حسابداری کارشناسی در نیوجرسی با بررسی درجه حسابداری است و تعدادی از اعضای هیئت علمی ما توسط انجمن حسابدارا ... [+]

چرا مطالعه حسابداری در FDU؟آیا می دانید ...دانشجویان حسابداری FDU # 1، 3 و 5 در آزمون حسابدار عمومی خبره در نیوجرسی به ثمر رسانده اند.اکثر اساتید حسابداری یک سال قبل از اینکه فارغ التحصیل شوند، پیشنهاد شغلی دریافت می کنند.دانش آموزان در برنامه 4 1 دوره ترکیبی می توانند فارغ التحصیل با مدرک لیسانس و مدرک لیسانس در پنج سال.انجمن نیوجرسی حسابداران رسمی خبره (NJSCPA) ، هیئت نظارت بر حسابداری عمومی (PCAOB)، کالج تجاری سیلبرمن و دیگر افراد به طور مرتب بورس تحصیلی را به دانشجویان FDU اختصاص می دهند. در مورد بورس تحصیلی موجود برای دانشجویان مقطع کارشناسی بخوانید.برنامه حسابداری از IMA (موسسه حسابداران مدیریت) برای رعایت استانداردهای آموزشی عالی، که دانشجویان را قادر می سازد تا مدرک معتبر حسابداری مدرک معتبر (CMA) را دنبال کنند، تایید شده است .برنامه حسابداری ما جایزه ملی را برای نوآوری دریافت کرد.سه هیئت علمی FDU با NJSCPA برجسته جوایز تعلیمی افتتاح شد.شرکت های حسابداری دولتی محدود کردن استخدام را فقط به کالج هایی مانند FDU محدود می کنند که دانش آموزان را برای امتحان حسابداری عمومی خبره واجد شرایط می کنند.الزامات درجه... [-]
آمریکا Madison Teaneck
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

عمده مدیران کسب و کار برای به دست آوردن درک گسترده از اصول مدیریت و، اگر شما می خواهم، یک منطقه تمرکز را برای رسیدن به اهداف شغلی خود انتخاب کنید. ... [+]

خودتان را با مدرک اداره بازرگانی سیلبرمن سوق دهید تا یک فارغ التحصیل به دنبال آن باشد. شما ممکن است برای تکمیل اداره مدیریت کسب و کار با یک یا چند منطقه تمرکز کنید.

Major Administration Major به شما این امکان را می دهد که تمرکز خود را بر روی یک منطقه تمرکز کنید با در نظر گرفتن دوره های کسب و کار پیشرفته که به تعیین مجموعه مهارت های خود کمک می کند.

تمام دانش آموزانی که در برنامه کارشناسی شرکت می کنند، باید برنامه تحصیلی دانشگاه و کسب و کار را علاوه بر اعتبارات ذکر شده در زیر گزینه مدیریت عالی کسب و کار خود را نیز تکمیل کنند.... [-]

آمریکا Madison Teaneck
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

اگر هدف شما حفظ موقعیت در مدیریت باشد، این اصلی شما را به یک چشم انداز مدیریت کسب و کار جهانی، با تاکید بر اخلاق و شیوه های کسب و کار پایدار، و شما را با مهارت های بین فر ... [+]

مهمترین مدیریت برای دانش آموزانی که مایل به توسعه مهارت های بین فردی و مدیریتی هستند که می توانند از اولین کار حرفه ای خود شروع کنند، و همچنین ایجاد یک چشم انداز دراز مدت و سیستم ارزش است که به آنها کل شغل خود را خدمت خواهد کرد.

ارائه دوره های مدیریتی تاکید می کند:

یک رویکرد به آموزش در کلاس که دانش آموز را در فرآیند یادگیری مشارکت می دهدتمرکز بر مجموعه دانش و مهارت هایی که عملی و قابل استفاده هستنددیدگاه جهانی که بر اخلاق و شیوه های کسب و کار پایدار درازمدت تاکید دارداستفاده از آموزش و یادگیری مبتنی بر تیم... [-]
آمریکا Madison Teaneck
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

موسسه نوآوری و کارآفرینی Rothman در کالج سیلبرمن، برنده تعالی در نوآوری در برنامه درسی در زمینه کارآفرینی، برنامه های طبقه بندی و برنامه های درسی را در بر می گیرد که به ش ... [+]

کارآفرینان در تقاضای بالا هستند، زیرا برای جامعه ما در ساختن موتورهای اقتصادی که به رشد اقتصادی ما کمک می کند، ضروری است. آنها تغییرات تکنولوژیکی و اجتماعی را تقویت می کنند و نوآوری و خلاقیت آنها آینده ما را به پیش می برد.

موسسه نوآوری و کارآفرینی Rothman سیلبرمن، که مرکز ملی کارآفرینی در سطح ملی است، اخیرا با برتری در زمینه نوآوری در دوره کارآفرینی در بنیاد کارآفرینی توسط بنیاد دشپند، مفتخر شده است.... [-]

آمریکا Madison Teaneck
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

FDU Silberman College: Greih Wilson McClain, Accelerated 4+1

FDU Silberman College: Marcela Alzate Gomez, Traditional MBA

Address
Florham Campus 285 Madison Avenue
07940 Madison, New Jersey, آمریکا
وب سایت
Address
Metropolitan Campus 1000 River Road
07666 Teaneck, New Jersey, آمریکا